Image

Telpas svinībām

SVINĪBU VIETA

KATRA JUBILEJA IR ĪPAŠA, KAD ESAM ĪSTAJĀ NOSKAŅOJUMĀ

Sava kompānija un skaista vieta ir viss, kas vajadzīgs izcilām svinībām. Atkarībā no pasākuma vēriena varat rezervēt visu Svētku pili ar nakšņošanu vai Svētku pils pirmo stāvu ar vienu vai abām zālēm. Jebkurā gadījumā šī būs brīnišķīga vieta, kur svinēt dzīvi un savu sapņu piepildījumu!

Jubileja, dzimšanas diena vai cita jums svarīga diena – tas ir labs iemesls svinībām. Piedāvājam arī bērnu kulinārijas meistarklases, kurās mazie svinētāji varēs izpriecāties no visas sirds. Svētku pils telpas svinībām piemērotas gan nelielam viesu skaitam, gan arī lieliem banketiem radu un draugu kompānijā  līdz 100 viesiem.
Telpas svinībām un jubilejām

JUBILEJAS

Katri svētki – jubileja, dzimšanas diena vai cita jums svarīga diena – ir labs iemesls svinībām. Labs iemesls, lai ar ģimeni un draugiem neaizmirstami pavadītu laiku. Savām svinībām varat izmantot vienu vai abas banketu zāles. Lielākajai zālei (120 m2) ir priekštelpa ar bāra leti un sveču kamīnu. Mazākā (85 m2) – ērti nodalāma no pārējās Svētku pils, radot privātu gaisotni. Abu zāļu apgaismojumu var piemērot iecerētajai noskaņai. Tās var būt gaišas un svinīgas, nebēdnīgi krāsainas vai satumšinātas aizrautīgām dejām.
Telpas bērnu ballīšu svinībām

BĒRNU BALLĪTES

Bērnu ballītes Svētku pilī ir laipni gaidītas. Mazajiem viesiem piedāvājam kulinārijas meistarklasi ar mūsu šefpavāru, kuras laikā bērni apgūst jaunas zināšanas un pagatavo sev maltīti. Tas ir lielisks veids, kā padarīt sava bērna svētkus neaizmirstamus!
Svinības

NELIELI PASĀKUMI

Lai pasākums būtu izdevies, pietiek arī ar pašiem tuvākajiem. No svētdienas līdz ceturtdienai varat izīrēt atsevišķas Svētku pils telpas svinībām. Katru zāli iekārtosim, lai tajā omulīgi justos vidēji mazas kompānijas sākot no 20 viesiem.
Svinību vieta ar nakšņošanu

NAKŠŅOŠANA

Svētku Pils viesu namā ir 12 numuriņi, kuros iespējams izguldīt līdz pat 54 viesiem gultās, pieejamas arī  sešas matraču vietas un četras papildus gultas. Kopā pie mums iespējams izguldīt līdz 64 viesiem. Numuriņu interjeri veidoti, iedvesmojoties no četrām dabas stihijām. Uzminiet, kura stihija attēlota jūsu numuriņa dizainā!
Svinību vieta ar ēdināšanu

ĒDINĀŠANA

Svētku Pils piedāvā ne tikai telpas svinībām, bet arī mūsu šefpavāra gatavotos ēdienus, kuri tiek īpaši izstrādāti katram pasākumam individuāli, vai tās būtu sagaidīšanas uzkodas, vairāku kārtu vakariņas, vai debešķīgs deserts un sātīgas brokastis – tas tiek izrunāts līdz vissīkākai detaļai ar Svētku pils šefpavāru.
Svinību vieta ar pirti

PIRTS

Daugavas krastā atrodas Svētku pils pirtis – divas parastās un viena, kas novietota uz ūdens. Pirtis ir lielisks papildinājums svinībām kā arī iespēja atjaunot spēkus svinību otrajā dienā. Mūsu viesiem pieejamas laivas, SUP dēļi, volejbola, bērnu laukums un piknika vietas ar visu nepieciešamo aprīkojumu. Video par krasta zonu skatieties šeit.

PIESAKIET SAVAS SVINĪBAS

Aizpildiet formu un uzziniet izmaksas saviem svētkiem vai noskaidrojiet datuma pieejamību.

SVĒTKU PILS GALERIJA

Telpas svinībām viesu namā Svētku Pils.