Ko darīt maija un vasaras kāzu pāriem?

Ko darīt maija un vasaras kāzu pāriem?

Kāzu nozarei un svinību vietām tāpat kā visai pasākumu sfērai šobrīd ir jāsaskaras ar būtiskiem sarežģījumiem un izaicinājumiem. Daudz tiek runāts par to, ko un kā tagad darīt uzņēmumiem un pasākumu rīkotājiem, bet ne mazāk svarīgi ir atcerēties arī par visiem tiem, kas ir pasākuma plānotāja lomā – par visiem tiem, kam šie pasākumi bija domāti un plānoti.

Un vieni no būtiskiem pasākumu plānotājiem ir tieši jaunie pāri, kas šo dienu ir gaidījuši un plānojuši vismaz sešu mēnešu garumā, bet lielākā daļa gada garumā un pat vairāk. Gribas nedaudz iedvesmot un atbalstīt mūsu mīļos kāziniekus un citus pārus, kas šobrīd pārdzīvo par savām sapņu dienām, un sniegt dažus priekšlikumus, ko darīt un kādi ir varianti, ja kāzas bija plānotas maijā un šajā vasarā.

Varianti nav īpaši daudz, bet ir.

Viens no izplatītākajiem variantiem ir kāzas pārcelt. Kāzu pārcelšanu var veikt dažus mēnešus uz priekšu, piemēram, maija kāzas var pārcelt uz septembri vai arī pārcelšanu var veikt par gadu uz priekšu. Kāzu pārcelšana par gadu dos jums iespēju saglabāt visas kāzām plānotās aktivitātes un detaļas, vairāk laika plānošanai un iespēju palikt pie vēlamā gadalaika un mēneša.

Vasaras kāzu pāriem iesakam šobrīd vēl nedaudz nogaidīt, ja vien kāzas nav internacionālas. Ja paši dzīvojat ārzemēs vai arī ir viesi, kuri dzīvo ārzemēs, tad ieteikums būtu pārcelt uz nākamo vasaru, jo visdrīzāk, ka starpvalstu pārvietošanās būs apgrūtināta visu vasaru.

Vēl kā viens variants, ko pāri izvēlas, ir apprecēties kopā tikai ar vedējiem atļautajos likumā paredzētajos noteikumos. Šajā variantā Jūs dienu pavadat kopā ļoti šaurā lokā, nodibinat ģimeni, pielāgojaties šī brīža situācijai. Šo dienu varat skaisti pavadīt divatā, aizbraucot pie dabas tepat Latvijā vai arī mēs ar prieku uzņemsim pārus, piedāvājot Svētku pili diviem vien. Ir iespēja arī piesaistīt fotogrāfu un iemūžināt skaisto notikumu burvīgās bildēs un lielo balli var plānot kādā kāzu jubilejā.

Apkopojot augstāk minēto, mani ieteikumi būtu pārcelt, nogaidīt vai pielāgoties esošajai situācijai. Katram no jums situācija noteikti ir sava, kāzu plāni un ieceres šobrīd tiek sajauktas, bet svarīgi ir saglabāt mīļoto cilvēku sev blakus un kopā rast piemērotāko risinājumu tieši jūsu kāzu dienai. Rakstu šo ar optimistisku skatu, ka vasarā varēsim piepildīt sapņus par skaistākajām dienām mūžā mūsu pāriem.