Image

Banketi

LAI PIEPILDĀS SAPNIS PAR SKAISTĀKO DIENU!

Plānojot banketu ir jāatbild uz trīs galvenajiem jautājumiem – cik cilvēkiem bankets ir paredzēts? Kādu atsmosfēru vēlaties pasniegt saviem viesiem banketā? Vai Jums ir nepieciešama ēdināšana banketā? Svētku pils būs piemērota Jūsu banketam, ja tas ir plānots no 20 – 100 viesiem, ja vēlaties sniegt viesiem unikālu atmosfēru un kvalitatīvu ēdināšanu un apkalpošanu.
Banketi

Banketa telpas

Svētku pils pirmais stāvs ir veidots no trīs zonām – banketu jeb svinību zāle, parketa jeb deju zāle un foajē ar bāra leti. Kopējā telpu platība ir 270 m2. Pasākumā visas telpas tiek nodotas viesu rīcībā un to izkārtojumu pielāgojam katram pasākumam individuāli, lai ērti un mājīgi justos gan mazas kompānijas sākot no 20 viesiem gan pasākumi ar lieāku viesu skaitu.
Banketu telpas

Banketa aprīkojums

Svētku pils saviem viesiem nodrošina visu nepieciešamo banketa organizēšanai – apaļos un kantainos galdus, divu veidu krēslus, tehnisko aprīkojumu – projektoru, ekrānu, kā arī iebūvētu skaņas aparatūru. Esam padomājuši arī par banketu vizuālo noformējumu un varam nodrošināt galdu noformējumu ar svečturiem, ziediem un auduma salvetēm vairākos toņos. Svētku pils projektu vadītāja sniegs atbalstu un konsultācijas līdz sīkakajai detaļai, lai visas ieceres izdotos kā pānots un Jūsu pasākums būtu izdevies.
Ēdināšana banektos

Banketa ēdienkartes

Svētku pils ir viesu nams ar savu virtuvi un šefpavāru komandu, lai saviem klientiem piedāvātu svaigi gatavotu un kvalitatīvu ēdienu. Ēdiens ir viena no svarīgākajām banketa sastāvdaļām, lai pasākums būtu izdevies. Esam rūpīgi izstrādājuši savu ēdināšanas plānu, ko piedāvājam banketiem kā arī edienkartes, kas veidotas savienojot mūsdienu tendences ar tradicionālām vērtībām. Esam vienmēr atvērti dažādiem gastronomiskajiem izaicinājumiem un varam sagatavot Jums īpašu ēdienkarti savam pasākumam ar stāstu un priekšnesumu.
Apkalpošana banketos

Apkalpošana

Viesmīļi un bārmeņi ir tie cilvēki, kas pasākuma laikā komunicē ar viesiem, apkalpo pie galdiem, ir zinoši par ēdienkarti un dzērieniem. Svētku pils lielu uzmanību pievērš pasākuma atmosfērai un profesionalitātei, izvēloties Jūsu pasākumam atbilstošus viesmīļu un bārmeņus.
Izmitināšana banketa laikā

Izmitināšana

Banketi Svētku pils telpās var tikt organizēti uz dažām stundām vai līdz pat rīta gaismai. Viesiem piedāvājam nakšņot dizaina numuros un baudīt rīta kafiju un brokastis pie mums. Svētku pilī ir pieejami 12 numuri ar dažādu ietilpību viesu izmitināšanai.

ĒRTA UN ĀTRA NOKĻŪŠANA

Svētku Pils atrodas pie Ķekavas – 15 minūšu attālumā no Rīgas centra. Ir iespēja atbraukt arī ar sabiedrisko transportu. Rīgā dzīvojošie bieži vien noilgojas pēc miera, ko baudīt kādā skaitā vietā pie dabas. Diemžēl ne vienmēr pietiek iespēju un laika, lai izbrauktu ārpus pilsētas, taču Svētku Pils novietojums ir perfekts risinājums aizņemtajiem.

Atbraucot uz Svētku Pili, nemaz neticēsiet, ka pilsētas centrs ir tikai pārdesmit minūšu attālumā!

SVĒTKU PILS GALERIJA

PIESAKIET SAVU PASĀKUMU

Piesakiet savu pasākumu vai noskaidrojiet mūsu viesu nama
pieejamību.