Klientu stāsti

Klientu stāsti

Apskati, ko par mums stāsta klienti, kas svinējuši dzīves skaistākos mirkļus Svētku pilī!

kāzas

“Fantastiska komanda!”

“Bija ļoti fantasti svinēt mūsu īpašo dienu Svētku pilī ar jūsu fantastisko komandu. Komanda jums ir tik draudzīga, izpalīdzīga, smaidīga, jautra - varētu tik turpināt un turpināt ar labajām īpašībām.

Jūs Līva, esat tik saprotoša un viss bija tik rūpīgi izdarīts, izplānots, tik liels prieks un laimē , ka tieši Jūs palīdzējāt mums visu izplānot Svētku pilī . Ik reizi kā sazvanījāmies vai tikāmies bija tik draudzīgi un viegli komunicēt ar Jums. Paldies!

Visi viesi bija sajūsmā cik pie jums ir skaisti un par numuriņiem un atsaucīgo, smaidīgo personālu.”

Laura un Mārtiņš

Jaunlaulātie

kāzas

“Viss bija perfekti!”

“Es gribēju pateikt milzīgu paldies par mūsu kāzu nedēļas nogali. Viss bija perfekti. Visi viesmīļi un bārmeņi bija super, tik jauki un izpalīdzīgi. Visi mani viesi slavēja gan cik skaista Svētku pils ir, gan cik super bija visi kas tur strādā. Es jutos, ka par mums riktīgi parūpējās un lietas bija atrisinātas pirms pat es par tām varēju uztraukties. Liels paldies arī šefpavāram, tik ļoti garšīgi.

Paldies, paldies, ka palīdzējāt mūsu kāzu dienu padarīt tik perfektu! Mēs noteikti gribēsim Svētku pilī svinēt 5 gadu kāzu jubileju! Nevaram beigt smaidīt cik skaisti viss bija.

Vēlreiz mīlzīgs paldies! Tik lielu lomu jūs visi spēlējāt mūsu kāzu dienā un mēs to nekad neaizmirsīsim ♥️”

kāzas

“Par visu padomāts”

“Burvīga vieta, par visu padomāts līdz pēdējam sīkumam!
Izvēlējāmies Svētku pili kā svinību vietu mūsu kāzām.

Darbinieki ir īsti profesionāļi savās jomās - palīdzēs piepildīt visas Jūsu vēlmes, vienmēr smaidīgi un atsaucīgi.

Gan pati vieta, gan dekorācijas, gan ēdiens, gan personāls - viss augstākajā līmenī. Noteikti iesakām!”

kāzas

“vairāk nekā perfekti...”

“Viss bija vairāk nekā perfekti.. Viss bija izcili.. Pilnīgi visi bija sajūsmā par vietu, ēdienu, apkalpojošo personālu!

Jūs esat lieliski.. Mums tiešām nav ko ieteikt, jo viss bija visaugstākajā līmenī! Liels paldies Jums par visu! Paldies arī par skaisto dāvaniņu! Jūs esat labākie!!!!”

Linda un Daniels

Jaunlaulātie

kāzas

"Pasakainas kāzas"

"Labvakar, Svētku pils komanda.

Andris un es vēlamies pateikt lielo, lielo paldies par pasakainajām kāzām.

Par katru atgriezenisko saiti un zibenīgajām atbildēm pat svētdienas vakaros  Tīnai. Par enerģiju, atdevi, ieteikumiem un zinību līmeni savā darba specefikā, ko viņa zin tiešām ir speciālists savā vietā. Paldies viņai.

Šī vieta man šķiet it visos gadalaikos ir īpaši skaista un tik pasakaina,ka kāzas var svinēt pat nesezonā!  Visnotaļ liels paldies tās radītājiem un tiem cilvēkiem, kas par tīrību un vietas iekārtojumu rūpējas ikdienā.

Tik atstrādātu, apdomas pilnu smaidīgu personālu satieku pirmo reiz. Paladies visiem kas bija ar mums šajā vakarā par jūsu smaidiem, atsaucību, vērīgumu un vajadzību būt vietā un laikā ne pa kājām.

Ļoti patika, ka ir iekārtots stūrīts bērniem viņiem nav jāskrien un jālec vecākiem pa kājām, par to ka bērniem ir sava ēdienkarte, par to ka ir piedomāts par cilvēkiem ar veselības problēmām un  ēdienkarte dod iespēju pielāgoties tā cilvēka vajadzībām. Arī ēdienkarte kas bija mūsu kāzu dienā bija viesu izslavēta un garšu kārpiņām bagāta.

 No visas sirds paldies Jums par darbu ko darijāt, lai šī diena būtu izdevusies."

Alvīne un Andris

Jaunlaulātie

kāzas

"Tā kā mēs gribējām un bez lieka stresa"

"Vēlējāmies pateikties Jums un Jūsu komandai par lielisku darbu un pateikt LIELU PALDIES 🤩Gan mēs, gan viesi bija ļoti priecīgi gan par ēdienu, gan par visu foršo darbiņu, ko bijāt paveikuši. Ļoti gards ēdiens un dzērieni vienkārši super! Bārmenim un galvenajam viesmīlim, kuri bija arī nākamajā dienā- abiem ir zelta rokas, ļoti saprotoši un ļoti izpalīdzīgi. Jūsu komanda tiešām bija ļoti super ❤️

Un vislielākais Paldies Tev, ka izplānoji mūsu brīnišķīgo dienu perfekti! 🥰 Viss bija tā kā mēs gribējām un bez lieka stresa ar visu to, kad viss kavējās manis dēļ.🤣

Bet tiešam liels, liels Paldies Tev!"

Guna un Renārs

Jaunlaulātie

kāzas

"Vieta, kur atgriezties!"

Paldies par rūpību, par individuālo pieeju, par pretīmnākšanu un risinājumiem visām mūsu vēlmēm mūsu kāzu dienai. Paldies viesmīļiem un bārmenim par brīnišķīgu darbu, attieksmi, ieinteresētību, paldies pavāriem par gardajiem ēdieniem. Paldies Tev un asistentei Martai. No viesiem arvien dzirdam vislabākās atsauksmes par skaistām, sakoptām telpām, brīnumskaistu teritoriju, debešķīgiem ēdieniem un jauko personālu. Vieta, kur atgriezties!

Veiksmi darbos, lai viss izdodas!

Kelija un Kārlis

Jaunlaulātie

PIESAKIES

Padari savu sapni par realitāti

Piesaki savas svinības, zvanot uz +371 20102255, rakstot uz info@svetkupils.lv vai spiežot uz pogas zemāk!

Uzzināt cenu