SVINĪBU VIETA

KATRA JUBILEJA IR ĪPAŠA, KAD ESAM ĪSTAJĀ NOSKAŅOJUMĀ

Uzzināt cenu 3D Tūre

Telpas svinībām

Sava kompānija un skaista vieta ir viss, kas vajadzīgs izcilām svinībām. Atkarībā no pasākuma vēriena varat rezervēt visu Svētku pili ar nakšņošanu vai Svētku pils pirmo stāvu ar vienu vai abām zālēm. Jebkurā gadījumā šī būs brīnišķīga vieta, kur svinēt dzīvi un savu sapņu piepildījumu!

Jubileja, dzimšanas diena vai cita jums svarīga diena – tas ir labs iemesls svinībām. Piedāvājam arī bērnu kulinārijas meistarklases, kurās mazie svinētāji varēs izpriecāties no visas sirds. Svētku pils telpas svinībām piemērotas gan nelielam viesu skaitam, gan arī lieliem banketiem radu un draugu kompānijā līdz 100 viesiem.

KVALITĀTE

PROFSIONĀLISMS

ATBILDĪBA

MĪLESTĪBA PRET TO, KO DARāM

SVINĪBU PIEDĀVĀJUMU IZVĒLE

Svini pie mums - Svētku pilī!

PAVASARIS

Dzimšanas dienu īpašais piedāvājums

PAVASARIS

Īpaši izdevīgi piedāvājumi šī pavasara jubilāriem. Cenā iekļauta dekorēšana un svinību izklaide ar saturu un DJ. Ieskaties!

Uzzināt vairāk
VISS IEKĻAUTS

Svinību piedāvājums

VISS IEKĻAUTS

VISS IEKĻAUTS piedāvājums ir labākā izvēle tiem, kas vēlas jau gatavu pasākuma piedāvājumu ar iekļautu nakšņošanu, ēdināšanu, apkalpošanu, dekorēšanu un mūsu palīdzību pasākuma izveidē.

Uzzināt vairāk
SVĒTKU PILS NOMA

Svinību piedāvājums

SVĒTKU PILS NOMA

Nenoliedzami, svētki ir jāsvin, un Svētku pils ir radīta svinībām! Mēs esam parūpējušies par vidi dzimšanas dienas svinībām, korporatīvajiem pasākumiem, bērnu ballītei, ģimenes pasākumiem, vai jebkuram citam notikumam, ko vēlies svinēt ar saviem tuvākajiem!

Uzzināt vairāk
ĢIMENES SVINĪBAS

Svinību piedāvājums

ĢIMENES SVINĪBAS

Svinības ar pašiem tuvākajiem nelielā radu un draugu lokā. Piedāvājums svinībām līdz 30 viesiem ar iekļautu pilnu pakalpojumu no mums skaistām un atmiņā paliekošām emocijām.

Uzzināt vairāk
5 KĀRTU VAKARIŅAS

Svinību piedāvājums

5 KĀRTU VAKARIŅAS

Atzīmē savas dzīves svarīgākos notikumus ar 5 kārtu vakariņām privātā restorānā. Mūsu šefpavārs parūpēsies par ēdiena kvalitāti un sniegs individuālu prezentāciju par katru ēdienu.

Uzzināt vairāk

Ko par mums saka viesi?

Iepazīsties ar dažām no mūsu klientu atsauksmēm!

Skatīt vairāk

"Paldies jums par visu.

Viss bija ļoti,ļoti skaisti kā arī viesmīļi bija superīgi. Viegli bija komunicēt un jebkurā jautājumā palīdzēja.

Gan ciemiņi,gan mēs bijām sajūsmā.

Noteikti jūs ieteikšu arī citiem."

Kāzas ir viena no skaistākajām dienām mūžā, kad tiek savienotas divas sirdis un dvēseles, lai kopīgi tālāk ietu dzīves ceļu kopā. Šī diena ir maģiska un nozīmīga katra pāra dzīvē. Svētku pils ir vieta, kura ir veidota īpaši kāzām, lai mēs palīdzētu Jums šo dienu piedzīvot visā krāšņumā un parūpētos par Jums un Jūsu viesiem

"Paldies par rūpību, par individuālo pieeju, par pretīmnākšanu un risinājumiem visām mūsu vēlmēm mūsu kāzu dienai. Paldies viesmīļiem un bārmenim par brīnišķīgu darbu, attieksmi, ieinteresētību, paldies pavāriem par gardajiem ēdieniem. Paldies Tev un asistentei Martai. No viesiem arvien dzirdam vislabākās atsauksmes par skaistām, sakoptām telpām, brīnumskaistu teritoriju, debešķīgiem ēdieniem un jauko personālu.

Vieta, kur atgriezties!"

"Viss bija vairāk nekā perfekti.. Viss bija izcili.. Pilnīgi visi bija sajūsmā par vietu, ēdienu, apkalpojošo personālu!
Jūs esat lieliski.. Mums tiešām nav ko ieteikt, jo viss bija visaugstākajā līmenī! Liels paldies Jums par visu! Paldies arī par skaisto dāvaniņu! Jūs esat labākie!!!!"

"Burvīga vieta, par visu padomāts līdz pēdējam sīkumam!
Izvēlējāmies Svētku pili kā svinību vietu mūsu kāzām.
Darbinieki ir īsti profesionāļi savās jomās - palīdzēs piepildīt visas Jūsu vēlmes, vienmēr smaidīgi un atsaucīgi.
Gan pati vieta, gan dekorācijas, gan ēdiens, gan personāls - viss augstākajā līmenī. Noteikti iesakām!"

"Vēlos izteikt lielu paldies par sadarbību. Viss noritēja tiešām perfekti un esam vairāk kā apmierināti par Svētku pilns personāla sniegto servisu un arī ēdināšanas kvalitāti.

Tik tiešām, izvēlējāmies labāko vietu Latvijā, kur atzīmēt mūsu Kāzas."

"Nevar izteikt vārdos cik ļoti skaista bija mūsu kāzu diena. No pirmās dienas, kad mēs tikai atbraucam skatīties šo skaisto vietu pie Daugavas, līdz pat mūsu galvenajai dienai, mēs bijam pārsteigti par uzmanību, profesionalitāti un attieksmi, kas nāca no personāla puses. Paldies jums, galvenokārt, Līvai, par to, ka ļāvāt aizmirst par visu un piedzīvot šo dienu pilnvērtīgi. Paldies par šo brīnumaino dienu, kas noteikti paliks mūsu atmiņā uz visu mūžu!"

"Vēlamies no sirds pateikties Jūsu komandai par ieguldīto darbu un izcilu svētku noskaņu mums tik īpašajā dienā! Viss bija tieši tā, kā mēs to bijām ieplānojuši - garšīgs ēdiens, smalka pieeja no viesmīļu puses, atsaucīgs personāls un atmosfēra kopumā bija burvīga. Paldies Jums visiem, atsevišķa pateicība Martai un Līvai par atsaucību un pretimnākšanu, Ainim par profesionalitāti savā jomā un citiem, kas piedalījās mūsu svētku organizēšanā! Lai Jums ražīga un prieka pilna svētku sezona!"

"Gribam Jums pateikt Liels Paldies! Jus esat labakie ❤

Viss bija ideali, gan vieta, gan Jus un Jusu komanda ❤

Musu viesi bija sajusmā 😍

Paldies Jums ka palīdzējāt organizēt mūsu dienu ❤"

"Labdien! Liels, liels paldies par visu, lai padarītu mūsu dienu tik īpašu! 🙂 Viss bija ideāli!"

"Vēlreiz liels paldies par Jūsu ieguldīto darbu un skaistumu, kas padarīja mūsu dienu tiešām neaizmirstamu mums un mūsu viesiem!"

"Gribēju pateikt lielu paldies par ieguldīto laiku un darbu visai Svētku pils komandai, lai mūsu lielā diena būtu tiešām izdevusies. Vieta ir izcila, ēdiens fantastisks un apkalpojošais personāls tik ļoti profesionāls.
Viss bija vēl labāk kā domāts. :)"

"Paldies Virs mākoņiem, kas mūsu pirmo deju uzbūra kā pasakā!

Un protams Svētku pils- trūkst vārdu,lai pateiktos par Jūsu izcilo darbu, lielisko organizāciju, brīnišķīgo apkalpošanu no pirmā līdz beidzamajam viesim!

Jūs esat fantastiski!

Pils, kur līgava pārvēršas par princesi!"

"Vēlreiz liels, liels paldies par padarīto darbiņu! Bijām ļoti aprūpēti un gardi pamieloti! Ļoti profesionāla, laipna komanda! Paldies! Ar bildītēm no mūsu fotogrāfa noteikti varu ar Jums padalīties! Protams, uz tikšanos nākamajos svētkos!"

"Paldies par sadarbību, mums ļoti patika pie Jums un bija padomāts par visu līdz pēdējam sīkumam.

Viesmīļi super laipni un atsaucīgi, telpas burvīgas un atrašanās vieta lieliska.

Sirsnīgs paldies Jums!"

"Paldies Jums par visu palīdzību un liels paldies jaukajiem viesmīļiem. Īpašs sveiciens Ainim!

Fotokaste bija super 👌 visiem ļoti patika.
Paldies par bildītēm.

Jums visiem priecīgu jauno gadu!"

Paldies par unikāli pavadīto laiku pie jums! Viss bija perfekti! Tiešām ļoti augstu novērtējam jūsu ikviena ieguldīto darbu, lai mūsu īpašā diena izvērstos par tik ideālu kā tas bija 22.12.22. ! Visi viesi ir patiesi apmierināti un slavē visu piedzīvoto Svētku pilī! Milzīgs paldies Jums un komandai! Zelta cilvēki! 

Paldies par fotokastes bildēm!

No Svētku pils puses viss bija tiešam perfekti. Gan mums, gan viesiem viss ļoti patika un, kā es pateicu, pēc kāda laika noteikti gaidiet mūs ciemos ar korporatīvo pasākumu 😁

Vēlējāmies pateikties par fantastiskajiem svētkiem, ko Tu un Tava komanda bija spējīgi mums uzrīkot.

Viesi ir starā, bet vissvarīgāk - mēs esam starā! Jūtamies atpūtušies un izbaudījuši savus svētkus, jo nebija jānēsājās un daudz par ko jādomā.

Mēs jau iepriekš arī galvenajam viesmīlim teicām, ka Jūs darāt fantastisku darbu! Paldies! 

P.s. Mamma teica, ka vēlējās piezvanīt Jums un pateikt, ka viņai ļoti patika, ka Galvenais viesmīlis visu laiku smaidīja. Nu ļoooti viņai patika viņa smaids 😀

Vienvārdsakot - Jūs esat lieliski!

"Pagājuši jau nedaudz virs 3 mēnešiem, bet šo mirkli gaidīju ar nepacietību - rakstīt e-pastu, kad būs gatavas kāzu bildes.

Esam bezgala pateicīgi par visa personāla ieguldīto darbu, pozitīvo attieksmi un atmosfēru.
Es ceru, ka kamerās paskatījāties mirkli pēc pusnakts, kad vedējtēvs pie bāra nometa šlipsi un bija aplausi par godu Svētku pilij un ikkatram, kas ņēma dalību mūsu īpašajā dienā. Neviens darbiņš nav maz mazu un katrs ir svarīgs, tāpēc katram sakām - PALDIES!

Lai kāzām bagātīgs grafiks!"

"Vēlamies pateikties par to ,ka mūsu svētku dienā , kas palidoja vienā mirklī, nebija ne par ko jādomā un varējām jums pilnībā uzticēties un izbaudīt svētkus.
Gan mūs, gan viesus pārsteidza gardais ēdiens, izcilie bārmeņa kokteiļi, jaukā apkalpošana, kā arī brīnišķīgā Svētku pils apkārtne!
No viesiem saņēmām daudz pozitīvu atsauksmju, ka viss bija augstā līmenī.
"

"Hey,

We just want to say a big thank you to you and all of the team!! It was absolutely amazing, everybody loved the venue, the food, everything was just perfect 🥰

The service you guys provide we couldn't of asked for anything better.

Thank you very much 😊"

"Paldies, viss bija ļoti labi. Viesiem arī ļoti patika, ja jau nosauc tās par skaistākajām kāzām, kādās ir bijuši un prasa padomus un atsauksmes, jo vēlas uzorganizēt kaut ko līdzvērtīgu, bet šaubos, ka viņiem tas vispār var sanākt. :)))

Nešaubos, ka izmantosim Svētku pili arī kādam citam pasākumam vai vismaz piedalīsimies tajā! 🙂"

"Liels paldies tev par visu! 

Kā arī liels paldies visai Svētku pils komandai, kas padarīja šo dienu neaizmirstamu. 

Visi viesi bija sajūsmā gan par vietu, gan par ēdienu un apkalpošanu. Mēs ne mirkli nenožēlojam, ka izvēlējāmies tieši Svētku pili šai īpašai dienai. 

Paldies arī par bildēm no fotokastes :)"

"Hello Tina! Thank you a lot for your brilliant service.  We couldn't imagine a better place to have our wedding! All was just perfect 🥰.

Papildinājums no 29.07.2023: Hey Tina! ❤️ Huge thank you for all your hard work and all Svetku pils team for making our day so special.  Truly professional team. Everything was just perfect 🥰"

“Liels Jums paldies par patīkamo sadarbību, mums tiešām viss ļoti patika, paldies šefpavāram un apkalpojošajam personālam, viss bija augstākajā līmenī.

 

No viesiem dzirdam tikai labas atsauksmes, skaista vieta, ērtas guļvietas, mājīgi numuriņi, gards ēdiens, viss lieliski!”

“Bija pārdomāts pilnīgi viss, līdz pašiem sīkumiem! Burvīga vieta, serviss, personāls. Un ļoti garšīgi! Arī visi jūsu ieteikumi un padomi izrādījās ļoti lietderīgi. Mēs un mūsu viesi esam sajūsmā.

Ļoti ceram kādreiz vēl atgriezties pie Jums jau kā viesi. Paldies Jums personīgi un visai Jūsu komandai!!!”

“Kad kāzu dienas duna un emocijas ir mazliet pierimušas, vēlējos Jums pateikties par sapņu kāzu vietas īstenošanu! Liels paldies par skaisto vietu, profesionālo apkalpošanu un ekselento ēdienkarti!

 

No viesiem dzirdam tikai vislabākās atsauksmes! Lai tikpat veiksmīga un laimes mirkļiem pārbagāta nākotnes darbība!”

JUBILEJAS

Katri svētki – jubileja, dzimšanas diena vai cita jums svarīga diena – ir labs iemesls svinībām. Labs iemesls, lai ar ģimeni un draugiem neaizmirstami pavadītu laiku. Savām svinībām varat izmantot vienu vai abas banketu zāles. Lielākajai zālei (120 m2) ir priekštelpa ar bāra leti un sveču kamīnu. Mazākā (85 m2) – ērti nodalāma no pārējās Svētku pils, radot privātu gaisotni. Abu zāļu apgaismojumu var piemērot iecerētajai noskaņai. Tās var būt gaišas un svinīgas, nebēdnīgi krāsainas vai satumšinātas aizrautīgām dejām.

BĒRNU BALLĪTES

Bērnu ballītes Svētku pilī ir laipni gaidītas. Mazajiem viesiem piedāvājam kulinārijas meistarklasi ar mūsu šefpavāru, kuras laikā bērni apgūst jaunas zināšanas un pagatavo sev maltīti. Tas ir lielisks veids, kā padarīt sava bērna svētkus neaizmirstamus!

NELIELI PASĀKUMI

Lai pasākums būtu izdevies, pietiek arī ar pašiem tuvākajiem. No svētdienas līdz ceturtdienai varat izīrēt atsevišķas Svētku pils telpas svinībām. Katru zāli iekārtosim, lai tajā omulīgi justos vidēji mazas kompānijas sākot no 20 viesiem.

PIESAKIES

Piesaki savas svinības

Piesaki savas svinības, zvanot uz +371 20102255, rakstot uz info@svetkupils.lv vai spiežot uz pogas zemāk!

Uzzināt cenu

NAKŠŅOŠANA

Svētku pils viesu namā ir 12 numuriņi, kuros iespējams izguldīt līdz pat 54 viesiem gultās, pieejamas arī sešas matraču vietas un četras papildus gultas. Kopā pie mums iespējams izguldīt līdz 64 viesiem. Numuriņu interjeri veidoti, iedvesmojoties no četrām dabas stihijām. Uzminiet, kura stihija attēlota jūsu numuriņa dizainā!

ĒDINĀŠANA

Svētku pils piedāvā ne tikai telpas svinībām, bet arī mūsu šefpavāra gatavotos ēdienus, kuri tiek īpaši izstrādāti katram pasākumam individuāli, vai tās būtu sagaidīšanas uzkodas, vairāku kārtu vakariņas, vai debešķīgs deserts un sātīgas brokastis – tas tiek izrunāts līdz vissīkākai detaļai ar Svētku pils šefpavāru.

PIRTS

Daugavas krastā atrodas Svētku pils pirtis – divas parastās un viena, kas novietota uz ūdens. Pirtis ir lielisks papildinājums svinībām kā arī iespēja atjaunot spēkus svinību otrajā dienā. Mūsu viesiem pieejamas laivas, SUP dēļi, volejbola, bērnu laukums un piknika vietas ar visu nepieciešamo aprīkojumu. Video par krasta zonu skatieties šeit.

PIESAKIES

Piesaki savas svinības

Piesaki savas svinības, zvanot uz +371 20102255, rakstot uz info@svetkupils.lv vai spiežot uz pogas zemāk!

Uzzināt cenu

Galerija

Apskati svinības Svētku pilī!

Apskati svinības Svētku pilī! - 1 Apskati svinības Svētku pilī! - 2 Apskati svinības Svētku pilī! - 3 Apskati svinības Svētku pilī! - 4 Apskati svinības Svētku pilī! - 5 Apskati svinības Svētku pilī! - 6 Apskati svinības Svētku pilī! - 7 Apskati svinības Svētku pilī! - 8 Apskati svinības Svētku pilī! - 9 Apskati svinības Svētku pilī! - 10 Apskati svinības Svētku pilī! - 11 Apskati svinības Svētku pilī! - 12 Apskati svinības Svētku pilī! - 13 Apskati svinības Svētku pilī! - 14 Apskati svinības Svētku pilī! - 15 Apskati svinības Svētku pilī! - 16 Apskati svinības Svētku pilī! - 17 Apskati svinības Svētku pilī! - 18 Apskati svinības Svētku pilī! - 19 Apskati svinības Svētku pilī! - 20 Apskati svinības Svētku pilī! - 21 Apskati svinības Svētku pilī! - 22 Apskati svinības Svētku pilī! - 23 Apskati svinības Svētku pilī! - 24 Apskati svinības Svētku pilī! - 25 Apskati svinības Svētku pilī! - 26 Apskati svinības Svētku pilī! - 27 Apskati svinības Svētku pilī! - 28 Apskati svinības Svētku pilī! - 29 Apskati svinības Svētku pilī! - 30 Apskati svinības Svētku pilī! - 31 Apskati svinības Svētku pilī! - 32 Apskati svinības Svētku pilī! - 33 Apskati svinības Svētku pilī! - 34 Apskati svinības Svētku pilī! - 35 Apskati svinības Svētku pilī! - 36 Apskati svinības Svētku pilī! - 37 Apskati svinības Svētku pilī! - 38 Apskati svinības Svētku pilī! - 39 Apskati svinības Svētku pilī! - 40