Image

CENAS

UZZINI IZMAKSAS SAVAM PASĀKUMAM

VIESU NAMA SVĒTKU PILS IZMAKSAS

Uzziniet precīzas pasākuma izmaksas, aizpildot pieteikuma formu, rakstot uz epastu vai zvanot. Lai iegūtu aptuveno informāciju par izmaksu diapazonu, mēs piedāvājam Jums iepazīties ar biežāk uzdotajiem jautājumiem.
1.
Kāzas Svētku pilī2100 - 4400 EUR
Kāzu diena ir  notikums, kad tiek  dibināta jaunā ģimene un šajā dienā ir svarīgi, lai jūs justos kā pasakā, jo tāda diena ir tikai vienu reizi mūžā.  Svētku pils ir īpaši veidota vieta tieši kāzām, lai piepildītu jaunā pāra sapni par skaistāko dienu mūžā. Izmaksas par Svētku pili mainās atkarībā no sezonas. Gaidīsim Jūsu ziņu, lai nosūtītu pilnu informāciju par vēlamajiem datumiem un piedāvājumiem.
2.
Semināra telpas un šefpavāra meistarklase95 EUR
Semināra telpas Svētku pilī radīs patīkamu darba atsmosfēru ar garšīgām maltītēm un profesionālu apkalpošanu. Kā saliedēšanas pasākums vakara noslēgumā kopīga ēst gatavošana ar mūsu šefpavāru. Nomas cenas par pilnu darba dienu 500 - 700 EUR + PVN. Infomācija par meistarklasi šeit.
G
aidīsim pieteikumus, lai nosūtītu pilnu informāciju par iespējām semināru rīkošanai.
3.
Piedāvājums VISS IEKĻAUTS129 EUR

VISS IEKĻAUTS 129 EUR no personas piedāvājums ir spēkā gan kāzām, gan dzimšanas dienām. Iekļauta Svētku pils ar nakšņošanu, pilna ēdienkarte, apkalpošana un dekorēšana. Piedāvājums spēkā 2023. gada oktobrī, novembrī visas nedēļas dienas.
Piedāvājums šeit

4.
Piedāvājums PREMIUM VISS IEKĻAUTS159 EUR

VISS IEKĻAUTS 159 EUR no personas piedāvājums ar iekļautu pilnu komplektu kāzu rīkošanai - dekorēšana ar dzīvajiem ziediem, ēdināšana, apkalpošana, nakšņošana. Piedāvājums ir spēkā gan kāzām, gan dzimšanas dienām - 2023. gada oktobrī un novembrī  visas nedēļas dienas. Maijā, jūnijā, septembrī - no svētdienas līdz ceturtdienai. Jūlijā un augustā piedāvājuma cena 199 EUR no personas.
Piedāvājums šeit

5.
Svētku pils ar nakšņošanu 1500 - 3200 EUR

2023. gada vasaras mēnešos cena piektdienā vai sestdienā 3500 EUR + PVN 12%, ziemas periodā cenas sākot no 900 EUR + PVN 12%. Lai saņemtu precīzu piedāvājumu par Jūsu pasākumu vai īpašiem piedāvājumiem, lūdzu sazinieties izmantojot iespēju saņemt piedāvājumu, rakstot uz e-pastu vai zvanot.

6.
Piecu kārtu vakariņas95 EUR par personu

Svētku pils šefpavāra izstrādāta 5-kārtu vakariņu ēdienkarte izsmalcinātam vakaram. Piedāvājums spēkā janvārī, februārī, martā un aprīlī datumos no svētdienas līz ceturtdienai. Lieliska iespēja mazām svinībām vai biznesa tikšanās reizei privātā gaisotnē. Zvaniet vai rakstiet, lai saņemtu piedāvājumu privātam vakaram. Ēdienkarte apskatāma šeit

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik izmaksā kāzu svinības vasarā brīvdienā?

Vidējās izmaksas kāzu svinībām 50 – 70 cilvēkiem 2024. gada vasaras sezonā ir 2100 – 4400 EUR . Cenā ir iekļauta viss viesu nams Svētku pils ar pieejamo aprīkojumu, nakšņošanu viesiem, krasta zonu ar pirtiņām, kuras iespējams izmantot nākamajā dienā.

Kad var apskatīt Svētku Pils telpas?

Svētku pils telpas un terotoriju iespējams apskatīties gan darbadienās, gan brīvdienās, iepriekš vienojoties par apskates laiku.

Vai Jūs piedāvājat ēdināšanu?

Jā, Svētku pils piedāvā savu ēdināšanu un šefpavārs pagatavos gardas maltītes visām gaumēm un stiliem.

Vai Jums ir pieejama mūzika?

Jā, Svētku pils viesiem ir pieejamas tumbas un dators mūzikas atskaņošanai.

Cikos ir jāatbrīvo telpas?

Svētku pils telpas ir jāatbrīvo līdz nākamās dienas plkst. 12.00, krasta zona ar pirti līdz plkst. 14.00. Ir iespēja pagarināt svinības otrā dienā līdz plkst. 18.00 par papildus maksu.

Vai iespējams iznomāt tikai banketu zāli?

Jā, ir iespējams izīrēt tikai banketu zāli bez nakšņošanas darbadienās no pirmdienas līdz ceturtdienai, kā arī svētdienās.

Kā var veikt Svētku pils rezervāciju?

Lai rezervētu Svētku pili ir jāvienojas par pasākuma datumu, aptuveno viesu skaitu, jānoslēdz līgums un jāveic avansa iemaksa.

Kādas ir izmaksas semināriem un konferencēm?

Semināru un konferenču telpu piedāvājumu var aplūkot šeit.

SVĒTKU PILS - DZĪVES SKAISTAJIEM MIRĶLIEM!

Piesakiet savu pasākumu vai noskaidrojiet mūsu viesu nama
pieejamību.