Image

ĒDINĀŠANA

LAI PIEPILDĀS SAPNIS PAR SKAISTĀKO DIENU!

Svētku pils ir viesu nams, kur ir ļoti svarīgi, lai mūsu viesi vienmēr būtu gardi paēduši gan kāzu pasākumos, gan korporatīvajās ballēs un semināros. Mēs ļoti labi zinam, ka viena no galvenajām panākumu atslēgām, lai pasākums būtu izdevies, ir tā, lai visi viesi būtu gardi paēduši.

Svētku pils virtuve ir uzticēta šefpavāram Ingusa Zandbergam. Ingus Zandbergs ir ar ilggadēju pieredzi Latvijas labākajos restorānos un banketos un šobrīd rūpējas par Svētku pils viesiem. Mūsu uzsvars ir uz kvalitatīvu ēdienu, kas tiek gatavots pie mums uz vietas, atrodot vislabāko kombināciju starp smalkumu, eleganci, vienkāršību un garšu.

Viesus lutinam ar pašu kūpinātu gaļu un zivi, kā arī ļaujam ieskatīties pavārmeistarības aizkulisēs, organizējot meistarklases kopā ar šefpavāru.
Ēdināšana

Kāzas un svinības

Kāzas, svinības un banketi ir īpaši svētki, kad katram pasākuma organizatoram ir svarīgi uzticēt rūpes par ēdieniem, traukiem, galdautiem profesionālam servisam, lai viss būtu nevainojamā kvalitātē un izpildījumā. Esam izstrādājuši vairākas ēdienkartes, kuras varam pielāgot Jūsu pasākumam.
ēdināšāna kāzās un svinībās

Meistarklases

Rīkojam vakariņu meistarklasi ar šefpavāru, ļaujot pagarināt semināra otro daļu ar pasākumu,kurā varat apvienot vakariņas ar ēdienu gatavošanas knfiņiem no mūsu pavāriem.
Ēdināšana semināros

Semināri

Esam izstrādājuši vairākas ēdienkartes semināriem un konferencēm– kafijas pauzes, pusdienas un vakariņas, kā arī varam pielāgot ēdināšanu Jūsu pasākuma tematikai un prasībām.
Degustācijas un meisterklases ar šefpavāru

Degustācijas

Ziemas periodā rīkojam degustāciju vakarus mūsu klientiem, kas rezervējuši Svētku pilī kāzas vai citu pasākumu. Degustāciju mērķis ir iepzīstināt jauno pāri ar mūsu virtuvi, garšām, pasniegšanas veidu, traukiem un ļaut baudīt vienu vakaru, iejūtoties viesa lomā. Par precīziem datumiem lūdzu sazināties ar Svētku pils projektu vadītāju Līvu Indriksoni – [email protected]
Ēdināšana viesu nami

ĒDINĀŠANA

Svētku Pils piedāvā mūsu šefpavāra gatavotos ēdienus, kuri tiek īpaši izstrādāti katram pasākumam individuāli, vai tās būtu sagaidīšanas uzkodas, vairāku kārtu vakariņas, vai debešķīgs deserts un sātīgas brokastis – tas tiek izrunāts līdz vissīkākai detaļai ar Svētku pils šefpavāru.

ĒDIENKARTES

Kāzu ēdienkartes

Brokastu ēdienkarte
12 EUR no personas
Ēdienkarte
57 EUR no personas
Ēdienkarte
65 EUR no personas

Semināru Ēdienkartes

Kafijas pauzes
Pusdienu ēdienkarte
Vakariņu ēdienkarte

ĒRTA UN ĀTRA NOKĻŪŠANA

Svētku Pils atrodas pie Ķekavas – 15 minūšu attālumā no Rīgas centra. Ir iespēja atbraukt arī ar sabiedrisko transportu. Rīgā dzīvojošie bieži vien noilgojas pēc miera, ko baudīt kādā skaitā vietā pie dabas. Diemžēl ne vienmēr pietiek iespēju un laika, lai izbrauktu ārpus pilsētas, taču Svētku Pils novietojums ir perfekts risinājums aizņemtajiem.

Atbraucot uz Svētku Pili, nemaz neticēsiet, ka pilsētas centrs ir tikai pārdesmit minūšu attālumā!

SVĒTKU PILS GALERIJA

PIESAKIET SAVU PASĀKUMU

Piesakiet savu pasākumu vai noskaidrojiet mūsu viesu nama
pieejamību.