Image

CENAS

UZZINI IZMAKSAS SAVAM PASĀKUMAM

VIESU NAMA SVĒTKU PILS IZMAKSAS

Uzziniet precīzas pasākuma izmaksas, aizpildot pieteikuma formu, rakstot uz epastu vai zvanot. Lai iegūtu aptuveno informāciju par izmaksu diapazonu, mēs piedāvājam Jums iepazīties ar biežāk uzdotajiem jautājumiem.
1.
Mazās kāzas 4 personām1120 EUR
Sviniet kāzu dienu četratā ar vedējiem vai tuvākajiem ģimenes locekļiem. Īpašs piedāvājums romantiskām kāzām. Spēkā 2022. gada oktobrī un novembrī no pirmdienas līdz trešdienai. Iekļauta Svētku pils ar noformējumu un ceremonijas vietas dekorēšanu privāti tikai Jums, vakariņas piecās kārtās, apkalpošana, nakšņošana, brokastis un pirtiņa no rīta. Parūpēsimies par Jūsu dienu ar mīlestību! Cena norādīta par četrām personām. Katra nākamā persona - 120 EUR. 
Informācija šeit
2.
Romantiska atpūta divatā195 EUR
Atpūtas piedāvājums ar vakariņām, pirti, nakšņošanu un brokastīm Svētku pilī. Cena norādīta par divām personām. Baudiet nesteidzīgu un romantisku vakaru pie mums.
3.
Piedāvājums VISS IEKĻAUTS129 EUR

VISS IEKĻAUTS 129 EUR no personas piedāvājums ir spēkā gan kāzām, gan dzimšanas dienām. Iekļauta Svētku pils ar nakšņošanu, pilna ēdienkarte, apkalpošana un dekorēšana. Piedāvājums spēkā 2022. gada februārī, martā, aprīlī, oktobrī, novembrī, decembrī visas nedēļas dienas un maijā, septembrī no svētdienas līdz ceturtdienai.
Piedāvājums šeit

4.
Piedāvājums PREMIUM VISS IEKĻAUTS159 EUR

VISS IEKĻAUTS 159 EUR no personas piedāvājums ar iekļautu pilnu komplektu kāzu rīkošanai - dekorēšana ar dzīvajiem ziediem, ēdināšana, apkalpošana, nakšņošana. Piedāvājums ir spēkā gan kāzām, gan dzimšanas dienām - 2022. gada oktobrī, novembrī, decembrī visas nedēļas dienas. Maijā, jūnijā, septembrī - no svētdienas līdz ceturtdienai. Jūlijā un augustā piedāvājuma cena 199 EUR no personas.
Piedāvājums šeit

5.
Svētku pils ar nakšņošanu 1500 - 3200 EUR

2023. gada vasaras mēnešos cena piektdienā vai sestdienā 3500 EUR + PVN 12%, ziemas periodā cenas sākot no 900 EUR + PVN 12%. Lai saņemtu precīzu piedāvājumu par Jūsu pasākumu vai īpašiem piedāvājumiem, lūdzu sazinieties izmantojot iespēju saņemt piedāvājumu, rakstot uz e-pastu vai zvanot.

6.
Privātais restorāns85 EUR par personu

Šobrīd pielāgojamies individuālām rezervācijām ģimenes lokā ar īpašiem nosacījumiem. Spējam uzburt skaistus svētkus arī šaurā svinētāju lokā. Svētku pils šefpavāra izstrādāta 5-kārtu vakariņu ēdienkarte izsmalcinātam vakaram. Zvaniet vai rakstiet, lai saņemtu piedāvājumu privātam vakaram.

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik izmaksā kāzu svinības vasarā brīvdienā?

Vidējās izmaksas kāzu svinībām 50 – 70 cilvēkiem 2022. gada vasaras sezonā ir 1900 – 3500 EUR + PVN. Cenā ir iekļauta viss viesu nams Svētku pils ar pieejamo aprīkojumu, nakšņošanu viesiem, krasta zonu ar pirtiņām, kuras iespējams izmantot nākamajā dienā.

Kad var apskatīt Svētku Pils telpas?

Svētku pils telpas un terotoriju iespējams apskatīties gan darbadienās, gan brīvdienās, iepriekš vienojoties par apskates laiku.

Vai Jūs piedāvājat ēdināšanu?

Jā, Svētku pils piedāvā savu ēdināšanu un šefpavārs pagatavos gardas maltītes visām gaumēm un stiliem.

Vai Jums ir pieejama mūzika?

Jā, Svētku pils viesiem ir pieejamas tumbas un dators mūzikas atskaņošanai.

Cikos ir jāatbrīvo telpas?

Svētku pils telpas ir jāatbrīvo līdz nākamās dienas plkst. 12.00, krasta zona ar pirti līdz plkst. 14.00. Ir iespēja pagarināt svinības otrā dienā līdz plkst. 18.00 par papildus maksu.

Vai iespējams iznomāt tikai banketu zāli?

Jā, ir iespējams izīrēt tikai banketu zāli bez nakšņošanas darbadienās no pirmdienas līdz ceturtdienai, kā arī svētdienās.

Kā var veikt Svētku pils rezervāciju?

Lai rezervētu Svētku pili ir jāvienojas par pasākuma datumu, aptuveno viesu skaitu, jānoslēdz līgums un jāveic avansa iemaksa.

Kādas ir izmaksas semināriem un konferencēm?

Semināru un konferenču telpu piedāvājumu var aplūkot šeit.

SVĒTKU PILS - DZĪVES SKAISTAJIEM MIRĶLIEM!

Piesakiet savu pasākumu vai noskaidrojiet mūsu viesu nama
pieejamību.