Image

Pirts piedāvājums

COVID Laikā

Mierīga atpūta un iespēja atrasties pie dabas palīdz atjaunot spēkus un sakārtot domas. Šajā laikā, kad katram no mums ir svarīga drošība un veselība, piedāvājam izmantot kādu no mūsu pirtiņām, kas ir īpaši piemērotas diviem vai ģimenei. Atrodamies tikai 15 minūšu attālumā no Rīgas centra Daugavas krastā. Piekritīsi, ja var apvienot nelielu atpūtu ar iespēju pamainīt vidi un ielekt upē pēc kārtīgas izkarsēšanās, pabaudīt saulīti un ieelpot svaigu gaisu, tas noteikti uzlabos garastāvokli Tev un Tavai ģimenei.
viesu nami un atpūta pie dabas

Peldošā pirts

Neliela pirts mājiņa, kas atrodas uz ūdens. Peldošā pirts ir aprīkota kā maza kempinga mājiņa ar atpūtas istabu, kur iespējams palikt pa nakti diviem pieaugušajiem un 2 bērniem, TV, ledusskapi, nelielu virtuves zonu, tējkannu, labierīcībām un saunu ar tiešu izeju uz Daugavu. Visiem nodrošinam dvieļus, gultasveļu un grilu, kā arī āra piknika vietu. Ir iespēja pasūtīt arī Svētku pils šefpavāra marinētu šašliku, dārzeņus grilēšanai vai citas uzkodas, piesakot iepriekš 3 dienas. Cena – 50 EUR no svētdienas līdz ceturtdienai un 75 EUR piektdienā vai sestdienā.
Cena – 60 EUR no svētdienas līdz ceturtdienai un 75 EUR piektdienā vai sestdienā.
viesu nami laivu noma

Krasta pirts

Neliela mājiņa ar priekštelpu un saunu, kas atrodas uz sauszemes Daugavas krastā. Piemērota tiem, kas vēlas atpūsties pie dabas, pagrillēt šašliku un ieiet pirtī. Plaša teritorija ārā, kur bērniem ir iespējams izskrieties vai atpūsties uz terases klājuma pie pirts mājas. Saviem viesiem nodrošinam tēju, tējkannu, dvieļus, grilu un privātu astmosfēru. Ir iespēja pasūtīt arī Svētku pils šefpavāra marinētu šašliku, dārzeņus grilēšanai vai citas uzkodas, piesakot iepriekš 3 dienas.
Cena – 60 EUR no svētdienas līdz ceturtdienai, 75 EUR piektdienā, sestdienā

Pieejama arī SUP dēļu noma.

Lai pieteiktu kādu no mūsu pirtīm un baudītu skaistu dienu lūdzu zvaniet 20102255 vai rakstiet uz
info@svetkupils.lv


P.S. Jā, viss būs tīrs un dezinficēts.

BAUDIET DABAS KLĀTBŪTNI SAVĀ PASĀKUMĀ!

Piesakiet savu pasākumu vai noskaidrojiet mūsu viesu nama
pieejamību.

SVĒTKU PILS GALERIJA