Iepazīsti mūsu komandu

Iepazīsti mūsu komandu

"Komandas spēks ir katrs tās dalībnieks atsevišķi. Katra dalībnieka spēks ir komanda."
Olivers Vendels Holmss

Iepazīt komandu
Līga Balode

Svētku pils vadītāja

Līga Balode

Es esmu Līga, Svētku pils dibinātāja un veidotāja. Atceros, cik man bija izaicinoši atrast atbilstošu vietu savām kāzām. Es sastapos ar dažādām lietām, ko vēlējos mainīt un uzlabot. Pēdējo 15 gadu garumā, vērojot, kā savu kāzu vietu izvēlas mani draugi un tuvinieki, sapratu, ka gribu radīt īpašu vietu, kas jau būvniecības projekta sākumā būtu radīta atbilstoši kāzām. Kāzās ir ne tikai svarīgi, kā izskatās pati kāzu vieta, bet arī tas, cik tālu tā atrodas no galvaspilsētas, no lidostas, kāda ir apkārtēja ainava, vai ir ūdens klātbūtne, kā pavadīt kāzu otro dienu un kā tas viss izskatīsies bildēs.

Tieši tāpēc es radīju Svētku pili - vietu, kas radīta tieši kāzām un kas apvieno visu, lai jūsu skaistākā diena būtu īpaša gan jums, gan jūsu viesiem.

Marta Sokolova

Pasākumu organizatore

Marta Sokolova

Marta ir Svētku pils pasākumu lielais atbalsts un mūsu eksperts par visām niansēm un detaļām tieši pasākuma norises laikā. Marta ir mūsu projektu vadītāja, cilvēks, kas no A līdz Z būs ar Jums gan plānošanas procesā, gan arī realizācijā. Jūsu vīzija par galdu plāniem, viesu skaitu, pasākuma laika plānojumu, ēdienu pasniegšanu un tā prasībām, kā arī citas nianses līdz mielēm tiks pārvērstas realitātē ar smaidu un augstu profesionalitāti. Martas aizraušanās ir dekorēšana un ziedi.

“Paldies Jums, Marta, par tik kolosālu attieksmi, operatīvām atbildēm, sirsnīgumu un vienmēr smaidošu seju. Paldies Jums par to ka uzklausījāt visus mūsu niķus, gan ziedu kompozīcijā, gan pareizajā "Z" burtā.”

Tīna Treiliņa

Pasākumu organizatore

Tīna Treiliņa

Atbildība, profesionalitāte, pozitīvisms,rūpīgums un elastīgums darba vidē raksturo Tīnu vislabāk. Viņa ir mūsu projektu vadītāja, cilvēks, kas uzklausīs Jūsu vīziju par īpašo dienu, vai tās būtu kāzas, dzimšanas dienas svinības, seminārs, uc. Tīna ar lielāko prieku atrisinās visus jautājumus - sākot ar galdu plāniem, viesu skaitiem, īpašām prasībām uz ēdieniem, guļvietu plānojumu, pasākuma laikus un ēdiena pasniegšanu. Viņa ir tā, kas būs ar Jums ne tikai plānošanā, bet arī nozīmīgā notikumu realizēšanā.

Mūsu pāra Alvīnes un Andra pateicības vārdi - “Andris un es vēlamies pateikt lielo, lielo paldies par pasakainajām kāzām. Par katru atgriezenisko saiti un zibenīgajām atbildēm pat svētdienas vakaros Tīnai. Par enerģiju, atdevi, ieteikumiem un zinību līmeni savā darba specefikā, ko viņa zin tiešām ir speciālists savā vietā. Paldies viņai.”

Ingus Zandbergs

Svētku pils šefpavārs

Ingus Zandbergs

Vairāk kā 25 gadu pieredze Latvijas labākajos restorānos un banketos. Ingus ir kopā ar Svētku pili no tā brīža, kad tika pieņemts lēmums par savas virtuves izveidi. Nepārtraukti tiek meklētas garšu kombinācijas un ēdieni, lai apmierinātu gan prasīgu klientu vēlmes pēc kvalitātes un vizuālā noformējuma, gan arī ēdiens būtu saprotams visiem kāzu un svinību viesiem vairākās paaudzēs. Ingusa ilgā gadu pieredze, pozitīvisms, kāre pēc izaicinājumiem ir faktori, kas ir veicinājuši Svētku pils ēdināšanas izaugsmi.

Ne par velti mūsu viesi atsauksmēs bieži min izcili pagatavoto ēdienu - “Īpaši gribam uzteikt šefpavāru - viesi atzīmēja, ka viss, tiešām viss, ir ļoti garšīgi.”

Sarmīte Neimane

Pavārs

Sarmīte Neimane

Sarmītes profesionālajā karjerā uzkrāta pieredze šefpavāra amatā restorānā Valguma Pasaule, Konventa Sēta un viesnīcā Radi un Draugi. Sievišķība, maigums, elegance un iedziļināšanās katrā niansē ir jūtamā katrā Sarmītes pagatavotajā ēdienā. Tieši Sarmītes pagatavotās kanapē ir pirmais garšas baudījums, kas sagaida mūsu viesus ierodoties pie mums.

Unikāli saldie ēdieni pēc Sarmītes receptes neatstāj vienaldzīgus pat tos visus, kas nedod priekšroku saldumiem. Stiprā puse - kūkas, saldie ēdieni un kanapē.

Artūrs Zvirgzdiņš

Pavārs

Artūrs Zvirgzdiņš

Plaša spektra pieredze 10 gadu garumā,  Artūra sirdslieta ir gaļas un zivju marinēšana, kūpināšana, cepšana, grillēšana un pavisam noteikti viņš tajos ir eksperts. Kā pats Artūrs saka - “Esmu gurū piedevu plānošanā, lai katrs siltais ēdiens būtu ne tikai garšīgs, bet arī vizuāli izteiksmīgs. Ar mani virtuvē nekad nav garlaicīgi. Es sajūtu lepnumu par saviem sasniegumiem un nepārtrauktu aizrautību radīt neaizmirstamus ēdienu brīnumus.

Esiet gatavi baudīt ēdienu ceļojumu caur manu redzējumu par virtuvi un garšu!” Arī viesu atsauksmēs tikai apstiprinās Artūra meistarība - “Vēl gribēju pateikt paldies, pavāram par garšīgiem un gaumīgiem ēdieniem.”

Ainis Stepiņš

Galvenais viesmīlis

Ainis Stepiņš

Galvenais viesmīlis ir tas cilvēks, kurš ir kopā ar mūsu viesiem pasākuma dienā un rūpējas, lai viss notiktu pēc plāna, veido komunikāciju ar vakara vadītāju, muzikantiem, organizatoriem un rūpejas par viesiem, lai viņiem nekā netrūktu, bet tajā pašā laikā vienmēr tur roku uz pulsa, lai ēdieni tiktu iznesti laikā, šampanieša piramīda būtu perfekta un kūka būtu īstajā brīdī.

Ilgā gadu pieredze viesmīlībā, klientu apkalpošanā un komandas vadībā ir stūrakmeņi, kas veido Aiņa augsto profesionalitāti. To īpaši izceļ arī ārzemju viesi - “A special mention to Ainis - he truly was the hero of the night, going above and beyond to make our celebration memorable.”

Jurijs Litvinovs

Bārmenis

Jurijs Litvinovs

Jurijs ir jauns, entuziastisks, erudīts bārmenis, kurš vienmēr meklē dažādas garšas un pieeju, lai pagatavotu perfektu kokteili, jo tam ir nepieciešama īstās receptes izkopšana - precīza pagatavošanas tehnika, atbilstoši rīki, kā arī sabalansētas sastāvdaļas. Jurijs ir bārmeņu konkursa “Latvijas garša 2023” finālists, kā arī žūrija īpaši novērtēja viņa autordarbu - kokteili “Dārza simfonija”.

Mūsu ārzemju viesi atzinīgi novērtē Jurija profesionalitāti - “Our bartender deserves accolades too - his knack for remembering everyone's drink preferences and his friendly demeanor greatly impressed our guests.”

PIESAKIES

Padari savu sapni par realitāti

Piesaki savas svinības, zvanot uz +371 20102255, rakstot uz info@svetkupils.lv vai spiežot uz pogas zemāk!

Uzzināt cenu