Image

ATPŪTA PIE DABAS

LAI VĒJŠ IEPŪŠ MATOS UN SAULE IZVILINA SMAIDU

Viesu nams Svētku pils atrodas Daugavas krastā un mūsu viesiem iespējams relaksēties pirtī, doties laivu braucienā, grillēt smaržīgus ēdienus un pavadīt laiku kopā pie dabas, baudot sauli, siltumu un vasaras smaržu.
viesu nami un atpūta pie dabas

PIRTS

Svētku Pils viesiem ir pieejams trīs nelielas pirtiņas – divas Daugavas krastā un viena uz ūdens. Pirtis var izmantot pasākuma laikā vai arī nākamajā rītā. Tas ir lielisks veids, kā papildināt pasākumu ar relaksācijas brīdi vai pagarināt pozitīvas emocijas nākamajā dienā.
viesu nami laivu noma

LAIVU UN SUP DĒĻU NOMA

Viesiem pieejami divi SUP dēļi un trīs laivas, ar kurām var doties romantiskā izbraucienā pa Daugavu meklēt Mīlestības saliņu vai apskatīt Doles muižu, kā arī makšķerēt.
Viesu nams kāzām dažādiem pasākumiem

VOLEJBOLA LAUKUMS

Sportiskām aktivitātēm piedāvājam ļoti plašu zaļo zonu, kurā iespējams rīkot dažādas spēles un aktivitātes. Pieejams arī volejbola laukums.
viesu nams ar atpūtas iespējām

BĒRNU LAUKUMS

Bērni vienmēr ir mīļi gaidīti viesu namā Svētku Pils. Bērniem pieejams rotaļu laukumiņš un plaša zaļā zona dažādām rotaļām un sportiskām aktivitātēm.
viesu nams piknikiem un ballītēm

PIKNIKS UN ATPŪTA

Pikniki un pasākumi pie dabas – viesiem pieejami grili ar grilēšanas piederumiem, āra galdi un krēsli, kā arī ierīkota peldvieta un dabas klātbūtne. Šī ir burvīga iespēja pagarināt svinības ar atpūtu pie dabas otrajā pasākuma dienā.
viesu nams netālu no Rīgas

AKTIVITĀTES UZ ŪDENS

Viesu nams Svētku pils atrodas pašā Daugavas krastā un viesiem ir iespējams izmantot upes klātbūtni dažādām ūdens aktivitātēm, kā arī tas ir veids, kā viesi vai jaunais pāris ar motorlaivu var pie mums nokļūt.

BAUDIET DABAS KLĀTBŪTNI SAVĀ PASĀKUMĀ!

Piesakiet savu pasākumu vai noskaidrojiet mūsu viesu nama
pieejamību.

SVĒTKU PILS GALERIJA