Image

Telpas semināriem

SEMINĀRI UN BANKETI

MIERPILNA DABAS KLĀTBŪTNE ROSINA LABAS IDEJAS

Viesu nams Svētku pils atrodas Daugavas krastā ar gleznainu skatu uz Doles muižas parku. Uzņēmumiem piedāvājam telpas semināriem un telpas darbinieku apmācību treniņiem.

Šī būs ideāla vieta, kur aizvadīt semināru vai apmācības ārpus pilsētas – prom no ikdienas steigas mierīgā un privātā atmosfērā. Esot šeit, būs grūti noticēt, ka atrodaties tikai īsa brauciena attālumā no Rīgas centra.

Bieži vien ir svarīgi, lai telpas semināriem būtu viegli pielāgojamas dažādam dalībnieku skaitam un pasākuma mērķim. Svētku pils radīta, apvienojot dabas skaistumu ar mūsdienīgām ērtībām, lai ikviens viesis šeit justos komfortabli un ikviens klients saņemtu tieši tādu servisu un kvalitāti, kāda nepieciešama iecerētajam pasākumam.

Piedāvājumi

Privāta atmosfēra - būsiet vienīgie viesi sava pasākuma laikā

Cenu piedāvājums spēkā 2022. gada oktobrī un novembrī no svētdienas līdz ceturtdienai.

Telpu noma

sākot no 900 EUR + PVN
pilna diena
iekļauts projektors, ekrāns , tāfele

Nakšņošana

120 EUR + PVN
Dizaina divvietīgs numurs ar brokastīm

VISS IEKĻAUTS

129 EUR par personu

telpas, ēdināšana, aprīkojums

Telpas semināriem

BANKETU ZĀLE

Pirmajā stāvā atrodas plaša banketu zāle, ko iespējams ļoti vienkārši pielāgot pasākuma vērienam. Kopumā banketu zālē ērti jutīsies līdz pat 90 viesiem. Tradicionāli šo zāli izmanto kā vietu kafijas pauzēm un pusdienām vai vakariņām, bet šeit iespējams rīkot arī seminārus, prezentācijas, lekcijas un saliedēšanās pasākumus. Banketu zāles platība ir 105 m2, bet priekštelpas platība ir 80 m2. Priekštelpā atrodas arī sveču kamīns un bāra lete, kas lieliski papildina telpas semināriem ar vietu, kur atpūsties vai sarunās ar kolēģiem baudīt kafijas pauzi.
semināru telpas

SEMINĀRU ZĀLE

Semināru zāles platība ir 85 m2, un to iespējams nodalīt no banketu zāles vai arī savienot ar to. Semināru zālē iespējams uzņemt līdz 60 dalībniekiem teātra veida izkārtojumā vai mazāku dalībnieku skaitu klases tipa izkārtojumā. Telpas semināriem pielāgojam katram klientam individuāli, mums ir pieejami gan apaļie, gan kantainie galdu risinājumi. Semināru telpas aprīkotas ar gaisa ventilācijas sistēmu, kas nodrošina nepieciešamo skābekļa daudzumu telpā un palielina darba efektivitāti.
semināru telpas ar nakšņošanu

NAKŠŅOŠANA

Dažkārt darbinieku apmācības vai telpas semināriem ir nepieciešamas uz divām vai vairāk dienām. Viesu namā Svētku pils pieejami 12 numuri, kuros atsevišķās guļvietās iespējams izguldīt līdz pat 42 semināru dalībniekiem. Numuri ir veidoti, iedvesmojoties no četrām dabas stihijām, kuru krāsu nianses atainotas katra numura interjerā. Nakšņošanas iespējas ļaus uz semināriem un citiem korporatīviem pasākumiem aicināt arī viesus no citām Latvijas pilsētām, kā arī ārvalstīm.
Ēdināsāna semināros

ĒDINĀŠANA

Svētku pils izcilais šefpavārs Ingus Zandbergs parūpēsies par ikvienu mūsu viesi, piedāvājot sātīgas brokastis, gardas pusdienas un izsmalcinātas vakariņas. Mūsu virtuvi viesi īpaši iecienījuši nemainīgi augstās kvalitātes un daudzveidības dēļ. Izbaudiet arī patīkamās kafijas pauzes, kas ļaus atpūsties no ikdienas rutīnas!
Semināri un atpūta pie dabas

ATPŪTA PIE DABAS

Viesu nama Svētku pils teritorijā vasaras sezonā Jūsu rīcībā būs peldvieta, pirts, piknika vietas, plaša zaļā zona, volejbola laukumu, kā arī laivas izbraucieniem pa Daugavu. No Svētku pils iespējams nokļūt līdz Doles salai, kur varēsiet apskatīt Daugavas muzeju. Plašā un privātā teritorija ļauj papildināt seminārus un apmācības ar dažādām āra aktivitātēm. Video var noskatīties šeit.
Semināru telpas tuvu Rīgai

AUTOSTĀVVIETA

Svētku pils atrodas pie Ķekavas – 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Tā ir ideāla vieta aizņemtajiem un tiem, kuriem nav iespējas doties tālu prom no galvaspilsētas. Tikai pārdesmit minūšu laikā pa asfaltētu ceļu Jūs nokļūsiet gleznainā vietā un nemaz neticēsiet, ka esat tik tuvu lielpilsētai. Ierasties iespējams arī ar sabiedrisko transportu, kā arī atrodamies tikai 35 minūšu attālumā no starptautiskās lidostas Rīga un varam būt kā lielisks krustpunkts starptautiskiem pasākumiem no vairākām valstīm.

Semināru Ēdienkartes

Kafijas pauzes
Kafijas pauzes semināri
Pusdienu ēdienkarte
Pusdienu ēdienkarte semināriem
Vakariņu ēdienkarte
Vakariņu ēdienkarte semināriem

PĀRSTEIDZIET KOLĒĢUS AR SEMINĀRU SVĒTKU PILĪ!

Piesakiet telpas semināriem vai noskaidrojiet mūsu viesu nama
pieejamību un cenas Jūsu pasākumam.

SVĒTKU PILS GALERIJA