Semināri un banketi

Mierpilna dabas klātbūtne rosina labas idejas

Viesu nama Svētku pils telpas ir piemērotas semināru, banketu, prezentāciju un citu korporatīvu pasākumu rīkošanai. Te ir 2 lielas zāles, neparasta sapulču telpa uz jumta, kā arī numuriņi nakšņošanai un plaša teritorija komandas saliedēšanas pasākumiem un atpūtai. Gleznainā ainava un izsmalcinātā Svētku pils atmosfēra rosinās uz veiksmīgu sadarbību, palīdzēs rast jaunas idejas un risinājumus.
Pasākumu dalībnieki augstu vērtē gan mierpilno atmosfēru, gan Rīgas tuvumu, kas ļauj nezaudēt laiku, braucot uz pasākumu. Iespējams ierasties arī ar sabiedrisko transportu.
Darba dienās piedāvājam īrēt atsevišķi konferenču zāli vai banketu zāli semināriem, kā arī numuriņus nakšņošanai. Uz vietas pieejams viss nepieciešamais – ekrāns, skaņas aparatūra, tāfele, WiFi.
Atpūtas brīžos Jūs priecēs mūsu šefpavāra gatavotie ēdieni, kas ļaus aizmirsties no ikdienas rutīnas.

Skatīt piedāvājumu

SEMINĀRA PIEDĀVĀJUMS

Skatīt piedāvājumu

MEISTARKLASE AR ŠEFPAVĀRU

Banketu zāle

Pirmajā stāvā atrodas plaša banketu zāle, ko vienkārši iespējams pielāgot atbilstoši pasākuma apjomam. Kopumā banketu zālē ērti jutīsies līdz pat 70 personām. Šeit iespējams rīkot seminārus, prezentācijas, lekcijas un citus korporatīvos pasākumus. Banketu zāle ir 105 m2 liela ar 80 m2 priekštelpu, kurā atrodas sveču kamīns un bāra lete.

Deju zāle un jumta terase

Papildus telpa – deju zāle – ir 85 m2 plaša zāle, ko iespējams nodalīt vai arī savienot ar banketu zāli. Jumta namiņš ir lieliski piemērots prāta vētrām vai apaļā galda sarunām sastāvā līdz 10 cilvēkiem.
Neformālā atmosfēra un gleznainā ainava rosina uz sadarbību, palīdz rast jaunus risinājumus un idejas. Ieprieciniet un pārsteidziet savus sadarbības partnerus!

Aprīkojums

Vai tu vēlētos izrauties no ikdienišķajām biroja telpām, tajā pašā laikā vērtīgi pastrādājot un radot jaunus risinājumus savam biznesam? Līdzīgi kā birojā mūsu viesu namā ir viss nepieciešamais produktīvam darbam – WiFi, TV ekrāns, skaņas aparatūra un tāfele. Pieejamais aprīkojums ļaus veiksmīgi vadīt konferences un seminārus, rādīt prezentācijas.

Nakšņošana

Viesu namā Svētku Pils pieejami 12 numuriņi, kuros atsevišķās gultās iespējams izguldīt līdz 40 semināru dalībniekiem. Numuriņi ir veidoti iedvesmojoties no četrām dabas stihijām, kuru krāsu nianses var nojaust katra numura interjerā.
Nakšņošanas iespējas ļaus uz semināriem un citiem korporatīviem pasākumiem aicināt arī viesus no citām Latvijas pilsētām un ārzemēm.

Ēdināšana

Svētku pils šefpavārs parūpēsies par ikvienu viesi šajā viesu namā – sātīgas brokastis, siltas pusdienas un izsmalcinātas vakariņas, ko mūsu viesi iecienījuši, to nemainīgās augstās kvalitātes dēļ. Izbaudiet arī kafijas pauzes, kas liks aizmirsties no ikdienas rutīnas un ļauties maltītes brīdim.

Atpūta pie dabas

Viesu nama teritorijā atradīsiet peldvietu, trīs pirtis, no kurām viena ir uz ūdens, piknika vietas ar galdiem, nojumi un visiem nepieciešamajiem piederumiem, plašu zaļo zonu, volejbola un bērnu laukumu, kā arī laivas vai SUP dēļu izbraucieniem pa Daugavu. No Svētku Pils iespējams nokļūt uz Doles salas, kur apskatīt Daugavas muzeju. Video var apskatīties šeit.

Autostāvvieta

Svētku pils atrodas pie Ķekavas – 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Tā ir ideāla vieta aizņemtajiem un tiem, kam nav iespēju izbraukt tālāk no galvaspilsētas. Tikai pārdesmit minūšu laikā Jūs atradīsities gleznainā vietā, un nemaz neticēsiet, ka esat tuvu pilsētai. Ierasties iespējams arī ar sabiedrisko transportu – ar autobusu no Rīgas starptautiskās autoostas līdz Ķekavai.

Ātra un ērta nokļūšana

Svētku pils atrodas pie Ķekavas – 20 minūšu attālumā no Rīgas centra. Ierasties iespējams arī ar sabiedrisko transportu.

MIERPILNA DABAS KLĀTBŪTNE ROSINA LABAS IDEJAS!

Svētku pils rezervācija

Piesakiet savu biznesa semināru, banketu vai vienkārši apskatiet pieejamību pēc datumiem.