Seminārs uz divām dienām – kā pavadīt vakaru?

Seminārs uz divām dienām – kā pavadīt vakaru?

Ja organizējat semināru ar nakšņošanu, rodas jautājums - kā pavadīt šīs divas dienas tā, lai visi dalībnieki būtu apmierināti un labi atpūtušies?

Plānojot savu pasākumu jāuzstāda mērķis, ko vēlaties sasniegt, jāzin cilvēku skaits, kas piedalīsies pasākumā, jāsaplāno laika grafiks starp oficiālo sadaļu, ēšanas pauzēm un brīvo laiku, ko vēlaties sapildīt un aptuvenais budžets, kas paredzēts konkrētam pasākumam. Izvērtējot šo informāciju, vakaru vai pilnu dienu ir iespējams sapildīt ar dažādām aktivitātēm, lai pasākums būtu gan interesants katram daībniekam, gan snietu pievienoto vērtību uzņēmumam.

Viens no ierastākajiem risinājumiem vakara izklaidei bieži vien ir pirtošanās, taču ne visiem šis variants šķiet pievilcīgs, turklāt uz pirts lāvas nevar izklaidēties viss kolektīvs kopā.

Tāpēc, vērts padomāt par citām, ne mazāk izklaidējošām atpūtas iespējām, kā pavadīt vakaru kopā ar kolēģiem.

Sākumā būtu jāsaprot, kāds ir jūsu pasākuma mērķis - vairāk saliedēt dalībniekus vai izklaidēt. 

Ja vēlamais virziens ir komandas saliedēšana, tad to viens no variantiem ir dalībniekiem veikt kādu kopīgu uzdevumu. Iecienīta izklaide ir piedzīvojumu spēles jeb kvesti. Tas ir neparasts brīvā laika pavadīšanas veids, kas patiks gan gados jauniem, gan pieredzējušākiem dalībniekiem. Kvesta istaba ir izteikta komandas spēle, kuras mērķis ir kopā risināt noteiktus uzdevumus, tautā šī izklaide vairāk pazīstama ar nosaukumu Escape room. Jā, šādu vakara izklaidi varat pasūtīt arī izbraukumā! Dalībniekiem būs jāspēj savā starpā sadarboties un rast kopīgus risinājumus.

Aizraujoša izklaide, kas apvienota ar komandas saliedēšanu, var būt arī īpaši jūsu pasākumam sagatavotas prāta spēles, kurās atbildes uz dažādiem asprātīgiem, nopietniem un ne tik nopietniem jautājumiem jāmeklē, sadaloties komandās. Šeit, Svētku pilī, saliedēšanas izklaidēm pat izveidots daudzpusīgs piedāvājums, no kura katrs kolektīvs var izvēlēties sev piemērotākās aktivitātes. To vidū ir ekskluzīva un unikāla stīgu instrumentu aktivitāte, kuras laikā komanda kļūst par vienotu orķestri un rada kopīgu skaņdarbu pat tad, ja iepriekš neviens mūzikas instruments nav turēts rokās. Kā aktivitāte var būt lielās gleznas radīšana, kurā kopīgi tiek radīta īpaši jūsu darba kolektīvam dizainēta glezna no vairākiem maziem audekliem, kas atspoguļo komandas mērķus un vērtības. Prāta un finanšu spēles ir interesants veids, kā pavadīt vakaru -  aktivitāte "Freshbiz", kas ir uz spēli balstīta apmācību programma, attīstot uzņēmējdarbības domāšanu un veicina labāku izpratni par to. 

Ja galvenais mērķis ir izklaidēt jūsu pasākuma dalībniekus, tad varam ieteikt kokteiļu atavošanas meistarklasi, kuras laikā dalībnieki paši sev gatavo trīs kokteiļus, apgūstot receptes, dažādus knifus un finālā arī tos paši bauda. Vakaru iespējams papildināt arī ar jaunām zināšanām kulinārijā un kopā gatavošanu ar šefpavāru, kuras laikā vakariņas tiek pārvēsrtas garākā procesā ar iespēju iesaistīties to gatavošanā, uzzinot ko jaunu un interesantu. 

Vienmēr patīkama un humorpilna ir improvizācijas teātra uzstāšanās - teātri iespējams uzaicināt arī tieši uz jūsu pasākumu. Šādu izklaidi piedāvā improvizācijas teātri, kas pieskaņojas dažādiem pasākuma fomātiem un dalībnieku skaitam. 

Ja savu pasākumu rīkojat Svētku pilī, tad ir iespējams izbraukt atraktīvā braucienā ar mini automašīnām, sadaloties vairākās komandās, pa Ķekavas pusi, izpētīt apkārti un sacensties ar uzdevumiem, bet pēc tam atgriezties viesu namā un turpināt atpūtu. Lieliska un krāšņa vakara izklaide būs arī iluzionista priekšnesums - tie būs pārsteidzoši triki, kas sapildīs Jūsu vakara neoficiālo daļu.

 Varinatu ir daudz, Svētku pils komanda palīdzēs Jums piemeklēt piemērotāko Jūsu pasākumam, lai tas izdotos.