Kāzu stāsts  “Saņēmām vairāk nekā gaidījām”

Kāzu stāsts “Saņēmām vairāk nekā gaidījām”

Mūsu misija jau iekodēta nosaukumā – šī ir vieta, kur ikvienās svinībās justies kā sen izsapņotā pasakā. Esam gatavi piepildīt skaistākās viesu ieceres un padarīt ikkatru notikumu par tādu, kas paliks atmiņā vēl ilgi.

Taču neviens mūsu solījums nebūtu ne plika graša vērts, ja tā nejustos arī mūsu viesi, kuri izvēlējušies Svētku pili par sava īpašā notikuma mājām. Tāpēc lielāko gandarījumu par paveikto viennozīmīgi rada mūsu viesu siltās atsauksmes, kuras ceļ, aizkustina un apliecina, ka ejam pareizo ceļu. Mēs priecājames par ikkatru paldies un ikvienu pozitīvo stāstu, ko jūs mums dāvināt!

Ar jaunās ģimenes atļauju publicējam vēstules fragmentu, ko saņēmām pēc kāzu svinībām, kas notika šeit – mūsu Svētku pilī. 

“(…) Nebija šaubu ne mirkli – mūsu ģimenē ir ļoti svarīgs kvalitatīvs pakalpojums ar lielisku servisu un pozitīvām emocijām. Un mēs tiešām varam teikt, ka saņēmām vairāk nekā gaidījām. (…) Uz kāzu mielasta degustēšanu devāmies ar domu – ātri sapratīsim nepieciešamo un dosimies mājās. Atverot Svētku pils durvis, skanēja mūzika, sagaidīja dzērieni, profesionāli viesmīļi, visapkārt laimīgi cilvēki, skaisti klāti galdi. Ko vispār var vairāk vēlēties? Mūs pavadīja pie galdiņa, uz kura jau greznojās galda karte ar mūsu kāzu datumu, tas bija satraucoši. Ja pirms tam bijām steidzīgi, tad, apsēžoties pie galdiņa, pazuda visa steiga, viss dienas gaitā uzņemtais satraukums pagaisa kā nebijis. To atceramies kā vakar. Un kāzu mielasts – cik perfekts! Vēl tagad dzirdam atsauksmes par ēdiena izvēli.

(…) Gribas pieminēt, ka komunikācija kāzu plānošanas laikā ar Svētku pils pārstāvi Līvu bija ļoti veiksmīga. Ik pa laikam saņēmām jautājumus, ieteikumus. Un, tuvojoties mūsu dienai, nebija nekādas steigas, jo viss noritēja organizēti. Uz mūsu daudzajiem jautājumiem Līvai vienmēr bija atbildes. Paldies! Ja kāds mums jautātu, kur svinēt savas kāzas vai jebkurus citus svētkus, Svētku pils būtu mūsu atbilde.

Uz tikšanos, Svētku pils! 

Mežaļi”