Kāzas - viss iekļauts

SKAISTĀKĀ DIENA TAVĀ MŪŽĀ

Kāzas - viss iekļauts

Svētku pilī

Apskatīt piedāvājumu 3D Tūre

Iztēlojies savu ideālo kāzu dienu…

Tu pamosties, sāc gatavoties, pavadi laiku ar saviem tuvākajiem…ir pienācis TAS laiks. Laiks, kad Tu teiksi “jā” savam dvēseles radiniekam. Laiks, kad jūs viens otram apsolīsiet pavadīt visu atlikušo mūžu uzticībā un mīlestībā. Tev apkārt ir Tavi mīļie un jūs svinat mīlestību Svētku pilī.

 • Mūsu kāzu organizatori parūpēsies, lai par visu - ēdināšanu, viesmīlību, viesu izmitināšanu, dekorēšanu, laika plāna izveidi un visu citu - ir padomāts.
 • Izvēloties “Viss iekļauts” piedāvājumu, jūs saņemsiet izdevīgāko cenu par personu, kas ļauj viegli plānot un prognozēt gala izmaksas.
 • Piedāvājam degustāciju vakariņas, lai jau pirms kāzām jums būtu iespēja redzēt, piedzīvot, sajust, pagaršot un izbaudīt mūsu viesmīlību, lai kāzu dienā par ēdiena kvalitāti nebūtu jāuztraucas.
 • Izvēloties Svētku pili kā savu kāzu vietu, jums būs pieejams viss viesu nama komplekss - svinību zāle, dārzs laulību ceremonijai, numuriņi jums un 64 viesiem, mičošanas vieta, pirtiņa un atveldzējoša peldvieta Daugavas krastā.

Uzzināt cenu

Piedāvājumā iekļauts:

 • Viesu nams ar telpām un aprīkojumu jūsu pasākumam
 • Āra teritorija, autostāvvieta un dārzs, kur iemūžināt skaistākos mirkļus fotogrāfijās
 • Nakšņošana Svētku pils numuros līdz pat 64 viesiem
 • Pirts nākamajā dienā
 • Pilna ēdienkarte vakariņām - sagaidīšanas uzkodas, pamatēdieni, aukstās plates, nakts bufete
 • Brokastis nākamajā rītā - soļanka un pankūkas
 • Viesmīlis, kurš ir kopā ar jums un viesiem pasākuma laikā
 • Šampanieša piramīda
 • Kāzu torte sadarbībā ar konditori daceskukas.lv
 • Dekorēšana - mākslīgie ziedi viesu un jaunā pāra galdiem
 • Fotozona ar dīvānu un svečturiem

Dekorēšana

Izvēlētā kāzu dekorēšana jaunā pāra un viesu galdiem ar mākslīgajiem ziediem gaišos toņos, zelta svečturiem un svecēm.

Vadošie toņi - balts, pelēks, zaļš un zeltains.

Piedāvājums

VISS IEKĻAUTS KĀZAS

Cenu piedāvājumi kāzām ir individuāli un atkarīgi no:

 • Izvēlētā kāzu mēneša - “Viss iekļauts” piedāvājums spēkā tikai rudens, ziemas un pavasara mēnešos.
 • Kāzu dienas - datumos no svētdienas līdz ceturtdienai cena ir zemāka nekā piektdienā vai sestdienā.
 • Viesu skaita - “Viss iekļauts” piedāvājums ir spēkā no 30* viesiem.
 • Ceremonija 30 - 49 viesiem ir par maksu, 50 - 59 viesiem dodam 50% atlaidi, savukārt vairāk nekā 60 viesiem - par brīvu.

*Ja plānojat kāzas zem 30 viesiem, iesakām apskatīt piedāvājumu Ģimenes kāzas

Cenu piemērs:
Janvāris - aprīlis no svētdienas līdz ceturtdienai - 149EUR par personu
Janvāris - aprīlis piektdiena vai sestdiena - 159EUR par personu

“Viss iekļauts” piedāvājums ir spēkā tikai rudens, ziemas un pavasara mēnešos.
Premium viss iekļauts” piedāvājums ir spēkā visa gada garumā.

Tā kā cenu piedāvājums ir individuāls un atkarīgs no dažādiem faktoriem, mēs priecāsimies saņemt jūsu ziņu precīza piedāvājuma izveidei!

Saņemt cenas piedāvājumu

Svētku pils un āra teritorija

Cenā iekļautas Svētku pils telpas, kurās jūs un jūsu viesi varēs pavadīt svētkus mājīgā un ērtā vidē. Mēs nodrošinām arī skaņu sistēmu mūzikas atskaņošanai, visu nepieciešamo inventāru pasākuma norisei, kā arī Svētku pils teritorijā ir skaists dārzs, kas piemērots maģisko mirkļu iemūžināšanai gan ziemā, gan vasarā. Mēs esam parūpējušies arī par īpašu vietu mičošanai Daugavas krastā!

3D Tūre

Nakšņošana Svētku pilī

Mēs esam parūpējušies par to, lai jums savā svarīgajā dienā nav jāsatraucas par viesu izmitināšanu. Viesu namā ir 12 numuriņi, kuru interjers ir iekārtots iedvesmojoties no četrām dabas stihijām un kuros iespējams izguldīt līdz pat 64 viesiem, pavadot laiku ar saviem tuvajiem pēc iespējas ilgāk.

Pēc svinībām viesiem nav jāsteidzas mājās - jūs varat svinēt kāzu nakti līdz pat saullēktam -, un nākamajā dienā nesteidzīgi izbaudīt rītu un gleznaino ainavu, dodoties uz pirti vai veldzējoties peldē.

Uz vietas gatavots ēdiens

Svētku pils šefpavārs, kurš kopā ar mums ir jau no pils izveides brīža, Ingus Zandbergs pārliecināsies par to, lai viesi būtu paēduši un apmierināti, jo ēdiens ir ļoti nozīmīga jebkura pasākuma sastāvdaļa. Ingus vairāk nekā 20 gadu garumā ir strādājis Latvijas labākajos restorānos un banketos un apmierinās pat visprasīgākās garšu kārpiņas, nodrošinot kvalitatīvu ēdienu un tā vizuālo noformējumu. Mūsu mērķis ir radīt kāzu ēdienu tā, lai ierastas un klasiskas vērtības nepazustu no kāzu galdiem.

Savus viesus lutinām ar pašu kūpinātu gaļas izlasi un zivīm, kā arī ziemā rīkojam degustācijas vakarus, lai jaunie pāri varētu iejusties viesu lomā, sajūtot īpašo atmosfēru, pārliecinoties par mūsu apkalpošanas kvalitāti un izbaudot ēdienu, lai kāzu dienā par to nebūtu jāuztraucas.

Laulību ceremonija

Jā vārda teikšana un mīlestības solījumu apmaiņa ir maģiskākais notikums jūsu svētkos. Un maģiskākā vieta, kas šos solījumus glabās mūžīgi, ir Svētku pils dārzs. Ceremonijas rīkošana tieši šeit radīs mierīgu atmosfēru un pēc ceremonijas iespējams baudīt uzkodas un šampanieti mūsu terasē.

Pēc ceremonijas pāris var rīkot fotosesiju dārzā, lai iemūžinātu skaistākos mirkļus. Ziemas kāzās vai lietainās dienās laulību ceremoniju var aizvadīt mūsu parketa zālē.

Apkalpošana un viesmīlība

Viesmīļi ir Svētku pils pasākumu dvēsele. Galvenais viesmīlis ir tas, kurš ir kopā ar viesiem pasākuma dienā un rūpējas par to, lai viss notiktu pēc plāna, komunicējot ar vakara vadītāju, muzikantiem, organizatoriem un rūpējoties par viesiem, tajā pašā laikā turot roku uz pulsa, lai ēdieni tiktu iznesti laikā, šampanieša piramīda būtu perfekta un svētku torte pasniegta īstajā brīdī. Mūsu bārmenis palīdzēs sastādīt ideālo kāzu dzērienu karti, kas piemērota visdažādākajām gaumēm.

Mičošanas vieta

Ja vēlaties turpināt latviešu tradīciju ar dažādiem rituāliem, mēs esam parūpējušies arī par to! Mičošanā bieži vien izmanto uguns klātbūtni - ugunskuru, brīnumsvecītes, uguņošanas šovu, sveces -, un Svētku pilī ir pieejama vieta, kur šie rituāli pārvērtīsies maģiskā kopābūšanā!

Pirts un atpūta pie dabas

Pēc svinīgās dienas un nerimstošajām dejām, nākamais rīts solās būt mierpilns un nesteidzīgs. Nomājot Svētku pili, cenā iekļauta arī pirtiņa, kurā varēsiet atpūsties un doties atspirdzinošā rīta peldē. Līdz plkst. 14:00 jūs varēsiet mierīgā gaisotnē atvadīties no pēdējiem kāzu viesiem.

Ko par mums saka viesi?

Iepazīsties ar dažām no mūsu klientu atsauksmēm!

Skatīt vairāk

"Paldies jums par visu.

Viss bija ļoti,ļoti skaisti kā arī viesmīļi bija superīgi. Viegli bija komunicēt un jebkurā jautājumā palīdzēja.

Gan ciemiņi,gan mēs bijām sajūsmā.

Noteikti jūs ieteikšu arī citiem."

Kāzas ir viena no skaistākajām dienām mūžā, kad tiek savienotas divas sirdis un dvēseles, lai kopīgi tālāk ietu dzīves ceļu kopā. Šī diena ir maģiska un nozīmīga katra pāra dzīvē. Svētku pils ir vieta, kura ir veidota īpaši kāzām, lai mēs palīdzētu Jums šo dienu piedzīvot visā krāšņumā un parūpētos par Jums un Jūsu viesiem

"Paldies par rūpību, par individuālo pieeju, par pretīmnākšanu un risinājumiem visām mūsu vēlmēm mūsu kāzu dienai. Paldies viesmīļiem un bārmenim par brīnišķīgu darbu, attieksmi, ieinteresētību, paldies pavāriem par gardajiem ēdieniem. Paldies Tev un asistentei Martai. No viesiem arvien dzirdam vislabākās atsauksmes par skaistām, sakoptām telpām, brīnumskaistu teritoriju, debešķīgiem ēdieniem un jauko personālu.

Vieta, kur atgriezties!"

"Viss bija vairāk nekā perfekti.. Viss bija izcili.. Pilnīgi visi bija sajūsmā par vietu, ēdienu, apkalpojošo personālu!
Jūs esat lieliski.. Mums tiešām nav ko ieteikt, jo viss bija visaugstākajā līmenī! Liels paldies Jums par visu! Paldies arī par skaisto dāvaniņu! Jūs esat labākie!!!!"

"Burvīga vieta, par visu padomāts līdz pēdējam sīkumam!
Izvēlējāmies Svētku pili kā svinību vietu mūsu kāzām.
Darbinieki ir īsti profesionāļi savās jomās - palīdzēs piepildīt visas Jūsu vēlmes, vienmēr smaidīgi un atsaucīgi.
Gan pati vieta, gan dekorācijas, gan ēdiens, gan personāls - viss augstākajā līmenī. Noteikti iesakām!"

"Vēlos izteikt lielu paldies par sadarbību. Viss noritēja tiešām perfekti un esam vairāk kā apmierināti par Svētku pilns personāla sniegto servisu un arī ēdināšanas kvalitāti.

Tik tiešām, izvēlējāmies labāko vietu Latvijā, kur atzīmēt mūsu Kāzas."

"Nevar izteikt vārdos cik ļoti skaista bija mūsu kāzu diena. No pirmās dienas, kad mēs tikai atbraucam skatīties šo skaisto vietu pie Daugavas, līdz pat mūsu galvenajai dienai, mēs bijam pārsteigti par uzmanību, profesionalitāti un attieksmi, kas nāca no personāla puses. Paldies jums, galvenokārt, Līvai, par to, ka ļāvāt aizmirst par visu un piedzīvot šo dienu pilnvērtīgi. Paldies par šo brīnumaino dienu, kas noteikti paliks mūsu atmiņā uz visu mūžu!"

"Vēlamies no sirds pateikties Jūsu komandai par ieguldīto darbu un izcilu svētku noskaņu mums tik īpašajā dienā! Viss bija tieši tā, kā mēs to bijām ieplānojuši - garšīgs ēdiens, smalka pieeja no viesmīļu puses, atsaucīgs personāls un atmosfēra kopumā bija burvīga. Paldies Jums visiem, atsevišķa pateicība Martai un Līvai par atsaucību un pretimnākšanu, Ainim par profesionalitāti savā jomā un citiem, kas piedalījās mūsu svētku organizēšanā! Lai Jums ražīga un prieka pilna svētku sezona!"

"Gribam Jums pateikt Liels Paldies! Jus esat labakie ❤

Viss bija ideali, gan vieta, gan Jus un Jusu komanda ❤

Musu viesi bija sajusmā 😍

Paldies Jums ka palīdzējāt organizēt mūsu dienu ❤"

"Labdien! Liels, liels paldies par visu, lai padarītu mūsu dienu tik īpašu! 🙂 Viss bija ideāli!"

"Vēlreiz liels paldies par Jūsu ieguldīto darbu un skaistumu, kas padarīja mūsu dienu tiešām neaizmirstamu mums un mūsu viesiem!"

"Gribēju pateikt lielu paldies par ieguldīto laiku un darbu visai Svētku pils komandai, lai mūsu lielā diena būtu tiešām izdevusies. Vieta ir izcila, ēdiens fantastisks un apkalpojošais personāls tik ļoti profesionāls.
Viss bija vēl labāk kā domāts. :)"

"Paldies Virs mākoņiem, kas mūsu pirmo deju uzbūra kā pasakā!

Un protams Svētku pils- trūkst vārdu,lai pateiktos par Jūsu izcilo darbu, lielisko organizāciju, brīnišķīgo apkalpošanu no pirmā līdz beidzamajam viesim!

Jūs esat fantastiski!

Pils, kur līgava pārvēršas par princesi!"

"Vēlreiz liels, liels paldies par padarīto darbiņu! Bijām ļoti aprūpēti un gardi pamieloti! Ļoti profesionāla, laipna komanda! Paldies! Ar bildītēm no mūsu fotogrāfa noteikti varu ar Jums padalīties! Protams, uz tikšanos nākamajos svētkos!"

"Paldies par sadarbību, mums ļoti patika pie Jums un bija padomāts par visu līdz pēdējam sīkumam.

Viesmīļi super laipni un atsaucīgi, telpas burvīgas un atrašanās vieta lieliska.

Sirsnīgs paldies Jums!"

"Paldies Jums par visu palīdzību un liels paldies jaukajiem viesmīļiem. Īpašs sveiciens Ainim!

Fotokaste bija super 👌 visiem ļoti patika.
Paldies par bildītēm.

Jums visiem priecīgu jauno gadu!"

Paldies par unikāli pavadīto laiku pie jums! Viss bija perfekti! Tiešām ļoti augstu novērtējam jūsu ikviena ieguldīto darbu, lai mūsu īpašā diena izvērstos par tik ideālu kā tas bija 22.12.22. ! Visi viesi ir patiesi apmierināti un slavē visu piedzīvoto Svētku pilī! Milzīgs paldies Jums un komandai! Zelta cilvēki! 

Paldies par fotokastes bildēm!

No Svētku pils puses viss bija tiešam perfekti. Gan mums, gan viesiem viss ļoti patika un, kā es pateicu, pēc kāda laika noteikti gaidiet mūs ciemos ar korporatīvo pasākumu 😁

Vēlējāmies pateikties par fantastiskajiem svētkiem, ko Tu un Tava komanda bija spējīgi mums uzrīkot.

Viesi ir starā, bet vissvarīgāk - mēs esam starā! Jūtamies atpūtušies un izbaudījuši savus svētkus, jo nebija jānēsājās un daudz par ko jādomā.

Mēs jau iepriekš arī galvenajam viesmīlim teicām, ka Jūs darāt fantastisku darbu! Paldies! 

P.s. Mamma teica, ka vēlējās piezvanīt Jums un pateikt, ka viņai ļoti patika, ka Galvenais viesmīlis visu laiku smaidīja. Nu ļoooti viņai patika viņa smaids 😀

Vienvārdsakot - Jūs esat lieliski!

"Pagājuši jau nedaudz virs 3 mēnešiem, bet šo mirkli gaidīju ar nepacietību - rakstīt e-pastu, kad būs gatavas kāzu bildes.

Esam bezgala pateicīgi par visa personāla ieguldīto darbu, pozitīvo attieksmi un atmosfēru.
Es ceru, ka kamerās paskatījāties mirkli pēc pusnakts, kad vedējtēvs pie bāra nometa šlipsi un bija aplausi par godu Svētku pilij un ikkatram, kas ņēma dalību mūsu īpašajā dienā. Neviens darbiņš nav maz mazu un katrs ir svarīgs, tāpēc katram sakām - PALDIES!

Lai kāzām bagātīgs grafiks!"

"Vēlamies pateikties par to ,ka mūsu svētku dienā , kas palidoja vienā mirklī, nebija ne par ko jādomā un varējām jums pilnībā uzticēties un izbaudīt svētkus.
Gan mūs, gan viesus pārsteidza gardais ēdiens, izcilie bārmeņa kokteiļi, jaukā apkalpošana, kā arī brīnišķīgā Svētku pils apkārtne!
No viesiem saņēmām daudz pozitīvu atsauksmju, ka viss bija augstā līmenī.
"

"Hey,

We just want to say a big thank you to you and all of the team!! It was absolutely amazing, everybody loved the venue, the food, everything was just perfect 🥰

The service you guys provide we couldn't of asked for anything better.

Thank you very much 😊"

"Paldies, viss bija ļoti labi. Viesiem arī ļoti patika, ja jau nosauc tās par skaistākajām kāzām, kādās ir bijuši un prasa padomus un atsauksmes, jo vēlas uzorganizēt kaut ko līdzvērtīgu, bet šaubos, ka viņiem tas vispār var sanākt. :)))

Nešaubos, ka izmantosim Svētku pili arī kādam citam pasākumam vai vismaz piedalīsimies tajā! 🙂"

"Liels paldies tev par visu! 

Kā arī liels paldies visai Svētku pils komandai, kas padarīja šo dienu neaizmirstamu. 

Visi viesi bija sajūsmā gan par vietu, gan par ēdienu un apkalpošanu. Mēs ne mirkli nenožēlojam, ka izvēlējāmies tieši Svētku pili šai īpašai dienai. 

Paldies arī par bildēm no fotokastes :)"

"Hello Tina! Thank you a lot for your brilliant service.  We couldn't imagine a better place to have our wedding! All was just perfect 🥰.

Papildinājums no 29.07.2023: Hey Tina! ❤️ Huge thank you for all your hard work and all Svetku pils team for making our day so special.  Truly professional team. Everything was just perfect 🥰"

“Liels Jums paldies par patīkamo sadarbību, mums tiešām viss ļoti patika, paldies šefpavāram un apkalpojošajam personālam, viss bija augstākajā līmenī.

 

No viesiem dzirdam tikai labas atsauksmes, skaista vieta, ērtas guļvietas, mājīgi numuriņi, gards ēdiens, viss lieliski!”

“Bija pārdomāts pilnīgi viss, līdz pašiem sīkumiem! Burvīga vieta, serviss, personāls. Un ļoti garšīgi! Arī visi jūsu ieteikumi un padomi izrādījās ļoti lietderīgi. Mēs un mūsu viesi esam sajūsmā.

Ļoti ceram kādreiz vēl atgriezties pie Jums jau kā viesi. Paldies Jums personīgi un visai Jūsu komandai!!!”

“Kad kāzu dienas duna un emocijas ir mazliet pierimušas, vēlējos Jums pateikties par sapņu kāzu vietas īstenošanu! Liels paldies par skaisto vietu, profesionālo apkalpošanu un ekselento ēdienkarti!

 

No viesiem dzirdam tikai vislabākās atsauksmes! Lai tikpat veiksmīga un laimes mirkļiem pārbagāta nākotnes darbība!”

Galerija

Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī!

Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 1 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 2 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 3 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 4 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 5 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 6 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 7 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 8 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 9 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 10 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 11 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 12 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 13 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 14 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 15 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 16 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 17 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 18 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 19 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 20 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 21

PIESAKIES

Padari savu sapni par realitāti

Uzzini cenu, zvanot uz +371 20102255, rakstot uz info@svetkupils.lv vai spiežot uz pogas zemāk!

Uzzināt cenu