Image

CENAS

UZZINI IZMAKSAS SAVAM PASĀKUMAM

VIESU NAMA SVĒTKU PILS IZMAKSAS

Uzziniet precīzas pasākuma izmaksas, aizpildot pieteikuma formu, rakstot uz epastu vai zvanot. Lai iegūtu aptuveno informāciju par izmaksu diapazonu, mēs piedāvājam Jums iepazīties ar biežāk uzdotajiem jautājumiem.
Cenas norādītas bez PVN
1.
Mazās kāzas 4 personām250 EUR personai
Sviniet kāzu dienu četratā ar vedējiem vai tuvākajiem ģimenes locekļiem. Īpašs piedāvājums romantiskām kāzām 2021. oktobrī un novembrī no svētdienas līdz ceturtdienai. Iekļauta Svētku pils ar noformējumu un ceremonijas vietas dekorēšanu privāti tikai Jums, vakariņas piecās kārtās, apkalpošana, nakšņošana, brokastis un pirtiņa no rīta. Parūpēsimies par Jūsu dienu ar mīlestību! Cena norādīta par pilnu piedāvājumu četrām personām. Katra nākamā persona - 85 EUR.
2.
Romantiska atpūta divatā250 EUR
Atpūtas piedāvājums ar vakariņām, pirti, nakšņošanu un brokastīm Svētku pilī. Cena norādīta par divām personām. Baudiet nesteidzīgu un romantisku vakaru pie mums.
3.
Piedāvājums VISS IEKĻAUTS85 EUR / 100 EUR

VISS IEKĻAUTS 85 EUR no personas piedāvājums ir spēkā gan kāzām, gan dzimšanas dienām - 2021. gada septembrī, oktobrī, novembrī, decembrī visas nedēļas dienas. Sākot ar 2022. gadu piedāvājuma cena 100 EUR no personas. Iekļauta Svētku pils ar nakšņošanu, pilna ēdienkarte, apkalpošana un dekorēšana. Piedāvājums spēkā 2022. gada janvārī, februārī, martā, aprīlī, oktobrī, novembrī, decembrī visas nedēļas dienas un maijā, jūnijā, septembrī no svētdienas līdz ceturtdienai.

4.
Piedāvājums PREMIUM VISS IEKĻAUTS105 EUR / 120 EUR

VISS IEKĻAUTS 105 EUR no personas piedāvājums ar iekļautu pilnu komplektu kāzu rīkošanai - dekorēšana ar dzīvajiem ziediem, ēdināšana, apkalpošana, nakšņošana. Piedāvājums ir spēkā gan kāzām, gan dzimšanas dienām - janvārī, februārī, martā, aprīlī oktobrī, novembrī, decembrī visas nedēļas dienas. Maijā, jūnijā, septembrī - no svētdienas līdz ceturtdienai. 2022. gadā piedāvājuma cena 120 EUR no personas.

5.
Svētku pils ar nakšņošanu 1500 - 3200 EUR

Svētku pils izmaksas ar nakšņošanu nedēļas nogalēs sākot ar 2021. gada oktobri. 2022. gada vasaras mēnešos cena piektdienā vai sestdienā 3200 EUR + PVN 12%, ziemas periodā piektdienā vai sestdienā 1500 EUR + PVN 12%. Lai saņemtu precīzu piedāvājumu par Jūsu pasākumu vai īpašiem piedāvājumiem, lūdzu sazinieties izmantojot iespēju saņemt piedāvājumu, rakstot uz e-pastu vai zvanot.

6.
Īpašie piedāvājumi COVID laikā55 - 75 EUR par personu
Šobrīd pielāgojamies individuālām rezervācijām ģimenes lokā ar īpašiem nosacījumiem. Spējam uzburt skaistus svētkus arī šaurā svinētāju lokā. Svētku pils šefpavārs parūpēsies par dažāda formāta ēdieniem - sākot ar uzkodām vai grila pasākumiem piknika formātā, gan par elegantām vakariņām vairākās kārtās. Zvaniet vai rakstiet, lai saņemtu piedāvājumu savām svinībām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik izmaksā kāzu svinības vasarā brīvdienā?

Vidējās izmaksas kāzu svinībām 50 – 70 cilvēkiem 2021. gada vasaras sezonā ir 1900 – 2900 EUR + PVN. Cenā ir iekļauta viss viesu nams Svētku pils ar pieejamo aprīkojumu, nakšņošanu viesiem, krasta zonu ar pirtiņām, kuras iespējams izmantot nākamajā dienā.

Kad var apskatīt Svētku Pils telpas?

Svētku pils telpas un terotoriju iespējams apskatīties gan darbadienās, gan brīvdienās, iepriekš vienojoties par apskates laiku.

Vai Jūs piedāvājat ēdināšanu?

Jā, Svētku pils piedāvā savu ēdināšanu un šefpavārs pagatavos gardas maltītes visām gaumēm un stiliem.

Vai Jums ir pieejama mūzika?

Jā, Svētku pils viesiem ir pieejamas tumbas un dators mūzikas atskaņošanai.

Cikos ir jāatbrīvo telpas?

Svētku pils telpas ir jāatbrīvo līdz nākamās dienas plkst. 12.00, krasta zona ar pirti līdz plkst. 14.00. Ir iespēja pagarināt svinības otrā dienā līdz plkst. 18.00 par papildus maksu.

Vai iespējams iznomāt tikai banketu zāli?

Jā, ir iespējams izīrēt tikai banketu zāli bez nakšņošanas darbadienās no pirmdienas līdz ceturtdienai, kā arī svētdienās.

Kā var veikt Svētku pils rezervāciju?

Lai rezervētu Svētku pili ir jāvienojas par pasākuma datumu, aptuveno viesu skaitu, jānoslēdz līgums un jāveic avansa iemaksa.

Kādas ir izmaksas semināriem un konferencēm?

Semināru un konferenču telpu piedāvājumu var aplūkot šeit.

SVĒTKU PILS - DZĪVES SKAISTAJIEM MIRĶLIEM!

Piesakiet savu pasākumu vai noskaidrojiet mūsu viesu nama
pieejamību.