Image

Telpas semināriem

SEMINĀRI UN BANKETI

MIERPILNA DABAS KLĀTBŪTNE ROSINA LABAS IDEJAS

Viesu nams Svētku pils atrodas Daugavas krastā ar gleznainu skatu uz Doles muižas parku. Uzņēmumiem piedāvājam telpas semināriem un telpas darbinieku apmācību treniņiem.

Šī būs ideāla vieta, kur aizvadīt semināru vai apmācības ārpus pilsētas – prom no ikdienas steigas mierīgā un privātā atmosfērā. Esot šeit, būs grūti noticēt, ka atrodaties tikai īsa brauciena attālumā no Rīgas centra.

Bieži vien ir svarīgi, lai telpas semināriem būtu viegli pielāgojamas dažādam dalībnieku skaitam un pasākuma mērķim. Svētku pils radīta, apvienojot dabas skaistumu ar mūsdienīgām ērtībām, lai ikviens viesis šeit justos komfortabli un ikviens klients saņemtu tieši tādu servisu un kvalitāti, kāda nepieciešama iecerētajam pasākumam.

Jūsu ieguvumi rīkojot semināru Svētku pilī:

Pilns pakalpojumu klāsts un viss vienuviet;

Privātums - būsiet vienīgie viesi pie mums izvēloties jebkuru pasākuma norises formātu – vai tā būtu 7 cilvēku apspriede vai 100 cilvēku konference. Uzņemam vienlaicīgi tikai vienu pasākumu, ļaujot pielāgot pasākuma formātu Jūsu vēlmēm un iespējām;

Projektu vadītāja atbalsts, kas palīdz pasākuma plānošanā un realizācijā;

Uz vietas gatavots ēdiens, sākot no uzkodām līdz vairāku kārtu vakariņām;

Komandas saliedēšana caur zināšanām un atpūtu

Kāzu pieeja semināram – it kā lieka greznība, bet tajā pašā laikā tieši šī mūsu īpašība ir tā, kas tiek novērtēta visaugstāk un ļauj radīt izcilus arī ikdienišķus notikumus.

Piedāvājumi

Semināri, komandas saliedēšanas pasākumi, apmācības
Mūsu vērtības:
KVALITĀTE
PROFSIONĀLISMS
ATBILDĪBA
MĪLESTĪBA PRET TO, KO DARAM

Telpu noma

sākot no 500 EUR + PVN
 
iekļauts projektors, ekrāns , tāfele

Nakšņošana

120 EUR + PVN
Dizaina divvietīgs numurs ar brokastīm

Komandas aktivitātes

Šefpavāra meistarklase
Kokteiļu meistarklase
Pirts

Telpas semināriem

BANKETU ZĀLE

Pirmajā stāvā atrodas plaša banketu zāle, ko iespējams ļoti vienkārši pielāgot pasākuma vērienam. Kopumā banketu zālē ērti jutīsies līdz pat 90 viesiem. Tradicionāli šo zāli izmanto kā vietu kafijas pauzēm un pusdienām vai vakariņām, bet šeit iespējams rīkot arī seminārus, prezentācijas, lekcijas un saliedēšanās pasākumus. Banketu zāles platība ir 105 m2, bet priekštelpas platība ir 80 m2. Priekštelpā atrodas arī sveču kamīns un bāra lete, kas lieliski papildina telpas semināriem ar vietu, kur atpūsties vai sarunās ar kolēģiem baudīt kafijas pauzi.
semināru telpas

SEMINĀRU ZĀLE

Semināru zāles platība ir 85 m2, un to iespējams nodalīt no banketu zāles vai arī savienot ar to. Semināru zālē iespējams uzņemt līdz 60 dalībniekiem teātra veida izkārtojumā vai mazāku dalībnieku skaitu klases tipa izkārtojumā. Telpas semināriem pielāgojam katram klientam individuāli, mums ir pieejami gan apaļie, gan kantainie galdu risinājumi. Semināru telpas aprīkotas ar gaisa ventilācijas sistēmu, kas nodrošina nepieciešamo skābekļa daudzumu telpā un palielina darba efektivitāti.
Telpas semināriem

APRĪKOJUMS

Vai vēlaties izkļūt no ierastajām biroja telpām un tajā pašā laikā produktīvi strādāt un atrast jaunus risinājumus savam biznesam? Tāpat kā birojā, arī mūsu viesu namā ir viss darbam nepieciešamais - internets, projektors, ekrāns, skaņas sistēma un tāfele. Piedāvātais aprīkojums ļauj veiksmīgi rīkot seminārus un prezentācijas.
semināru telpas ar nakšņošanu

NAKŠŅOŠANA

Dažkārt darbinieku apmācības vai telpas semināriem ir nepieciešamas uz divām vai vairāk dienām. Viesu namā Svētku pils pieejami 12 numuri, kuros atsevišķās guļvietās iespējams izguldīt līdz pat 42 semināru dalībniekiem. Numuri ir veidoti, iedvesmojoties no četrām dabas stihijām, kuru krāsu nianses atainotas katra numura interjerā. Nakšņošanas iespējas ļaus uz semināriem un citiem korporatīviem pasākumiem aicināt arī viesus no citām Latvijas pilsētām, kā arī ārvalstīm.
Ēdināsāna semināros

ĒDINĀŠANA

Svētku pils virtuvē jau piecus gadus saimnieko šefpavārs Ingus Zandbergs ar savu komandu. Mūsu mērķis ir papildināt katru pasākumu ar kvalitatīvu ēdienu, kas tiek gatavots uz vietas, sekojot līdzi mūsdienu tendencēm, izmantojot augstvērtīgus produktus un pielāgojoties mūsu viesu vēlmēm un prasībām. Semināru kafijas pauzes, pusdienu un vakariņu ēdinkartes pieejamas dažādās variācijās gan budžeta ziņā, gan pasniegšanā.
Semināri un atpūta pie dabas

ŠEFPAVĀRA MEISTAKLASE

Papildiniet semināru ar kopīgu komandas aktivitāti. Jaunā 2023. gada meistarklase sniegs Jums zināšanas kā pagatavot kalmāru un kā izmantot tā tinti oriģinālā krāsvielā. Uzzināsiet, vai jūras produkta klātesamība desertā ir jūtama arī ēdot un cik patiesībā viegli vai sarežģīti ir pagatavot paipalu. Meistarklase ir aktivitāte komandai, kas apvieno kolēģus kopīgā procesā, dalot pienākumus savā starpā un veidojot ciešāku komunikāciju neformālā gaisotnē. Gardas vakariņas kā apbalvojums visiem dalībniekiem.
Semināru telpas tuvu Rīgai

KOKTEIĻU MEISTARKLASE

Darba dienas noslēgums ar dzērieniem būs kā atalgojums par produktīvi pavadītu dienu. Kokteiļu meistarklases laikā kopā ar mūsu bārmeni apgūsiet jaunas zināšanas par dzērieniem, kokteiļu gatavošanas noslēpumiem un aksesuāriem, katrs pats sev pagatavojot trīs veida kokteiļus. Aktivitātes ilgums – pusotra stunda. Meistarklasi varam realizēt latviešu, krievu un angļu valodā.
Semināri un atpūta pie dabas

PIRTS UN ATPŪTA PIE DABAS

Atpūtas brīdis, izejot pastaigā pa dārzu vai veroties Daugavas plašumos. Esot pie mums, jutīsieties kā citā pasaulē kaut arī Rīga ir tik pat kā ar roku aizsniedzama. Viesiem pieejama pirts uz ūdens nefomālām sarunām un relaksācijai, kā arī plašs un iekopts dārzs pastaigai un Svētku pils terase ar skatu uz upi.
Semināru telpas tuvu Rīgai

AUTOSTĀVVIETA

Svētku pils atrodas pie Ķekavas – 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Tā ir ideāla vieta aizņemtajiem un tiem, kuriem nav iespējas doties tālu prom no galvaspilsētas. Tikai pārdesmit minūšu laikā pa asfaltētu ceļu Jūs nokļūsiet gleznainā vietā un nemaz neticēsiet, ka esat tik tuvu lielpilsētai. Ierasties iespējams arī ar sabiedrisko transportu, kā arī atrodamies tikai 35 minūšu attālumā no starptautiskās lidostas Rīga un varam būt kā lielisks krustpunkts starptautiskiem pasākumiem no vairākām valstīm.

Semināru Ēdienkartes

Kafijas pauzes
Kafijas pauzes semināri
Pusdienu ēdienkarte
Pusdienu ēdienkarte semināriem
Vakariņu ēdienkarte
Vakariņu ēdienkarte semināriem

PĀRSTEIDZIET KOLĒĢUS AR SEMINĀRU SVĒTKU PILĪ!

Piesakiet telpas semināriem vai noskaidrojiet mūsu viesu nama
pieejamību un cenas Jūsu pasākumam.

SVĒTKU PILS GALERIJA