Svētku pils noma

SVINI KOPĀ AR MUMS

Svētku pils noma

Kur katra diena ir kā svētki!

Apskatīt piedāvājumu 3D Tūre

Svētkiem būs būt!

Nenoliedzami, svētki ir jāsvin, un Svētku pils ir radīta svinībām! Mēs esam parūpējušies par vidi dzimšanas dienas svinībām, korporatīvajiem pasākumiem, bērnu ballītei, ģimenes pasākumiem, vai jebkuram citam notikumam, ko vēlies svinēt ar saviem tuvākajiem!

Netālu no Rīgas atrodas maģiska vieta, kur pavadīt skaistākos dzīves mirkļus! Izvēloties Svētku pili kā savu svinību vietu, jums būs pieejams viss viesu nama komplekss - svinību zāle, dārzs, numuriņi jums un 64 viesiem,autostāvvieta, pirtiņa un atveldzējoša peldvieta Daugavas krastā.

Mēs nodrošināsim visu, kas saistīts svinību vietu, viesu izmitināšanu un ēdināšanu, ja nepieciešams, lai jums par to nav jāuztraucas. Visu pārējo - dekoratorus, organizatorus, vakara vadītājus, mūziķus u.c. aktivitātēs iesaistīto personālu - jūs varat pieaicināt pēc savas izvēles.

Uzzināt cenu

Kāpēc rīkot svētkus pie mums?

 • Izvēloties Svētku pili, jūs ne tikai izvēlaties vietu pasākumam, bet arī vietu, kura būs pieejama tikai jums, kurā neviens jums netraucēs baudīt svētkus intīmā un privātā atmosfērā!
 • Mūsu pasākumu organizatore jums palīdzēs saplānot svētkus, sākot no dienas grafika, līdz pat viesu numuriņu sadalījumam, ēdieniem, dzērieniem un citām detaļām.
 • Mūsu viesmīļi parūpēsies gan par jums, gan jūsu viesiem, nodrošinot, ka viss notiek augstākajā līmenī.
 • Pilī ir 12 numuriņi nakšņošanai līdz pat 64 viesiem.
 • Viesu nama teritorijā ir pieejama autostāvvieta, apskaņošanas sistēma, muzikantu telpa, gaišas un mūsdienīgas telpas un viss, kas nepieciešams jūsu svētkiem.
 • Mums ir pieejams plašs pakalpojumu klāsts, ko varat izmantot saviem svētkiem, neuztraucoties par pasākuma norisi un kvalitāti.

PIEDĀVĀJUMS

SVĒTKU PILS NOMA

Svētku pils nomas cenā iekļauts:

 • Viesu nams ar telpām un aprīkojumu jūsu pasākumam
 • Āra teritorija, autostāvvieta un dārzs, kur iemūžināt skaistākos mirkļus fotogrāfijās
 • Nakšņošana Svētku pils numuros līdz pat 64 viesiem
 • Pirts nākamajā dienā
 • Uz vietas gatavots ēdiens un viesmīlība
 • Pasākumu organizatora atbalsts svinību plānošanā
 • Standarta nomas laiki no plkst. 16:00 līdz nākamās dienas 12:00. Krasta zona ar pirti pieejama līdz nākamās dienas plkst. 14:00

*Iespējams nomāt Svētku pili arī bez nakšņošanas

Ziemā un pavasarī:

 • Janvāris - aprīlis no piektdienas līdz sestdienai: 2100 EUR
 • Janvāris - aprīlis no svētdienas līdz ceturtdienai: 1400EUR
 • Maijs no piektdienas līdz sestdienai: 2800EUR
 • Maijs no svētdienas līdz ceturtdienai: 1400EUR

Vasarā:

 • Jūnijs - septembris no piektdienas līdz sestdienai: 4400EUR
 • Jūnijs no svētdienas līdz ceturtdienai: 2100EUR
 • Jūlijs - augusts no svētdienas līdz ceturtdienai: 3700EUR

Rudenī:

 • Septembris no piektdienas līdz sestdienai: 4400EUR
 • Septembris no svētdienas līdz ceturtdienai: 2100EUR
 • Oktobris - novembris no piektdienas līdz sestdienai: 2100EUR
 • Oktobris - novembris no svētdienas līdz ceturtdienai: 1400EUR

Vienmēr priecāsimies saņemt Jūsu ziņu precīza piedāvājuma izveidei, ņemot vērā Jūsu vēlamo datumu un citas vēlmes!

Saņemt cenas piedāvājumu

Svinību zāle un telpas

Svētku pils pirmajā stāvā atrodas divas zāles un foajē gaišos toņos, ko varēsiet dekorēt kā vien vēlaties. Deju zāle ir piemērota vieta dažādām aktivitātēm, jautrībai un dejām līdz rīta gaismai! Pilī ir arī bārs, kas bieži vien pulcē viesus uz atspirdzinošiem dzērieniem. Jūs varēsiet izvietot dekorācijas un foto zonas kā vien vēlaties!

3D Tūre

Uz vietas gatavots ēdiens

Svētku pils šefpavārs, kurš kopā ar mums ir jau no pils izveides brīža, Ingus Zandbergs pārliecināsies par to, lai viesi būtu paēduši un apmierināti, jo ēdiens ir ļoti nozīmīga jebkura pasākuma sastāvdaļa. Ingus vairāk nekā 20 gadu garumā ir strādājis Latvijas labākajos restorānos un banketos un apmierinās pat visprasīgākās garšu kārpiņas, nodrošinot kvalitatīvu ēdienu un tā vizuālo noformējumu.

Mūsu mērķis ir radīt svinību ēdienu tā, lai ierastas un klasiskas vērtības nepazustu no svētku galdiem. Savus viesus lutinām ar pašu kūpinātu gaļas izlasi un zivīm.

Viesmīlība pasākuma dienā

Viesmīļi ir Svētku pils pasākumu dvēsele. Galvenais viesmīlis ir tas, kurš ir kopā ar viesiem pasākuma dienā un rūpējas par to, lai viss notiktu pēc plāna, komunicējot ar vakara vadītāju, muzikantiem, organizatoriem un rūpējoties par viesiem, tajā pašā laikā turot roku uz pulsa, lai ēdieni tiktu iznesti laikā. Mūsu bārmenis palīdzēs sastādīt ideālo dzērienu karti, kas piemērota visdažādākajām gaumēm.

Nakšņošana Svētku pilī

Mēs esam parūpējušies par to, lai jums savā svarīgajā dienā nav jāsatraucas par viesu izmitināšanu. Viesu namā ir 12 numuriņi, kuru interjers ir iekārtots iedvesmojoties no četrām dabas stihijām un kuros iespējams izguldīt līdz pat 64 viesiem, pavadot laiku ar saviem tuvajiem pēc iespējas ilgāk.

Pēc pasākuma viesiem nav jāsteidzas mājās - jūs varat svinēt līdz pat saullēktam -, un nākamajā dienā nesteidzīgi izbaudīt rītu un gleznaino ainavu, dodoties uz pirti vai veldzējoties peldē.

Pirts un atpūta pie dabas

Pēc svinībām un nerimstošajām dejām, nākamais rīts solās būt mierpilns un nesteidzīgs. Nomājot Svētku pili, cenā iekļauta arī pirtiņa, kurā varēsiet atpūsties un doties atspirdzinošā rīta peldē. Līdz plkst. 14:00 jūs varēsiet mierīgā gaisotnē atvadīties no pēdējiem viesiem.

Ko par mums saka viesi?

Iepazīsties ar dažām no mūsu klientu atsauksmēm!

Skatīt vairāk

"Paldies jums par visu.

Viss bija ļoti,ļoti skaisti kā arī viesmīļi bija superīgi. Viegli bija komunicēt un jebkurā jautājumā palīdzēja.

Gan ciemiņi,gan mēs bijām sajūsmā.

Noteikti jūs ieteikšu arī citiem."

Kāzas ir viena no skaistākajām dienām mūžā, kad tiek savienotas divas sirdis un dvēseles, lai kopīgi tālāk ietu dzīves ceļu kopā. Šī diena ir maģiska un nozīmīga katra pāra dzīvē. Svētku pils ir vieta, kura ir veidota īpaši kāzām, lai mēs palīdzētu Jums šo dienu piedzīvot visā krāšņumā un parūpētos par Jums un Jūsu viesiem

"Paldies par rūpību, par individuālo pieeju, par pretīmnākšanu un risinājumiem visām mūsu vēlmēm mūsu kāzu dienai. Paldies viesmīļiem un bārmenim par brīnišķīgu darbu, attieksmi, ieinteresētību, paldies pavāriem par gardajiem ēdieniem. Paldies Tev un asistentei Martai. No viesiem arvien dzirdam vislabākās atsauksmes par skaistām, sakoptām telpām, brīnumskaistu teritoriju, debešķīgiem ēdieniem un jauko personālu.

Vieta, kur atgriezties!"

"Viss bija vairāk nekā perfekti.. Viss bija izcili.. Pilnīgi visi bija sajūsmā par vietu, ēdienu, apkalpojošo personālu!
Jūs esat lieliski.. Mums tiešām nav ko ieteikt, jo viss bija visaugstākajā līmenī! Liels paldies Jums par visu! Paldies arī par skaisto dāvaniņu! Jūs esat labākie!!!!"

"Burvīga vieta, par visu padomāts līdz pēdējam sīkumam!
Izvēlējāmies Svētku pili kā svinību vietu mūsu kāzām.
Darbinieki ir īsti profesionāļi savās jomās - palīdzēs piepildīt visas Jūsu vēlmes, vienmēr smaidīgi un atsaucīgi.
Gan pati vieta, gan dekorācijas, gan ēdiens, gan personāls - viss augstākajā līmenī. Noteikti iesakām!"

"Vēlos izteikt lielu paldies par sadarbību. Viss noritēja tiešām perfekti un esam vairāk kā apmierināti par Svētku pilns personāla sniegto servisu un arī ēdināšanas kvalitāti.

Tik tiešām, izvēlējāmies labāko vietu Latvijā, kur atzīmēt mūsu Kāzas."

"Nevar izteikt vārdos cik ļoti skaista bija mūsu kāzu diena. No pirmās dienas, kad mēs tikai atbraucam skatīties šo skaisto vietu pie Daugavas, līdz pat mūsu galvenajai dienai, mēs bijam pārsteigti par uzmanību, profesionalitāti un attieksmi, kas nāca no personāla puses. Paldies jums, galvenokārt, Līvai, par to, ka ļāvāt aizmirst par visu un piedzīvot šo dienu pilnvērtīgi. Paldies par šo brīnumaino dienu, kas noteikti paliks mūsu atmiņā uz visu mūžu!"

"Vēlamies no sirds pateikties Jūsu komandai par ieguldīto darbu un izcilu svētku noskaņu mums tik īpašajā dienā! Viss bija tieši tā, kā mēs to bijām ieplānojuši - garšīgs ēdiens, smalka pieeja no viesmīļu puses, atsaucīgs personāls un atmosfēra kopumā bija burvīga. Paldies Jums visiem, atsevišķa pateicība Martai un Līvai par atsaucību un pretimnākšanu, Ainim par profesionalitāti savā jomā un citiem, kas piedalījās mūsu svētku organizēšanā! Lai Jums ražīga un prieka pilna svētku sezona!"

"Gribam Jums pateikt Liels Paldies! Jus esat labakie ❤

Viss bija ideali, gan vieta, gan Jus un Jusu komanda ❤

Musu viesi bija sajusmā 😍

Paldies Jums ka palīdzējāt organizēt mūsu dienu ❤"

"Labdien! Liels, liels paldies par visu, lai padarītu mūsu dienu tik īpašu! 🙂 Viss bija ideāli!"

"Vēlreiz liels paldies par Jūsu ieguldīto darbu un skaistumu, kas padarīja mūsu dienu tiešām neaizmirstamu mums un mūsu viesiem!"

"Gribēju pateikt lielu paldies par ieguldīto laiku un darbu visai Svētku pils komandai, lai mūsu lielā diena būtu tiešām izdevusies. Vieta ir izcila, ēdiens fantastisks un apkalpojošais personāls tik ļoti profesionāls.
Viss bija vēl labāk kā domāts. :)"

"Paldies Virs mākoņiem, kas mūsu pirmo deju uzbūra kā pasakā!

Un protams Svētku pils- trūkst vārdu,lai pateiktos par Jūsu izcilo darbu, lielisko organizāciju, brīnišķīgo apkalpošanu no pirmā līdz beidzamajam viesim!

Jūs esat fantastiski!

Pils, kur līgava pārvēršas par princesi!"

"Vēlreiz liels, liels paldies par padarīto darbiņu! Bijām ļoti aprūpēti un gardi pamieloti! Ļoti profesionāla, laipna komanda! Paldies! Ar bildītēm no mūsu fotogrāfa noteikti varu ar Jums padalīties! Protams, uz tikšanos nākamajos svētkos!"

"Paldies par sadarbību, mums ļoti patika pie Jums un bija padomāts par visu līdz pēdējam sīkumam.

Viesmīļi super laipni un atsaucīgi, telpas burvīgas un atrašanās vieta lieliska.

Sirsnīgs paldies Jums!"

"Paldies Jums par visu palīdzību un liels paldies jaukajiem viesmīļiem. Īpašs sveiciens Ainim!

Fotokaste bija super 👌 visiem ļoti patika.
Paldies par bildītēm.

Jums visiem priecīgu jauno gadu!"

Paldies par unikāli pavadīto laiku pie jums! Viss bija perfekti! Tiešām ļoti augstu novērtējam jūsu ikviena ieguldīto darbu, lai mūsu īpašā diena izvērstos par tik ideālu kā tas bija 22.12.22. ! Visi viesi ir patiesi apmierināti un slavē visu piedzīvoto Svētku pilī! Milzīgs paldies Jums un komandai! Zelta cilvēki! 

Paldies par fotokastes bildēm!

No Svētku pils puses viss bija tiešam perfekti. Gan mums, gan viesiem viss ļoti patika un, kā es pateicu, pēc kāda laika noteikti gaidiet mūs ciemos ar korporatīvo pasākumu 😁

Vēlējāmies pateikties par fantastiskajiem svētkiem, ko Tu un Tava komanda bija spējīgi mums uzrīkot.

Viesi ir starā, bet vissvarīgāk - mēs esam starā! Jūtamies atpūtušies un izbaudījuši savus svētkus, jo nebija jānēsājās un daudz par ko jādomā.

Mēs jau iepriekš arī galvenajam viesmīlim teicām, ka Jūs darāt fantastisku darbu! Paldies! 

P.s. Mamma teica, ka vēlējās piezvanīt Jums un pateikt, ka viņai ļoti patika, ka Galvenais viesmīlis visu laiku smaidīja. Nu ļoooti viņai patika viņa smaids 😀

Vienvārdsakot - Jūs esat lieliski!

"Pagājuši jau nedaudz virs 3 mēnešiem, bet šo mirkli gaidīju ar nepacietību - rakstīt e-pastu, kad būs gatavas kāzu bildes.

Esam bezgala pateicīgi par visa personāla ieguldīto darbu, pozitīvo attieksmi un atmosfēru.
Es ceru, ka kamerās paskatījāties mirkli pēc pusnakts, kad vedējtēvs pie bāra nometa šlipsi un bija aplausi par godu Svētku pilij un ikkatram, kas ņēma dalību mūsu īpašajā dienā. Neviens darbiņš nav maz mazu un katrs ir svarīgs, tāpēc katram sakām - PALDIES!

Lai kāzām bagātīgs grafiks!"

"Vēlamies pateikties par to ,ka mūsu svētku dienā , kas palidoja vienā mirklī, nebija ne par ko jādomā un varējām jums pilnībā uzticēties un izbaudīt svētkus.
Gan mūs, gan viesus pārsteidza gardais ēdiens, izcilie bārmeņa kokteiļi, jaukā apkalpošana, kā arī brīnišķīgā Svētku pils apkārtne!
No viesiem saņēmām daudz pozitīvu atsauksmju, ka viss bija augstā līmenī.
"

"Hey,

We just want to say a big thank you to you and all of the team!! It was absolutely amazing, everybody loved the venue, the food, everything was just perfect 🥰

The service you guys provide we couldn't of asked for anything better.

Thank you very much 😊"

"Paldies, viss bija ļoti labi. Viesiem arī ļoti patika, ja jau nosauc tās par skaistākajām kāzām, kādās ir bijuši un prasa padomus un atsauksmes, jo vēlas uzorganizēt kaut ko līdzvērtīgu, bet šaubos, ka viņiem tas vispār var sanākt. :)))

Nešaubos, ka izmantosim Svētku pili arī kādam citam pasākumam vai vismaz piedalīsimies tajā! 🙂"

"Liels paldies tev par visu! 

Kā arī liels paldies visai Svētku pils komandai, kas padarīja šo dienu neaizmirstamu. 

Visi viesi bija sajūsmā gan par vietu, gan par ēdienu un apkalpošanu. Mēs ne mirkli nenožēlojam, ka izvēlējāmies tieši Svētku pili šai īpašai dienai. 

Paldies arī par bildēm no fotokastes :)"

"Hello Tina! Thank you a lot for your brilliant service.  We couldn't imagine a better place to have our wedding! All was just perfect 🥰.

Papildinājums no 29.07.2023: Hey Tina! ❤️ Huge thank you for all your hard work and all Svetku pils team for making our day so special.  Truly professional team. Everything was just perfect 🥰"

“Liels Jums paldies par patīkamo sadarbību, mums tiešām viss ļoti patika, paldies šefpavāram un apkalpojošajam personālam, viss bija augstākajā līmenī.

 

No viesiem dzirdam tikai labas atsauksmes, skaista vieta, ērtas guļvietas, mājīgi numuriņi, gards ēdiens, viss lieliski!”

“Bija pārdomāts pilnīgi viss, līdz pašiem sīkumiem! Burvīga vieta, serviss, personāls. Un ļoti garšīgi! Arī visi jūsu ieteikumi un padomi izrādījās ļoti lietderīgi. Mēs un mūsu viesi esam sajūsmā.

Ļoti ceram kādreiz vēl atgriezties pie Jums jau kā viesi. Paldies Jums personīgi un visai Jūsu komandai!!!”

“Kad kāzu dienas duna un emocijas ir mazliet pierimušas, vēlējos Jums pateikties par sapņu kāzu vietas īstenošanu! Liels paldies par skaisto vietu, profesionālo apkalpošanu un ekselento ēdienkarti!

 

No viesiem dzirdam tikai vislabākās atsauksmes! Lai tikpat veiksmīga un laimes mirkļiem pārbagāta nākotnes darbība!”

Galerija

Uzzini, kā svin Svētku pilī!

Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 1 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 2 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 3 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 4 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 5 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 6 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 7 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 8 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 9 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 10 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 11 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 12 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 13 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 14 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 15 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 16 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 17 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 18 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 19 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 20 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 21 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 22 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 23 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 24 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 25 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 26 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 27 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 28 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 29 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 30 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 31 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 32 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 33 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 34 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 35 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 36 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 37 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 38 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 39 Uzzini, kā svin Svētku pilī! - 40

PIESAKIES

Padari savu sapni par realitāti

Uzzini cenu, zvanot uz +371 20102255, rakstot uz info@svetkupils.lv vai spiežot uz pogas zemāk!

Uzzināt cenu