Svinību piedāvājums PAVASARIS

SVINI KOPĀ AR MUMS

Svinību piedāvājums PAVASARIS

Kur katra diena ir kā svētki!

Apskatīt piedāvājumu 3D Tūre

Svētki jubilāram

Dzimšanas dienas ir īpaši svētki, kuros satikt tuvākos draugus, ģimeni vai kolēģus. Mēs palīdzēsim radīt svētkus ne tikai jubilāra ciemiņiem, bet arī pašam jubilāram. Svētku pils pavasara svētku piedāvājumā ir iespēja izvēlēties no trīs piedāvājumiem, lai atrastu savu īsto svētku svinēšanas formātu un vērienu. No svinīgām nelielām vakariņām ar pašiem tuvākajiem līdz lielai ballei plašā draugu un radu pulkā. Izvēlies un mēs par visu parūpēsimies!

Parūpēsimies par visu

 • Īpaši šī pavasara svinībām - telpu nomas cenā iekļauta dekorēšana.
 • Svētku pils pasākumu organizatores palīdzēs izvēlēties atbilstošāko formātu Jūsu plānotajām svinībām.
 • Svētku pils šefpavāra gatavotie ēdieni iepriecinās Jūs un Jūsu viesus.
 • Svinības pielāgojamas gan nelielam svinētāju pulkam, gan plašākām svinībām.
 • Dzimšanas diena, kurā par visu padomāts - jubilāra uzdevums saaicināt viesus, izvēlēties kādu no mūsu variantiem un baudīt šo dienu!

Uzzināt cenu

Dzimšanas dienas svinības

Ieskaties trīs iespējās un izvēlies savējo - vakariņas ar tuvākajiem, ballīte līdz pusnaktij ar izklaidi un pārdomātu saturu vai svinības līdz pat rīta gaismai!

"Vēlos tikai vakariņas"

Piedāvājums tiem, kas vēlas kompānijā sanākt kopā uz pāris stundām, garšīgi pavakariņot un vakarā doties mājās. Piedāvājumā iekļauts:

 • Grezni klāts galds
 • Svinību zāle tikai Jums
 • Trīs kārtu vakariņas un glāze vīna
 • Sagaidīšanas uzkodas
 • Fotozona, kur iemūžināt skaistas bildes jubilāram

Pieteikt vakariņas

"Vēlos vakaru ar saturu un izklaidi"

Jubilāriem lielāko izaicinājumu parasti rada nezināšana par to, kā tieši būtu labāk svinības organizēt un rokas nolaižas jau no domas vien, ka kaut kas jāorganizē. Pie mums - organizējam mēs, Jūs tikai izvēlaties. Šis ir labs variants tad, ja nevēlaties lielu balli, bet tomēr ko vairāk kā tikai vakariņas. Šajā svinību piedāvājumā iekļauts:

 • Dekorētas telpas
 • Svinību ēdienkarte un apkalpošana
 • Pats galvenais – par saturu, viesu izklaidi, jautrām spēlēm un mūziku visa vakara garumā parūpēsies vakara vadītājs Reinis Ruska. Ko par Reini saka viesi? "Es nepārspīlētu, ja teiktu, ka visi bija sajūsmā par Tevi un Tavu programmu! Tā patiešām bija lieliska diena un Tu palīdzēji to padarīt par kaut ko īpašu, jautru, smieklīgu un priecīgu! "

Pieteikt svinības

"Vēlos lielu balli un lai kāds to saorganizē"

Dzimšanas dienas svinības līdz pat rīta gaismai ar vakara vadītāju un DJ - Reini Rusku. Mūzika, dzērieni, jautrība, dejas, skaista vide un garšīgs ēdiens - emocijas un skaisti mirkļi, kas paliks Jūsu atmiņā. Piedāvājumā iekļauts:

 • Svētku pils ar nakšņošanu un brokastīm
 • Vakara vadītājs un DJ - Reinis Ruska jeb www. pasakumiarodzinu.lv. Ko pa Reini saka pasākuma viesi? "No sirds iesaku, vienkārši super vadītājs. Sen tik foršu nebiju redzējusi. Jautrs, atjautīgs, pieklaīgs, tolerants, neuzmācīgi aizrauj un iesaista publiku. Ar fantastiskām atmiņas spējām, mūsdienīgs, dzied un dejo. Mēs visi bijām un joprojām esam sajūsmā!"
 • Dekorēti viesu galdi un telpas
 • Pilna ēdienkarte - sagaidīšanas uzkodas, siltie pamatēdieni un nakts bufete
 • Viesmīlis un apkalpošana
 • Fotozona skaistām bildēm
 • Dāvanā no mums - fotokaste ar bilžu izdruku visu pasākuma laiku

Pieteikt svinību datumu

PIEDĀVĀJUMS PAVASARIS

Dzimšanas dienu svinībām

Piedāvājuma "Vēlos tikai vakariņas" cena martā un aprīlī:

75 EUR par personu, ja viesu skaits 30 - 49
85 EUR par personu, ja viesu skaits 20 - 29
105 EUR par personu, ja viesu skaits 10 - 19

Piedāvājuma "Vēlos vakaru ar saturu un izklaidi" cena martā un aprīlī:

100 EUR par personu, ja viesu skaits 40 vai vairāk
115 EUR par personu, ja viesu skaits 30 - 39
135 EUR par personu, ja viesu skaits 20 - 29

Piedāvājuma ""Vēlos lielu balli un lai kāds to saorganizē" cena martā un aprīlī:

150 EUR, ja viesu skaits 40 vai vairāk
170 EUR, ja viesu skaits 30 – 39
210 EUR, ja viesu skaits 20 – 29

Piedāvājums spēkā visas nedēļas dienas martā un aprīlī.

Ļaujiet mums par visu parūpēties un sviniet ar prieku!

Sīkāka informācija par visu, kas iekļauts, rakstot mums vai braucot ciemos!

Saņemt cenas piedāvājumu

Svinību zāle un telpas

Svētku pils zāle ir pielāgojama vakariņām ar pašiem tuvākajiem vai lielākām svinībām. Sagaidīsim ar klātiem galdiem un svētku atmosfēru. Mēs augstu vērtējam katra pasākuma privātumu un individualitāti, Jūs būsiet vienīgie viesi pie mums savā svētku dienā.

3D Tūre

Svētku komanda

Katrs pasākums ir īpašs un aiz katra pasākuma slēpjas komanda, kas palīdz to īstenot visaugstākajā kvalitātē un rūpēs, lai viss izdotos kā plānots. Brauciet pie mums ciemos, lai uzzinātu vairāk, kāpēc Svētku pils ir labākā izvēle Jūsu svinībām!

Ko par mums saka viesi?

Iepazīsties ar dažām no mūsu klientu atsauksmēm!

Skatīt vairāk

"Paldies jums par visu.

Viss bija ļoti,ļoti skaisti kā arī viesmīļi bija superīgi. Viegli bija komunicēt un jebkurā jautājumā palīdzēja.

Gan ciemiņi,gan mēs bijām sajūsmā.

Noteikti jūs ieteikšu arī citiem."

Kāzas ir viena no skaistākajām dienām mūžā, kad tiek savienotas divas sirdis un dvēseles, lai kopīgi tālāk ietu dzīves ceļu kopā. Šī diena ir maģiska un nozīmīga katra pāra dzīvē. Svētku pils ir vieta, kura ir veidota īpaši kāzām, lai mēs palīdzētu Jums šo dienu piedzīvot visā krāšņumā un parūpētos par Jums un Jūsu viesiem

"Paldies par rūpību, par individuālo pieeju, par pretīmnākšanu un risinājumiem visām mūsu vēlmēm mūsu kāzu dienai. Paldies viesmīļiem un bārmenim par brīnišķīgu darbu, attieksmi, ieinteresētību, paldies pavāriem par gardajiem ēdieniem. Paldies Tev un asistentei Martai. No viesiem arvien dzirdam vislabākās atsauksmes par skaistām, sakoptām telpām, brīnumskaistu teritoriju, debešķīgiem ēdieniem un jauko personālu.

Vieta, kur atgriezties!"

"Viss bija vairāk nekā perfekti.. Viss bija izcili.. Pilnīgi visi bija sajūsmā par vietu, ēdienu, apkalpojošo personālu!
Jūs esat lieliski.. Mums tiešām nav ko ieteikt, jo viss bija visaugstākajā līmenī! Liels paldies Jums par visu! Paldies arī par skaisto dāvaniņu! Jūs esat labākie!!!!"

"Burvīga vieta, par visu padomāts līdz pēdējam sīkumam!
Izvēlējāmies Svētku pili kā svinību vietu mūsu kāzām.
Darbinieki ir īsti profesionāļi savās jomās - palīdzēs piepildīt visas Jūsu vēlmes, vienmēr smaidīgi un atsaucīgi.
Gan pati vieta, gan dekorācijas, gan ēdiens, gan personāls - viss augstākajā līmenī. Noteikti iesakām!"

"Vēlos izteikt lielu paldies par sadarbību. Viss noritēja tiešām perfekti un esam vairāk kā apmierināti par Svētku pilns personāla sniegto servisu un arī ēdināšanas kvalitāti.

Tik tiešām, izvēlējāmies labāko vietu Latvijā, kur atzīmēt mūsu Kāzas."

"Nevar izteikt vārdos cik ļoti skaista bija mūsu kāzu diena. No pirmās dienas, kad mēs tikai atbraucam skatīties šo skaisto vietu pie Daugavas, līdz pat mūsu galvenajai dienai, mēs bijam pārsteigti par uzmanību, profesionalitāti un attieksmi, kas nāca no personāla puses. Paldies jums, galvenokārt, Līvai, par to, ka ļāvāt aizmirst par visu un piedzīvot šo dienu pilnvērtīgi. Paldies par šo brīnumaino dienu, kas noteikti paliks mūsu atmiņā uz visu mūžu!"

"Vēlamies no sirds pateikties Jūsu komandai par ieguldīto darbu un izcilu svētku noskaņu mums tik īpašajā dienā! Viss bija tieši tā, kā mēs to bijām ieplānojuši - garšīgs ēdiens, smalka pieeja no viesmīļu puses, atsaucīgs personāls un atmosfēra kopumā bija burvīga. Paldies Jums visiem, atsevišķa pateicība Martai un Līvai par atsaucību un pretimnākšanu, Ainim par profesionalitāti savā jomā un citiem, kas piedalījās mūsu svētku organizēšanā! Lai Jums ražīga un prieka pilna svētku sezona!"

"Gribam Jums pateikt Liels Paldies! Jus esat labakie ❤

Viss bija ideali, gan vieta, gan Jus un Jusu komanda ❤

Musu viesi bija sajusmā 😍

Paldies Jums ka palīdzējāt organizēt mūsu dienu ❤"

"Labdien! Liels, liels paldies par visu, lai padarītu mūsu dienu tik īpašu! 🙂 Viss bija ideāli!"

"Vēlreiz liels paldies par Jūsu ieguldīto darbu un skaistumu, kas padarīja mūsu dienu tiešām neaizmirstamu mums un mūsu viesiem!"

"Gribēju pateikt lielu paldies par ieguldīto laiku un darbu visai Svētku pils komandai, lai mūsu lielā diena būtu tiešām izdevusies. Vieta ir izcila, ēdiens fantastisks un apkalpojošais personāls tik ļoti profesionāls.
Viss bija vēl labāk kā domāts. :)"

"Paldies Virs mākoņiem, kas mūsu pirmo deju uzbūra kā pasakā!

Un protams Svētku pils- trūkst vārdu,lai pateiktos par Jūsu izcilo darbu, lielisko organizāciju, brīnišķīgo apkalpošanu no pirmā līdz beidzamajam viesim!

Jūs esat fantastiski!

Pils, kur līgava pārvēršas par princesi!"

"Vēlreiz liels, liels paldies par padarīto darbiņu! Bijām ļoti aprūpēti un gardi pamieloti! Ļoti profesionāla, laipna komanda! Paldies! Ar bildītēm no mūsu fotogrāfa noteikti varu ar Jums padalīties! Protams, uz tikšanos nākamajos svētkos!"

"Paldies par sadarbību, mums ļoti patika pie Jums un bija padomāts par visu līdz pēdējam sīkumam.

Viesmīļi super laipni un atsaucīgi, telpas burvīgas un atrašanās vieta lieliska.

Sirsnīgs paldies Jums!"

"Paldies Jums par visu palīdzību un liels paldies jaukajiem viesmīļiem. Īpašs sveiciens Ainim!

Fotokaste bija super 👌 visiem ļoti patika.
Paldies par bildītēm.

Jums visiem priecīgu jauno gadu!"

Paldies par unikāli pavadīto laiku pie jums! Viss bija perfekti! Tiešām ļoti augstu novērtējam jūsu ikviena ieguldīto darbu, lai mūsu īpašā diena izvērstos par tik ideālu kā tas bija 22.12.22. ! Visi viesi ir patiesi apmierināti un slavē visu piedzīvoto Svētku pilī! Milzīgs paldies Jums un komandai! Zelta cilvēki! 

Paldies par fotokastes bildēm!

No Svētku pils puses viss bija tiešam perfekti. Gan mums, gan viesiem viss ļoti patika un, kā es pateicu, pēc kāda laika noteikti gaidiet mūs ciemos ar korporatīvo pasākumu 😁

Vēlējāmies pateikties par fantastiskajiem svētkiem, ko Tu un Tava komanda bija spējīgi mums uzrīkot.

Viesi ir starā, bet vissvarīgāk - mēs esam starā! Jūtamies atpūtušies un izbaudījuši savus svētkus, jo nebija jānēsājās un daudz par ko jādomā.

Mēs jau iepriekš arī galvenajam viesmīlim teicām, ka Jūs darāt fantastisku darbu! Paldies! 

P.s. Mamma teica, ka vēlējās piezvanīt Jums un pateikt, ka viņai ļoti patika, ka Galvenais viesmīlis visu laiku smaidīja. Nu ļoooti viņai patika viņa smaids 😀

Vienvārdsakot - Jūs esat lieliski!

"Pagājuši jau nedaudz virs 3 mēnešiem, bet šo mirkli gaidīju ar nepacietību - rakstīt e-pastu, kad būs gatavas kāzu bildes.

Esam bezgala pateicīgi par visa personāla ieguldīto darbu, pozitīvo attieksmi un atmosfēru.
Es ceru, ka kamerās paskatījāties mirkli pēc pusnakts, kad vedējtēvs pie bāra nometa šlipsi un bija aplausi par godu Svētku pilij un ikkatram, kas ņēma dalību mūsu īpašajā dienā. Neviens darbiņš nav maz mazu un katrs ir svarīgs, tāpēc katram sakām - PALDIES!

Lai kāzām bagātīgs grafiks!"

"Vēlamies pateikties par to ,ka mūsu svētku dienā , kas palidoja vienā mirklī, nebija ne par ko jādomā un varējām jums pilnībā uzticēties un izbaudīt svētkus.
Gan mūs, gan viesus pārsteidza gardais ēdiens, izcilie bārmeņa kokteiļi, jaukā apkalpošana, kā arī brīnišķīgā Svētku pils apkārtne!
No viesiem saņēmām daudz pozitīvu atsauksmju, ka viss bija augstā līmenī.
"

"Hey,

We just want to say a big thank you to you and all of the team!! It was absolutely amazing, everybody loved the venue, the food, everything was just perfect 🥰

The service you guys provide we couldn't of asked for anything better.

Thank you very much 😊"

"Paldies, viss bija ļoti labi. Viesiem arī ļoti patika, ja jau nosauc tās par skaistākajām kāzām, kādās ir bijuši un prasa padomus un atsauksmes, jo vēlas uzorganizēt kaut ko līdzvērtīgu, bet šaubos, ka viņiem tas vispār var sanākt. :)))

Nešaubos, ka izmantosim Svētku pili arī kādam citam pasākumam vai vismaz piedalīsimies tajā! 🙂"

"Liels paldies tev par visu! 

Kā arī liels paldies visai Svētku pils komandai, kas padarīja šo dienu neaizmirstamu. 

Visi viesi bija sajūsmā gan par vietu, gan par ēdienu un apkalpošanu. Mēs ne mirkli nenožēlojam, ka izvēlējāmies tieši Svētku pili šai īpašai dienai. 

Paldies arī par bildēm no fotokastes :)"

"Hello Tina! Thank you a lot for your brilliant service.  We couldn't imagine a better place to have our wedding! All was just perfect 🥰.

Papildinājums no 29.07.2023: Hey Tina! ❤️ Huge thank you for all your hard work and all Svetku pils team for making our day so special.  Truly professional team. Everything was just perfect 🥰"

“Liels Jums paldies par patīkamo sadarbību, mums tiešām viss ļoti patika, paldies šefpavāram un apkalpojošajam personālam, viss bija augstākajā līmenī.

 

No viesiem dzirdam tikai labas atsauksmes, skaista vieta, ērtas guļvietas, mājīgi numuriņi, gards ēdiens, viss lieliski!”

“Bija pārdomāts pilnīgi viss, līdz pašiem sīkumiem! Burvīga vieta, serviss, personāls. Un ļoti garšīgi! Arī visi jūsu ieteikumi un padomi izrādījās ļoti lietderīgi. Mēs un mūsu viesi esam sajūsmā.

Ļoti ceram kādreiz vēl atgriezties pie Jums jau kā viesi. Paldies Jums personīgi un visai Jūsu komandai!!!”

“Kad kāzu dienas duna un emocijas ir mazliet pierimušas, vēlējos Jums pateikties par sapņu kāzu vietas īstenošanu! Liels paldies par skaisto vietu, profesionālo apkalpošanu un ekselento ēdienkarti!

 

No viesiem dzirdam tikai vislabākās atsauksmes! Lai tikpat veiksmīga un laimes mirkļiem pārbagāta nākotnes darbība!”

Galerija

Uzzini, kā svin Svētku pilī!

Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 1 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 2 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 3 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 4 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 5 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 6 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 7 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 8 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 9 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 10 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 11 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 12 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 13 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 14 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 15 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 16 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 17 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 18 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 19 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 20 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 21 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 22 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 23 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 24 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 25 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 26 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 27 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 28 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 29 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 30 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 31 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 32 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 33 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 34 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 35 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 36 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 37 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 38 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 39 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 40

PIESAKIES

Svini svētkus kopā ar mums!

Uzzini cenu, zvanot uz +371 20102255, rakstot uz info@svetkupils.lv vai spiežot uz pogas zemāk!

Uzzināt cenu