Image

Pirts piedāvājums

Atpūta pie dabas

Mierīga atpūta un iespēja atrasties pie dabas palīdz atjaunot spēkus un sakārtot domas. Šajā laikā, kad katram no mums ir svarīga drošība un veselība, piedāvājam izmantot mūsu peldošo portiņu, kas ir īpaši piemērota atpūtai divatā vai nelielā draugu kompānijā. Atrodamies tikai 15 minūšu attālumā no Rīgas centra Daugavas krastā. Piekritīsi, ja var apvienot nelielu atpūtu ar iespēju pamainīt vidi un ielekt upē pēc kārtīgas izkarsēšanās un ieelpot svaigu gaisu, tas noteikti uzlabos garastāvokli Tev un Tavai ģimenei.

viesu nami un atpūta pie dabas

Peldošā pirts

Neliela pirts mājiņa, kas atrodas uz ūdens. Peldošā pirts ir aprīkota kā maza kempinga mājiņa ar atpūtas istabu, kur iespējams palikt pa nakti diviem pieaugušajiem un 2 bērniem, TV, ledusskapi, nelielu virtuves zonu, tējkannu, labierīcībām un saunu ar tiešu izeju uz Daugavu. Visiem nodrošinām dvieļus, gultasveļu un grilu, kā arī āra piknika vietu. Ir iespēja pasūtīt arī Svētku pils šefpavāra marinētu šašliku, dārzeņus grilēšanai vai citas uzkodas, piesakot iepriekš 3 dienas. Cena – 80 EUR no svētdienas līdz ceturtdienai un 100 EUR piektdienā vai sestdienā.
Cena – 80 EUR no svētdienas līdz ceturtdienai un 100 EUR piektdienā vai sestdienā.
viesu nami laivu noma

PIRTS KOMPLEKTS AR VAKARIŅĀM UN BROKASTĪM 

Papildiniet atpūtu pirtī ar  Svētku pils šefpavāra gatavoto svinību auksto galdu un brokastīm.
Vakara ēdienkartē baudiet ar četru veidu kanapē maizītes, gaļas un dārzeņu plati, kā arī rasolu un Cēzara salātus gatavotus ar Svētku pils kūpinātu vistu.
Brokastīs pagatavosim karstmaizītes un biezpiena plācenīšus. 

Izvēlieties pilnu komplektu un baudiet vakaru bez rūpēm.

Izmaksas divām personām - 60 EUR

Lai pieteiktu pirti uz ūdens un baudītu skaistu dienu lūdzu zvaniet 20102255 vai rakstiet uz [email protected]

BAUDIET DABAS KLĀTBŪTNI SAVĀ PASĀKUMĀ!

Piesakiet savu pasākumu vai noskaidrojiet mūsu viesu nama
pieejamību.

SVĒTKU PILS GALERIJA