Svinību vieta

Katra jubileja ir īpaša, kad esam īstajā noskaņojumā

Sava kompānija un skaista vieta ir viss, kas vajadzīgs izcilām svinībām. Atkarībā no pasākuma vēriena varat rezervēt visu Svētku pili, atsevišķu zāli vai vienkārši kādu terasi vai pirtiņu Daugavas krastā. Jebkurā gadījumā šī būs brīnišķīga vieta, kur svinēt dzīvi un savu sapņu piepildījumu!

Jubilejas

Katri svētki – jubileja, dzimšanas diena vai cita jums svarīga diena – ir labs iemesls svinībām. Labs iemesls, lai ar ģimeni un draugiem neaizmirstami pavadītu laiku.
Savām svinībām varat izmantot vienu vai abas banketu zāles. Lielākajai zālei (120 m2) ir priekštelpa ar bāra leti un sveču kamīnu. Mazākā (85 m2) – ērti nodalāma no pārējās Svētku pils, radot privātu gaisotni. Abu zāļu apgaismojumu var piemērot iecerētajai noskaņai. Tās var būt gaišas un svinīgas, nebēdnīgi krāsainas vai satumšinātas aizrautīgām dejām.

Bērnu ballītes

Bērnu ballītes Svētku pilī ir laipni gaidītas. Pasākumu var organizēt gan viesu nama telpās, gan ārā pie dabas. Krāsainas dekorācijas, piepūšamās atrakcijas, rotaļas zaļā pļavā vai peldvietā – jebkurā gadījumā jautrība sitīs augstu vilni.

Nelieli pasākumi

Lai pasākums būtu izdevies, pietiek arī ar pašiem tuvākajiem. No svētdienas līdz ceturtdienai varat izīrēt atsevišķas Svētku pils telpas. Katru zāli iekārtosim, lai tajā omulīgi justos vidēji mazas kompānijas.
Savukārt ja esat skaitā līdz 10, piemērotākā būs jumta terase ar namiņu.

Nakšņošana

Svētku Pilī ir 12 numuriņi, kuros komfortabli varam izguldīt 48 viesus. Papildus pieejamas arī matraču vietas un trīs kempinga mājiņas Daugavas krastā. Kopā izguldīsim līdz 60 viesiem.
Numuriņu interjeri veidoti, iedvesmojoties no četrām dabas stihijām. Uzminiet, kura stihija attēlota jūsu numuriņa dizainā!

Pirts

Daugavas krastā atrodas Svētku pils pirtis – 2 parastās un 1 uz ūdens. Katra pirts ir arī kempinga namiņš un tie ir kā radīti mazām kompānijām vai romatikai divatā. Pieejama laivu noma, SUP dēļi, volejbola laukums un piknika vietas. Video par krasta zonu skatieties šeit.

Ērta un ātra nokļūšana

Svētku pils atrodas pie Ķekavas – 20 minūšu attālumā no Rīgas centra. Ierasties varat arī ar sabiedrisko transportu.

Piesakiet savas svinības

Piesakiet savas svinības vai noskaidrojiet mūsu viesu nama pieejamību.