LAULĪBU CEREMONIJA

Romantiski, privāti, maģiski

LAULĪBU CEREMONIJA

Svētku pilī

Apskatīt piedāvājumu 3D Tūre

Šī ir JŪSU diena!

Diena, kad viens otram teiksiet JĀ uz mūžu. Diena, kad apsolīsiet pavadīt visu atlikušo dzīvi uzticībā un mīlestībā. Diena, kas vienmēr paliks atmiņā. Diena, ko aizvadīsiet Svētku pilī.

 

Rīkojot laulību ceremoniju pie mums, jūs izvēlaties ne tikai brīnumainu vidi, bet arī iespēju pavadīt sarakstīšanās brīdi kopā ar saviem tuvākajiem radiem un draugiem, nerīkojot lielas svinības.

 

Mēs nodrošināsim visu, kas saistīts ar ceremonijas vietu, tās dekorēšanu un ēdināšanu, lai jums par to nav jāuztraucas, un palīdzēsim jums visu saplānot tā, lai jūsu maģiskā diena ir neaizmirstama!

Ceremonijas piedāvājumā iekļauts:

 • Svētku pils pirmais stāvs ar divām zālēm tikai jūsu pasākumam no plkst. 16:00 līdz 22:00
 • Izdekorēta laulību ceremonijas vieta parketa zālē
 • Dekorēšana - mākslīgie ziedi viesu un jaunā pāra galdiem
 • Fotozona ar dīvānu un svečturiem
 • Svētku atmosfēra un dažādas ērtības - fona mūzika, romantisks apgaismojums, autostavvieta

Uzzināt cenu

Papildus iespējas:

 • Fotosesija
 • Muzikāls priekšnesums
 • Līgavas pucēšanās rīts Svētku pilī
 • Šampanieša piramīda ar kanapē uzkodām
 • Vakariņas, ko gatavo mūsu šefpavārs trīs vai piecās kārtās

Piedāvājums

LAULĪBU CEREMONIJA

Laulību ceremonijas piedāvājums ir spēkā no svētdienas līdz ceturtdienai jebkurā mēnesī no janvāra līdz maijam un no oktobra līdz novembrim, un cena ir atkarīga no izvēlētā kāzu mēneša un nedēļas dienas un viesu skaita.

 

Piemēram, no janvāra līdz maijam dienās no svētdienas līdz ceturtdienai cena ir 700EUR.

 

Izmaksas par papildus iespējām:

 • Uzkodas pirms vai pēc ceremonijas – 12 EUR par personu
 • Trīs kārtu vakariņas – 35 EUR
 • Piecu kārtu vakariņas – 65 EUR
 • Viesmīlis un apkalpošana
  • 3 stundas – 120 EUR
  • 6 stundas – 170 EUR
 • Divvietīgs numurs ar nakšņošanu un brokastīm – 250 EUR

 

Tā kā cenu piedāvājums ir individuāls un atkarīgs no dažādiem faktoriem, mēs priecāsimies saņemt jūsu ziņu precīza piedāvājuma izveidei!

Iepazīsimies!

Es esmu Līga, Svētku pils dibinātāja un veidotāja. Atceros, cik man bija izaicinoši atrast atbilstošu vietu savām kāzām. Es sastapos ar dažādām lietām, ko vēlējos mainīt un uzlabot. Pēdējo 15 gadu garumā, vērojot, kā savu kāzu vietu izvēlas mani draugi un tuvinieki, sapratu, ka gribu radīt īpašu vietu, kas jau būvniecības projekta sākumā būtu radīta atbilstoši kāzām.

 

Kāzās ir ne tikai svarīgi, kā izskatās pati ceremonijas vieta, bet arī tas, cik tālu tā atrodas no galvaspilsētas, no lidostas, kāda ir apkārtēja ainava, vai ir ūdens klātbūtne, kā pavadīt kāzu otro dienu un kā tas viss izskatīsies bildēs. Tieši tāpēc es radīju Svētku pili - vietu, kas radīta tieši kāzām un kas apvieno visu, lai jūsu skaistākā diena būtu īpaša gan jums, gan jūsu viesiem.

Galerija

Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī!

Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 1 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 2 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 3 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 4 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 5 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 6 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 7 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 8 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 9 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 10 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 11 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 12 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 13 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 14 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 15 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 16 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 17 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 18 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 19 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 20 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 21 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 22 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 23 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 24 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 25 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 26 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 27 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 28 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 29 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 30 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 31 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 32 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 33 Aplūko skaistākos mirkļus Svētku pilī! - 34

PIESAKIES

Izgaršo kāzu ēdienus kopā ar mums!

Rezervē laiku, zvanot uz +371 20102255, rakstot uz info@svetkupils.lv vai spiežot uz pogas zemāk!

Rezervēt laiku