Image

Korporatīvie
pasākumi

MIERPILNA DABAS KLĀTBŪTNE ROSINA LABAS IDEJAS

Korporatīvie pasākumi ir neatņemama uzņēmumu sastāvdaļa. Kopīgos pasākumos tiek atzīmēti uzņēmumu svarīgie notikumi, dzimšanas dienas un aicināti tiek gan viesi, gan klienti, gan sadarbības partneri. Svētku pils ir piemērota dažādu pasākumu rīkošanai, lai sniegtu pievienoto vērtību ikkatram no tiem.

Svētku pils pirmais stāvs ir pieejams un pārveidojams atbilstoši katra pasākuma tematikai – vai tā būtu lietišķa valdes sēde ar formālo un neformālo daļu pēc tās, vai tā būtu produktu prezentācija ar īpašu atmosfēru vai arī Ziemassvētku balle pie apaļajiem galdiem. Svētku pils telpās varam uzņemt līdz 100 viesiem apaļo galdu formātā vai līdz 120 visiem brīvā atmosfērā.
ziemassvētku pasākumi korparatīvajiem pasākumiem

Ziemassvētku balles

Ziemassvētku laiks ir piemērots brīdis, lai atskatītos uz pagājušo gadu un pateiktu darbiniekiem paldies par viņu darbu un ieguldījumu. Kopīgs svētku pasākums ir kā balva par katra darbinieka ieguldījumu Jūsu uzņēmuma darbībā un Svētku pils palīdzēs sajusties Jūsu darbiniekiem patiesi novērtētiem un lutinātiem. Pie mums iespējams rīkot svinīgas vakariņas vairākās kārtās nelieliem darba kolektīviem, gan arī tematiskas balles līdz 100 viesiem ar dažādām aktivitātēm, tematikām, muzikantiem un šoviem. Pašu kūpināta store vai pildīts sivēns var būt kā viena no vakariņu sastāvdaļām, ko varam Jums pagatavot.
Produktu prezentāciju telpas korparatīvajiem pasākumiem

Produktu prezentācijas

Svētku pils telpas un teritorija ir lieliska vieta dažādiem prezentācijas pasākumiem Jūsu produktam vai pakalpojumam. Parūpēsimies, lai Jūsu produkts vai pakalpojums tiek parādīts īstajā atmosfērā, kā arī Jūsu pasākuma viesi tiktu atbilstoši sagaidīti un apkalpoti. Svētku pils šefpavārs parūpēsies par gardām uzkodām un vakariņām, kā arī ir iespējams izstrādāt individuālu ēdienkarti Jūsu tematiskajam pasākumam. Palīdzēsim rast pareizo tēlu un vizītkarti atbilstoši Jūsu mērķim visaugstākajā kvalitātē.
Komandu saliedēšanas pasākumikorparatīvajos pasākumos

Komandas saliedēšanas pasākumi

Bieži vien svarīgs jautājums pirms pasākuma rīkošanas – izklaidēt vai saliedēt? Svētku pils ir piemērota abiem – gan izklaides pasākumiem, gan kolektīva saliedēšanas pasākumiem. Mūsu priekšrocība ir tā, ka būsiet vienīgie viesi pie mums sava pasākuma laikā, nodrošinot privātu atmsofēru un ļaujot mūsu viesiem rīkot dažādas spēles un aktivitātes iekštelpās un āra teritorijā. Darba kolēģi novērtēs šefpavāra gardos ēdienus – sākot no kafijas pauzēm un beidzot ar desertu, kā arī piedāvājam nakšņošanu dizaina numuros. Varam piedāvāt auto sacensības, prāta spēles, kopīgas gleznas veidošanu u.c
Degustācijas un meisterklases ar šefpavāru korparatīvajos pasākumos

Šefpavāra meistarklase

Svētku pils šefpavārs Ingus Zandbergs ļaus Jums ielūkoties ēdiena gatavošanas aizkulisēs un iesaistīs dalībniekus kopīgā gatavošanas procesā. Meistarklase ir piemērots risinājums, kā papildināt semināru un vakara gaitu ar kopīgu vakariņu gatavošanu vai arī tas var būt kā atsevišķs pasākums Jūsu darba kolektīvam apvienojot vakariņas vai pusdienas ar jaunām zināšanām, kopīgu mērķi un baudāmu rezultātu. Prieks par padarīto neizpaliks un pozitīvas emocijas garantētas.
Korporatīvie pasākumi

Kokteiļu meistarklase

Kokteiļu meistarklase ir kā labs  posms kā pāriet no oficiālās pasākuma daļas uz neoficiālo pasākuma daļu. Aktivtātes ilgums ir apmēram viena stunda, kuras laikā tiek apgūtas trīs kokteiļu gatavošanas receptes dažādās tehnikās, lai pēc tam mājas apstākļos tos varētu atkārtot. Katrs dalībnieks tiek iesaistīts sava kokteiļa gatavošanā un baudīšanā, lai pēc tam tuprinātu vakaru pozitīvā noskaņojumā.

ĒRTA UN ĀTRA NOKĻŪŠANA

Svētku Pils atrodas pie Ķekavas – 15 minūšu attālumā no Rīgas centra. Ir iespēja atbraukt arī ar sabiedrisko transportu. Rīgā dzīvojošie bieži vien noilgojas pēc miera, ko baudīt kādā skaitā vietā pie dabas. Diemžēl ne vienmēr pietiek iespēju un laika, lai izbrauktu ārpus pilsētas, taču Svētku Pils novietojums ir perfekts risinājums aizņemtajiem.

Atbraucot uz Svētku Pili, nemaz neticēsiet, ka pilsētas centrs ir tikai pārdesmit minūšu attālumā!

SVĒTKU PILS GALERIJA

PIESAKIET SAVU PASĀKUMU

Piesakiet savu pasākumu vai noskaidrojiet mūsu viesu nama
pieejamību.