Kāzas - VISS IEKĻAUTS PREMIUM

SKAISTĀKĀ DIENA TAVĀ MŪŽĀ

Kāzas - VISS IEKĻAUTS PREMIUM

Svētku pilī

Apskatīt piedāvājumu 3D Tūre

Svarīgākais par Viss iekļauts Premium

Viss iekļauts piedāvājumi ir veidoti iedvesmojoties no mūsu kāzu pāriem, kas vēlas kāzu pieeju – viss vienā vietā, lai atvieglotu kāzu plānošanas gaitu, saņemtu precīzu infomāciju par kāzu dienas norisi, izskatu un budžetu. Viss iekļauts piedāvājumos ir apvienoti komplekti dažādās cenu kategorijās vienā maksā par personu, kurā ir iekļauts viss, kas pieejams no Svētku pils Jūsu kāzu dienai.

Premium piedāvājumu priekšrocības

 • Viens abildīgais par Jūsu kāzu dienu. Komunikācija ar mūsu kāzu organizatorēm ietver plašu jautājumu klāstu - ēdināšanu, viesmīlību, viesu izmitināšanu, dekorēšanu, drukas darbus, laika plāna izveidi un visus citus jautājumus, kas rodas kāzu plānošanas laikā
 • Skaidras izmaksas bez liekiem pārsteigumiem. 
 • Vairāki kāzu dekorēšanas stili un plašas izvēles iespējas
 • Degustāciju vakariņas kā iespēja redzēt, piedzīvot, sajust, pagaršot un izbaudīt, lai gūtu pārliecību un mieru kāzu dienā par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem

Uzzināt cenu

Premium piedāvājumā iekļauts:

 • Svētku pils kāzu vieta un āra teritorija Jūsu pasākumam
 • Nakšņošana Svētku pils numuros līdz 64 viesiem
 • Pilna ēdienkarte kāzu dienai ar sagaidīšanas uzkodām, siltajiem ēdieniem, aukstajām uzkodu platēm, nakts bufeti un brokastīm
 • Viesmīļi un bārmenis
 • Mūsu kāzu organizatoru atbalsts visu kāzu plānošanas laiku un bārmeņa konsultācijas par kokteiļu kartes izveidi un alkohola iegādi
 • Kāzu kūka sadarbība ar konditori daceskukas.lv
 • Šampanieša piramīda
 • Izvēlētā kāzu dekorēšana no mūsu dekorēšanas piedāvājumiem – Dzīvie ziedi, Zeltainais boho vai Kristāls.

Zeltainais Boho

Ziedu kompozīcijas no sausajiem ziediem un smilgām. Aktuāla tendence pēdējos gados, kurai piemīt savs šarms un ekstrevagance.

Vadošie toņi – bēšīgs, olīvzaļš, maigi rozā un zelts.

DZĪVIE ZIEDI - KARALISKAIS RUBĪNS

Vadošie toņi – bēšīgs, tumši sarkans, maigi rozā un zelts.

DZĪVIE ZIEDI - ROMANTISKAIS PERSIKS

Vadošie toņi – bēšīgs, olīvzaļš, maigi rozā un zelts.

DZĪVIE ZIEDI - GAIŠĀ ELEGANCE

Ziedu kompozīcijas no dabīgiem ziediem, kas piepilda telpu ar ziedu smaržu. Klasika, kas apvienota ar mūsdienu tendencēm un eleganci. Iespēja izvēlēties kādu no redzamajām kāzu noskaņu krāsām.

Vadošie toņi – bēšīgs, olīvzaļš, maigi rozā un zelts.

PREMIUM DEKORĒJUMS – KRISTĀLS

Caurspīdīgums, gaisīgums un neskaitāmas sveču gaismas. Dekorēšana ar augstajiem stikla svečturiem, gaišām kompozīcijām un caurspīdīgiem krēsliem.

Vadošie toņi – sudrabs un bēšīgs.

CENA

sākot no 129€ / personai

Kāzas rīkojam visu gadu un piedāvājumu cena mainās atkarībā no trīs faktoriem:

 • Izvēlētā kāzu mēneša un nedēļas dienas – viens un tas pats piedāvājums ziemas mēnešos būs zemākā budžetā kā vasarā. Datumos no svētdienas līdz ceturtdienai – zemākā budžetā kā piektdienā vai sestdienā.
 • Jūsu viesu skaita – Premium piedāvājumi ir spēkā sākot no 30 viesiem. Jo lielāks viesu skaits, jo mazāka maksa par personu. Mazākām kāzām iesakām apskatīties piedāvājumu – Ģimenes kāzas.
 • Izvēlētā dekorēšanas stila – Zeltainais Boho ir ar zemāku cenu kā Kristāla vai Dzīvo ziedu dekorējums.

Cenas piemērs:
Premium Viss iekļauts Boho, 50 viesi, marta sestdiena – 159 EUR par personu, darba diena – 129 EUR par personu.

Vienmēr priecāsimies saņemt Jūsu ziņu precīza piedāvājuma izveidei, ņemot vērā Jūsu viesu skaitu un vēlamo datumu.

Saņemt cenas piedāvājumu

Svētku pils un āra teritorija

Cenā ir iekļauts viss komplekss Jūsu kāzu dienai ar visu mums esošo aprīkojumu – skaņu sistēmu iekštelpās un ārā, maināmu apgaismojumu, pasākuma inventāru, autostāvvietu viesiem un pirti Daugavas krastā, kur vasarā veldzēties peldē un baudīt atpūtu pie dabas līdz pusdienlaikam. Skaistais dārzs priecēs viesus pastaigām un radīs atmiņā paliekošas bildes. Īpaša vieta mičošanai Daugavas krastā.

Nakšņošana Svētku pilī

Svētku pils viesu namā ir 12 numuri, kuros iespējams izguldīt līdz pat 54 kāzu viesiem gultās, kā arī pieejamas sešas guļvietas uz matračiem un četras guļvietas uz papildus gultām. Kopumā pie mums iespējams izguldīt līdz 64 viesiem. Numuri veidoti, iedvesmojoties no četrām dabas stihijām, kuru krāsu nianses varēsiet nojaust katra numura interjerā. Pēc svētkiem nav nepieciešams steigties mājup – izbaudiet rītu, veroties uz gleznaino ainavu, dodoties peldē vai pirtī!

Uz vietas gatavots ēdiens

Svētku pils šefpavārs Ingus Zandbergs ir ar vairāk kā 20 gadu lielu pieredzi Latvijas labākajos restorānos un banketos. Ingus ir Svētku pils lielākais balsts, lai viesi būtu laimīgi un paēduši. Tiek meklētas garšu kombinācijas un ēdieni, lai apmierinātu gan prasīgu klientu vēlmes pēc kvalitātes un vizuālā noformējuma, gan arī ēdiens būtu saprotams visiem kāzu viesiem. Mūsu mērķis ir radīt kāzu ēdienu, lai arī ierastas un klasiskas vērtības nepazustu no kāzu galdiem.

Apkalpošana un viesmīlība

Viesmīļi ir Svētku pils pasākumu dvēsele. Galvenais viesmīlis ir tas, kurš ir kopā ar viesiem pasākuma dienā un rūpējas par to, lai viss notiktu pēc plāna, komunicējot ar vakara vadītāju, muzikantiem, organizatoriem un rūpējoties par viesiem, tajā pašā laikā turot roku uz pulsa, lai ēdieni tiktu iznesti laikā, šampanieša piramīda būtu perfekta un svētku torte pasniegta īstajā brīdī. Mūsu bārmenis palīdzēs sastādīt ideālo kāzu dzērienu karti, kas piemērota visdažādākajām gaumēm.

Bārmenis kāzās

Premium kāzu piedāvājumā iekļauti Svētku pils bārmeņa pakalpojumi. Bārmenis palīdzēs ar dzērienkartes izveidi, sniegs konsultācijas par dzērienu izvēli un arī parūpēsies, lai kāzu viesiem tiek gatavoti visgardākie kokteiļi.

Laulību ceremonija

Svētku pils dārzā iespējams rīkot laulību ceremoniju. Laulību ceremonijas vietu Jūs nekad neaizmirsīsiet, jo tā vienmēr būs vieta, kur teicāt “JĀ” uz mūžu. Izvēloties Premium Viss iekļauts piedāvājumu, īpašas cenas un atlaides ceremonijas dekorēšanas piedāvājumiem. Ja 50 – 59 viesi, tad dekorēšana ar 50% atlaidi. Virs 60 viesiem – dāvanā no mums.

Mičošanas vieta

Ja vēlaties turpināt latviešu tradīciju ar dažādiem rituāliem, mēs esam parūpējušies arī par to! Mičošanā bieži vien izmanto uguns klātbūtni - ugunskuru, brīnumsvecītes, uguņošanas šovu, sveces -, un Svētku pilī ir pieejama vieta, kur šie rituāli pārvērtīsies maģiskā kopābūšanā!

Pirts un atpūta pie dabas

Pēc svinīgās dienas un nerimstošajām dejām, nākamais rīts solās būt mierpilns un nesteidzīgs. Nomājot Svētku pili, cenā iekļauta arī pirtiņa, kurā varēsiet atpūsties un doties atspirdzinošā rīta peldē. Līdz plkst. 14:00 jūs varēsiet mierīgā gaisotnē atvadīties no pēdējiem kāzu viesiem.

Ko par mums saka viesi?

Iepazīsties ar dažām no mūsu klientu atsauksmēm!

Skatīt vairāk

"Paldies jums par visu.

Viss bija ļoti,ļoti skaisti kā arī viesmīļi bija superīgi. Viegli bija komunicēt un jebkurā jautājumā palīdzēja.

Gan ciemiņi,gan mēs bijām sajūsmā.

Noteikti jūs ieteikšu arī citiem."

Kāzas ir viena no skaistākajām dienām mūžā, kad tiek savienotas divas sirdis un dvēseles, lai kopīgi tālāk ietu dzīves ceļu kopā. Šī diena ir maģiska un nozīmīga katra pāra dzīvē. Svētku pils ir vieta, kura ir veidota īpaši kāzām, lai mēs palīdzētu Jums šo dienu piedzīvot visā krāšņumā un parūpētos par Jums un Jūsu viesiem

"Paldies par rūpību, par individuālo pieeju, par pretīmnākšanu un risinājumiem visām mūsu vēlmēm mūsu kāzu dienai. Paldies viesmīļiem un bārmenim par brīnišķīgu darbu, attieksmi, ieinteresētību, paldies pavāriem par gardajiem ēdieniem. Paldies Tev un asistentei Martai. No viesiem arvien dzirdam vislabākās atsauksmes par skaistām, sakoptām telpām, brīnumskaistu teritoriju, debešķīgiem ēdieniem un jauko personālu.

Vieta, kur atgriezties!"

"Viss bija vairāk nekā perfekti.. Viss bija izcili.. Pilnīgi visi bija sajūsmā par vietu, ēdienu, apkalpojošo personālu!
Jūs esat lieliski.. Mums tiešām nav ko ieteikt, jo viss bija visaugstākajā līmenī! Liels paldies Jums par visu! Paldies arī par skaisto dāvaniņu! Jūs esat labākie!!!!"

"Burvīga vieta, par visu padomāts līdz pēdējam sīkumam!
Izvēlējāmies Svētku pili kā svinību vietu mūsu kāzām.
Darbinieki ir īsti profesionāļi savās jomās - palīdzēs piepildīt visas Jūsu vēlmes, vienmēr smaidīgi un atsaucīgi.
Gan pati vieta, gan dekorācijas, gan ēdiens, gan personāls - viss augstākajā līmenī. Noteikti iesakām!"

"Vēlos izteikt lielu paldies par sadarbību. Viss noritēja tiešām perfekti un esam vairāk kā apmierināti par Svētku pilns personāla sniegto servisu un arī ēdināšanas kvalitāti.

Tik tiešām, izvēlējāmies labāko vietu Latvijā, kur atzīmēt mūsu Kāzas."

"Nevar izteikt vārdos cik ļoti skaista bija mūsu kāzu diena. No pirmās dienas, kad mēs tikai atbraucam skatīties šo skaisto vietu pie Daugavas, līdz pat mūsu galvenajai dienai, mēs bijam pārsteigti par uzmanību, profesionalitāti un attieksmi, kas nāca no personāla puses. Paldies jums, galvenokārt, Līvai, par to, ka ļāvāt aizmirst par visu un piedzīvot šo dienu pilnvērtīgi. Paldies par šo brīnumaino dienu, kas noteikti paliks mūsu atmiņā uz visu mūžu!"

"Vēlamies no sirds pateikties Jūsu komandai par ieguldīto darbu un izcilu svētku noskaņu mums tik īpašajā dienā! Viss bija tieši tā, kā mēs to bijām ieplānojuši - garšīgs ēdiens, smalka pieeja no viesmīļu puses, atsaucīgs personāls un atmosfēra kopumā bija burvīga. Paldies Jums visiem, atsevišķa pateicība Martai un Līvai par atsaucību un pretimnākšanu, Ainim par profesionalitāti savā jomā un citiem, kas piedalījās mūsu svētku organizēšanā! Lai Jums ražīga un prieka pilna svētku sezona!"

"Gribam Jums pateikt Liels Paldies! Jus esat labakie ❤

Viss bija ideali, gan vieta, gan Jus un Jusu komanda ❤

Musu viesi bija sajusmā 😍

Paldies Jums ka palīdzējāt organizēt mūsu dienu ❤"

"Labdien! Liels, liels paldies par visu, lai padarītu mūsu dienu tik īpašu! 🙂 Viss bija ideāli!"

"Vēlreiz liels paldies par Jūsu ieguldīto darbu un skaistumu, kas padarīja mūsu dienu tiešām neaizmirstamu mums un mūsu viesiem!"

"Gribēju pateikt lielu paldies par ieguldīto laiku un darbu visai Svētku pils komandai, lai mūsu lielā diena būtu tiešām izdevusies. Vieta ir izcila, ēdiens fantastisks un apkalpojošais personāls tik ļoti profesionāls.
Viss bija vēl labāk kā domāts. :)"

"Paldies Virs mākoņiem, kas mūsu pirmo deju uzbūra kā pasakā!

Un protams Svētku pils- trūkst vārdu,lai pateiktos par Jūsu izcilo darbu, lielisko organizāciju, brīnišķīgo apkalpošanu no pirmā līdz beidzamajam viesim!

Jūs esat fantastiski!

Pils, kur līgava pārvēršas par princesi!"

"Vēlreiz liels, liels paldies par padarīto darbiņu! Bijām ļoti aprūpēti un gardi pamieloti! Ļoti profesionāla, laipna komanda! Paldies! Ar bildītēm no mūsu fotogrāfa noteikti varu ar Jums padalīties! Protams, uz tikšanos nākamajos svētkos!"

"Paldies par sadarbību, mums ļoti patika pie Jums un bija padomāts par visu līdz pēdējam sīkumam.

Viesmīļi super laipni un atsaucīgi, telpas burvīgas un atrašanās vieta lieliska.

Sirsnīgs paldies Jums!"

"Paldies Jums par visu palīdzību un liels paldies jaukajiem viesmīļiem. Īpašs sveiciens Ainim!

Fotokaste bija super 👌 visiem ļoti patika.
Paldies par bildītēm.

Jums visiem priecīgu jauno gadu!"

Paldies par unikāli pavadīto laiku pie jums! Viss bija perfekti! Tiešām ļoti augstu novērtējam jūsu ikviena ieguldīto darbu, lai mūsu īpašā diena izvērstos par tik ideālu kā tas bija 22.12.22. ! Visi viesi ir patiesi apmierināti un slavē visu piedzīvoto Svētku pilī! Milzīgs paldies Jums un komandai! Zelta cilvēki! 

Paldies par fotokastes bildēm!

No Svētku pils puses viss bija tiešam perfekti. Gan mums, gan viesiem viss ļoti patika un, kā es pateicu, pēc kāda laika noteikti gaidiet mūs ciemos ar korporatīvo pasākumu 😁

Vēlējāmies pateikties par fantastiskajiem svētkiem, ko Tu un Tava komanda bija spējīgi mums uzrīkot.

Viesi ir starā, bet vissvarīgāk - mēs esam starā! Jūtamies atpūtušies un izbaudījuši savus svētkus, jo nebija jānēsājās un daudz par ko jādomā.

Mēs jau iepriekš arī galvenajam viesmīlim teicām, ka Jūs darāt fantastisku darbu! Paldies! 

P.s. Mamma teica, ka vēlējās piezvanīt Jums un pateikt, ka viņai ļoti patika, ka Galvenais viesmīlis visu laiku smaidīja. Nu ļoooti viņai patika viņa smaids 😀

Vienvārdsakot - Jūs esat lieliski!

"Pagājuši jau nedaudz virs 3 mēnešiem, bet šo mirkli gaidīju ar nepacietību - rakstīt e-pastu, kad būs gatavas kāzu bildes.

Esam bezgala pateicīgi par visa personāla ieguldīto darbu, pozitīvo attieksmi un atmosfēru.
Es ceru, ka kamerās paskatījāties mirkli pēc pusnakts, kad vedējtēvs pie bāra nometa šlipsi un bija aplausi par godu Svētku pilij un ikkatram, kas ņēma dalību mūsu īpašajā dienā. Neviens darbiņš nav maz mazu un katrs ir svarīgs, tāpēc katram sakām - PALDIES!

Lai kāzām bagātīgs grafiks!"

"Vēlamies pateikties par to ,ka mūsu svētku dienā , kas palidoja vienā mirklī, nebija ne par ko jādomā un varējām jums pilnībā uzticēties un izbaudīt svētkus.
Gan mūs, gan viesus pārsteidza gardais ēdiens, izcilie bārmeņa kokteiļi, jaukā apkalpošana, kā arī brīnišķīgā Svētku pils apkārtne!
No viesiem saņēmām daudz pozitīvu atsauksmju, ka viss bija augstā līmenī.
"

"Hey,

We just want to say a big thank you to you and all of the team!! It was absolutely amazing, everybody loved the venue, the food, everything was just perfect 🥰

The service you guys provide we couldn't of asked for anything better.

Thank you very much 😊"

"Paldies, viss bija ļoti labi. Viesiem arī ļoti patika, ja jau nosauc tās par skaistākajām kāzām, kādās ir bijuši un prasa padomus un atsauksmes, jo vēlas uzorganizēt kaut ko līdzvērtīgu, bet šaubos, ka viņiem tas vispār var sanākt. :)))

Nešaubos, ka izmantosim Svētku pili arī kādam citam pasākumam vai vismaz piedalīsimies tajā! 🙂"

"Liels paldies tev par visu! 

Kā arī liels paldies visai Svētku pils komandai, kas padarīja šo dienu neaizmirstamu. 

Visi viesi bija sajūsmā gan par vietu, gan par ēdienu un apkalpošanu. Mēs ne mirkli nenožēlojam, ka izvēlējāmies tieši Svētku pili šai īpašai dienai. 

Paldies arī par bildēm no fotokastes :)"

"Hello Tina! Thank you a lot for your brilliant service.  We couldn't imagine a better place to have our wedding! All was just perfect 🥰.

Papildinājums no 29.07.2023: Hey Tina! ❤️ Huge thank you for all your hard work and all Svetku pils team for making our day so special.  Truly professional team. Everything was just perfect 🥰"

“Liels Jums paldies par patīkamo sadarbību, mums tiešām viss ļoti patika, paldies šefpavāram un apkalpojošajam personālam, viss bija augstākajā līmenī.

 

No viesiem dzirdam tikai labas atsauksmes, skaista vieta, ērtas guļvietas, mājīgi numuriņi, gards ēdiens, viss lieliski!”

“Bija pārdomāts pilnīgi viss, līdz pašiem sīkumiem! Burvīga vieta, serviss, personāls. Un ļoti garšīgi! Arī visi jūsu ieteikumi un padomi izrādījās ļoti lietderīgi. Mēs un mūsu viesi esam sajūsmā.

Ļoti ceram kādreiz vēl atgriezties pie Jums jau kā viesi. Paldies Jums personīgi un visai Jūsu komandai!!!”

“Kad kāzu dienas duna un emocijas ir mazliet pierimušas, vēlējos Jums pateikties par sapņu kāzu vietas īstenošanu! Liels paldies par skaisto vietu, profesionālo apkalpošanu un ekselento ēdienkarti!

 

No viesiem dzirdam tikai vislabākās atsauksmes! Lai tikpat veiksmīga un laimes mirkļiem pārbagāta nākotnes darbība!”

Galerija

Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī!

Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 1 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 2 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 3 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 4 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 5 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 6 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 7 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 8 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 9 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 10 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 11 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 12 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 13 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 14 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 15 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 16 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 17 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 18 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 19 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 20 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 21 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 22 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 23 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 24 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 25 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 26 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 27 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 28 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 29 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 30 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 31 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 32 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 33 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 34 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 35 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 36 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 37 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 38 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 39 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 40 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 41 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 42 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 43

PIESAKIES

Padari savu sapni par realitāti

Uzzini cenu, zvanot uz +371 20102255, rakstot uz info@svetkupils.lv vai spiežot uz pogas zemāk!

Uzzināt cenu