Seminārs uz divām dienām – kā pavadīt vakaru?

Seminārs uz divām dienām – kā pavadīt vakaru?

Ja organizējat semināru ar nakšņošanu, rodas jautājums - kā pavadīt šīs divas dienas tā, lai visi dalībnieki būtu apmierināti un labi atpūtušies? Viens no ierastākajiem risinājumiem vakara izklaidei bieži vien ir pirtošanās, taču ne visiem šis variants šķiet pievilcīgs, turklāt uz pirts lāvas nevar izklaidēties viss kolektīvs kopā.

Tāpēc, vērts padomāt par citām, ne mazāk izklaidējošām atpūtas iespējām, kā pavadīt vakaru kopā ar kolēģiem.

Sākumā būtu jāsaprot, kāds ir jūsu mērķis - vairāk saliedēt dalībniekus vai izklaidēt. 

Ja vēlamais virziens ir komandas stiprināšanas, to var darīt arī izklaidējošā veidā, taču panākot kopības sajūtu un liekot visiem veikt kādu uzdevumu. Iecienīta izklaide ir piedzīvojumu spēles jeb kvesti. Tas ir neparasts brīvā laika pavadīšanas veids, kas patiks gan gados jauniem, gan pieredzējušākiem dalībniekiem. Kvesta istaba ir izteikts komandas spēle, kuras mērķis ir kopā risināt noteiktus uzdevumus, tautā šī izklaide vairāk pazīstama ar nosaukumu Escape room. Jā, šādu vakara izklaidi varat pasūtīt arī izbraukumā! Dalībniekiem būs jāspēj savā starpā sadarboties un rast kopīgus risinājumus.

Aizraujoša izklaide var būt arī īpaši jūsu pasākumam sagatavotas prāta spēles, kurās atbildes uz dažādiem asprātīgiem, nopietniem un ne tik nopietniem jautājumiem jāmeklē, sadaloties komandās. Šeit, Svētku pilī, saliedēšanas izklaidēm pat izveidots daudzpusīgs piedāvājums, no kura katrs kolektīvs var izvēlēties sev piemērotākās aktivitātes. To vidū ir ekskluzīva un unikāla stīgu instrumentu aktivitāte, kuras laikā komanda kļūst par vienotu orķestri, lielās gleznas radīšana, kurā kopīgi tiek radīta īpaši jūsu darba kolektīvam dizainēta glezna no vairākiem maziem audekliem, kas atspoguļo komandas mērķus un vērtības, aktivitāte "Freshbiz", kas ir uz spēli balstīta apmācību programma, attīstot uzņēmējdarbības domāšanu un veicina labāku izpratni par to, "Viskija gudrības" - izklaidējoša aktivitāte, kuras laikā komandas sacenšas, lai pareizi noteiktu pasaulē slavenāko viskiju sastāvdaļas, kā arī daudzas citas aizraujošas iespējas. 

Bet, ja galvenais mērķis ir izklaidēt jūsu pasākuma dalībniekus, arī šeit ir neskaitāmi varianti katrai gaumei. Piemēram, Svētku pilī iecienīta izklaide ir kokteiļu meistarklase, kurā dalībnieki paši sev gatavo trīs kokteiļus, apgūstot receptes, dažādus knifus un finālā arī tos paši bauda. Tāpat pieejama šefpavāra meistarklase, kurā dalībnieki kopā ar šefpavāru piedalās vakariņu gatavošanā, apgūstot arī ko jaunu kulinārajā mākslā. 

Vienmēr patīkama un humorpilna ir improvizācijas teātra uzstāšanās - teātri iespējams uzaicināt arī tieši uz jūsu pasākumu. Šādu izklaidi, piemēram, piedāvā populārais improvizācijas teātris "Spiediens". 

Ja savu pasākumu rīkojat Svētku pilī, šeit pēc oficiālās daļas iespējams izbraukt atraktīvā braucienā pa Ķekavas pusi, izpētīt apkārti un sacensties ar uzdevumiem, bet pēc tam atgriezties viesu namā un turpināt atpūtu. Lieliska un krāšņa vakara izklaide būs arī iluzionista priekšnesums - tie būs pārsteidzoši triki, iespējams, pat ar publikas iesaisti! Pieredzējušais iluzionists Robijs Trankalis saka: "Reizēm cilvēki nezina, ko nozīmē burvju mākslinieks vai iluzionists, viņi īsti nesaprot, ko gaidīt. Taču viss ir ļoti vienkārši – gaidi brīnumus un iesildi vaigu muskuļus, jo labs garastāvoklis un smiekli ir garantēti!"

Tomēr, ja jums šķiet, ka pasākuma programmas sastādīšana un organizēšana ir pārāk piņķerīgs uzdevums, uzticieties rūdītai pasākumu aģentūrai, kura piepildīs visas jūsu ieceres un ļaus bezrūpīgi baudīt atpūtu arī pašiem!