Vieta skaistām atmiņām Daugavas krastā

Kāzu Svinības

LAI PIEPILDĀS SAPNIS PAR SKAISTĀKO DIENU!

Svētku pils atrodas Daugavas krastā ar gleznainu skatu uz Doles muižas parku. Esot šeit, ir pagrūti aptvert, ka atrodamies tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.
Svētku pils ir radīta, apvienojot dabas skaistumu ar mūsdienu ērtībām, un jaunais pāris te jutīsies labi kopā ar saviem 50 – 70 kāzu viesiem. Šī ir vieta, kur piepildīt sapni par skaistāko dienu mūžā. Šī ir vieta, kur mirklis apstājas, lai vienmēr paliktu tavās atmiņās.

Svinību zāle

Banketu zāle gaišos toņos ar maināmiem gaismu risinājumiem, ko iespējams pielāgot katra jaunā pāra kāzu krāsas tematikai un noskaņai. Svinību zāles ietilpība ir līdz 70 cilvēkiem, galdu risinājumi pielāgojami arī mazākam viesu skaitam, kā arī mums ir īpašs jaunā pāra un vedēju galds. Svinību zāle izmantojama kopā ar priekštelpu, kurā atrodas bāra lete un sveču kamīns. Svinību zāle – 105 m2, priekštelpa – 80 m2

Deju zāle

Deju zāle ir Svētku Pils otra zāle ar parketa grīdu, ko iespējams izmantot pirmajam valsim, dejām, muzikantiem vai dažādiem pārtseigumiem, jo tajā ir iespējams nokļūt nemanāmi. Deju zāle – 85 m2

Āra terase

Āra terase ir savienota ar abām banketu zālēm. Tajā var baudīt vasaras nakts burvību un malkot brokastu kafiju. Terase var tikt izmantota kā papildinājums svinību zālei, gan arī kā atpūtas vieta nesteidzīgām sarunām.
Jumta terase – īpaša vieta uz jumta ar apaļu namiņu, kuru iespējams pielāgot katra pasākuma iecerēm – tā var būt īpaši iekārtota fototelpa, romantisks mičošanas namiņš, līgavas buduārs vai vīna telpa – ļaujiet vaļu savai fantāzijai.

Nakšņošana

Svētku Pils viesu namā ir 12 nummuriņi, kuros iespējams izguldīt 48 kāzu viesus gultās, pieejamas arī matraču vietas un trīs kempinga mājiņas daugavas krasta zonā. Kopā varam izguldīt līdz 60 viesiem. Nummuriņi ir veidoti iedvesmojoties no četrām dabas stihijām, kuru krāsu nianses var nojaust katra nummura interjerā.

Pirts un Daugava

Atpūtas vietā 4 Saules ir plaša teritorija pie Daugavas, kuru iespējams izmantot dažādām aktivitātēm pasākuma laikā, kā arī piedāvājam iespēju otrā dienā izmantot kādu no mūsu pirtiņām, lai pagarinātu kāzu otrās dienas rītu mierīgā atmosfērā pie dabas. Pieejamas laivas, bērnu laukumiņš, grili un āra piknika galdi.

Ērta un ātra nokļūšana

Svētku Pils atrodas pie Ķekavas – 15 minūšu attālumā no Rīgas centra. Ir iespēja atbraukt arī ar sabiedrisko transportu.

Papildus iespējas

Svētku pils dārzā iespējams rīkot laulību ceremoniju, kā arī mums pretī ir Doles sala ar Daugavas muzeju – ar laivu tur iespējams nokļūt 10 minūtēs – tā ir lieliska vieta skaistām fotogrāfijām. Netālu no mums atrodas Zirgu audzētava Dārziņi, kā arī piedāvājam laivas, volejbola laukumu, piknika vietas.

Piesakiet savu kāzu mirkli

Piesakiet savu kāzu pasākumu vai noskaidrojiet mūsu viesu nama pieejamību.