Image

Kāzas

KĀZU SVINĪBAS

LAI PIEPILDĀS SAPNIS PAR SKAISTĀKO DIENU!

Viesu nams Svētku pils atrodas Daugavas krastā ar gleznainu skatu uz Doles muižas parku, kas padarīs Jūsu kāzas par neaizmirstamām.
Esot šeit, ir pagrūti aptvert, ka kāzu vieta atrodas tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.
Svētku pils ir radīta, apvienojot dabas skaistumu ar mūsdienu ērtībām, lai jaunais pāris šeit varētu labi justies kopā ar 40 līdz 90 kāzu viesiem.

Šī ir kāzu vieta, kur piepildīt sapni par skaistāko dienu mūžā. Šeit apstājas mirklis, lai vienmēr paliktu svinētāju atmiņās. Viesu namu rotā plaša banketu un deju zāle ar mūsdienīgiem gaismas risinājumiem un mūzikas aprīkojumu, omulīgas viesu istabas, maiga daba un majestātiskas upes klātbūtne – nav brīnums, ka to dēvē tieši par Svētku pili.

Šeit ikvienas kāzas – mazas vai lielas, iegūst pavisam īpašu noskaņu.
Izsmalcinātā Svētku pils padarīs Jūsu kāzu svinības par brīnišķīgu mīlas pilnu pasaku.

Kāzu piedāvājums PREMIUM
VISS IEKĻAUTS!

159 EUR/persona

Kāzu piedāvājums
VISS IEKĻAUTS

129 EUR/persona
kāzas

KĀZU SVINĪBU ZĀLE

Banketu zāle veidota gaišos toņos ar maināmiem gaismu risinājumiem, ko iespējams pielāgot katra jaunā pāra kāzu krāsas tematikai un noskaņai. Svinību zāles ietilpība ir līdz 100 cilvēkiem, galdu un telpu risinājumi pielāgojami arī mazākam viesu skaitam, kā arī mums ir īpašs jaunā pāra un vedēju galds. Arī nelielas kāzas jutīsies pie mums mājīgi un romantiski. Šajā zālē tadicionāli tiek klāts bagātīgs svētku galds. Svinību zāle izmantojama kopā ar priekštelpu, kurā atrodas bāra lete un sveču kamīns. Svinību zāles platība – 105 m2, priekštelpa – 80 m2.
Deju zāle kāzu svnibām

DEJU ZĀLE

Kāzu vieta nav iedomājama bez dejām un mūzikas. Deju zāle ir Svētku pils otra zāle ar parketa grīdu, ko iespējams izmantot pirmajam valsim, fotostūrītim, laulību ceremonijas vietai vai dažādiem pārsteigumiem, jo tajā ir iespējams nokļūt nemanāmi. Deju zālē ir mūsdienīgi gaismas risinājumi, kas ļaus to pieskaņot ikviena pasākuma tematikai. Uz vietas pieejams arī mūzikas aprīkojums. Deju zāle ir vieta, kur aizvadīt savus svētkus līksmi, līdz pat rīta gaismai laižoties dejās un spēlēs. Deju zāles platība – 85 m2.
kāzu vieta

ĀRA TERASE

Āra terase ir savienota ar abām Svētku pils zālēm. Tajā var baudīt vasaras nakts burvību un malkot brokastu kafiju. Terase var tikt izmantota kā atpūtas vieta nesteidzīgām sarunām vai jaunā pāra sagaidīšanas vieta. Jumta terase – īpaša vieta uz jumta ar apaļu namiņu, kuru iespējams pielāgot katra pasākuma iecerēm – tā var būt īpaši iekārtota fototelpa, romantisks mičošanas namiņš, līgavas buduārs vai vīna telpa – ļaujiet vaļu savai fantāzijai.
viesu nami kāzām ar skaistiem viesu nummuriņiem

NAKŠŅOŠANA

Kāzas ir svētki, kuros ir svarīgi, lai viesi justos komfortabli un būtu iespēja palikt pa nakti. Svētku pils viesu namā ir 12 numuri, kuros iespējams izguldīt līdz pat 54 kāzu viesiem gultās, kā arī pieejamas sešas guļvietas uz matračiem un četras guļvietas uz papildus gultām. Kopumā pie mums iespējams izguldīt līdz 64 viesiem. Numuri veidoti, iedvesmojoties no četrām dabas stihijām, kuru krāsu nianses varēsiet nojaust katra numura interjerā. Pēc svētkiem nav nepieciešams steigties mājup – izbaudiet rītu, veroties uz gleznaino ainavu, dodoties peldē vai pirtī!
viesu nami kāzām ar skaistiem viesu nummuriņiem

ĒDINĀŠANA

Svētku pils piedāvā mūsu šefpavāra gatavotos ēdienus, kuri tiek īpaši pielāgoti un izmeklēti katram pasākumam, sākot ar sagaidīšanas uzkodām, vairāku kārtu vakariņām, beidzot ar debešķīgu desertu un sātīgām brokastīm. Kāzas bez kvalitatīva un baudāma ēdiena nav iedomājamas. Mēs liekam uzsvaru uz augstas kvalitātes ēdienu, kas tiek gatavots uz vietas, atrodot vislabāko līdzsvaru starp smalkumu, eleganci, vienkāršību un izcilu garšu.
Laulību kāzu ceremonija pie dabas

Laulību ceremonija

Svētku pils dārzā iespējams rīkot laulību ceremoniju. Laulību ceremonijas vietu Jūs nekad neaizmirsīsiet, jo tā vienmēr būs vieta, kur teicāt “JĀ” uz mūžu. Kāzu vieta, kas apvieno iespēju rīkot kāzu ceremoniju uz vietas, ļauj ietaupīt laiku, kas jāpavada viesiem ceļā. Kāzu ceremonija pie dabas Daugavas krastā sagādās Jums mīlestības pilnus mirkļus. Ziemas sezonā ceremoniju burvīgām atmiņām iespējams rīkot Svētku pils parketa zālē.
Līgavas gatavošanās un pucēšanās process pirms kāzām

PAPILDUS IESPĒJAS

Līgavas gatavošanās un pucēšanās process ir satraucošs un maģisks, ko noteikti ir vērts iemūžināt skaistās bildēs. Svētku pilī ir iespējams organizēt līgavas pucēšanās fotosesiju pirms laulību ceremonijas kādā no dizaina numuriem vai jumta terasē. Viesu namam pretī ir Doles sala ar Daugavas muzeju – ar laivu tur iespējams nokļūt 10 minūtēs, un tā būs lieliska vieta skaistām kāzu fotogrāfijām, kā arī netālu no mums atrodas Zirgu audzētava Dārziņi.
Viesu nams kāzām ar āra terasi

PIRTS UN DAUGAVA

Otrā diena pēc svētkiem bieži vien ir pilna ar jautrību un dažādām aktivitātēm, ja kāzu vieta piedāvā iespējas, kā pagarināt šo dienu. Viesu namā Svētku pils ir plaša teritorija pie Daugavas, kur pieejama pirts, peldvieta, laivas, bērnu laukumiņš, grils un āra piknika galdi. Tā ir lieliska iespēja pagarināt svētkus mierīgā atmosfērā pie dabas, kā arī baudīt grila pusdienas, ko piedāvā Svētku pils šefpavārs.

ĒRTA UN ĀTRA NOKĻŪŠANA

Svētku Pils atrodas pie Ķekavas – 15 minūšu attālumā no Rīgas centra. Pie mums iespējams nokļūt arī ar sabiedrisko transportu. Rīgā dzīvojošie bieži ilgojas pēc miera skaistā vietā pie dabas, bet ne vienmēr pietiek laika un iespēju šo sapni realizēt. Svētku pils atrašanās vieta ir perfekts risinājums aizņemtajiem!

Atbraucot uz Svētku pili un izbaudot šo mierpilno atmosfēru, nemaz neticēsiet, ka lielpilsēta ir tik tuvu!

PIESAKIET SAVU KĀZU MIRKLI

Piesakiet savu kāzu pasākumu vai noskaidrojiet mūsu viesu nama
pieejamību.
Svētku pils komanda
Ne vienmēr kāzu norises veiksmes faktors ir tikai skaista vieta un telpas, bet lielākoties tas ir kopdarbs starp visām iesaistītajām pusēm un Svētku pilī strādā cilvēki, kas patiesi mīl kāzas, kuru vērtība ir kvalitāte un profesionālas zināšanas. Atbraucot pie mums ciemos, Jūs sagaidīs kāda no mūsu kāzu pasākumu projektu vadītājām, kas būs kopā ar Jums līdz pat Jūsu kāzu dienai, sniedzot atbalstu, zināšanas un palīdzību. Mums ir svarīgi, lai jums izdodas uzburt savu kāzu stāstu un piepildīt sapni par skaistāko dienu mūžā.

SVĒTKU PILS GALERIJA