Kāzas ziemā? Izcili!

Kāzas ziemā? Izcili!

Par kāzu sezonu parasti dēvē vēlu pavasari un vasaru - tad lielākā daļa jauno pāru steidz stūrēt laulības ostā, zaļumu un ziedu ieskauti, jo kāzinieki allaž vairāk iecienījuši tieši silto laiku, lai laulātos dārzā vai pat pļavā un arī svinību saviesīgo daļu nereti pārceļ ārpus telpām.

Taču arī kāzām ziemā ir savas priekšrocības, tāpēc, ja negribas gaidīt, līdz daba pamodīsies pa īstam vai beidzot atbrīvosies jūsu iecerētā svinību vieta karstākajā kāzu laikā, iesakām nopietni apsvērt tieši šo gadalaiku!

Mēs, viesu nama "Svētku pils" komanda, pēc savas pieredzes varam apgalvot, ka arī kāzu svinības gada tumšākajā laikā var pārvērst par skaistu un brīnumu pilnu notikumu, tāpēc vēlamies dalīties ar tiem ieguvumiem, ko saņemsiet, ja izlemsiet svinēt kāzas kādā no ziemas mēnešiem.

Tā kā ziema nav kāzu sezona, tas nozīmē, ka varēsiet ietaupīt. Viesu namu piedāvājumi, visticamāk, būs krietni draudzīgāki nekā tad, ja jākonkurē ar vēl desmit citiem pāriem. Tas pats attiecas uz mūziķiem vai vakara vadītājiem. Janvāris, februāris un marts parasti ir tā saucamie "tukšie mēneši" svinību un pasākumu pasaulē (izņemot Valentīna dienu) , tāpēc nereti arī honorāri ir citādāki nekā darbīgajos mēnešos. Turklāt jāatceras, ka visu pakalpojumu kvalitāte būs tāda pati kā karstākajā svinību laikā, toties izmaksas būs mazākas. Taisnības labad jāpiebilst, ka novembra otrā puse un decembris noteikti ir cits stāsts, jo šajā laikā gan mūziķi, gan vakara vadītāji ir ļoti pieprasīti dažādu uzņēmumu korporatīvajos svētku pasākumos, kā arī viesu nami ir īpaši pieprasīti. Tādēļ šajā laikā, visticamāk ietaupīt gan neizdosies.

Nākamais ieguvums – nebūs lieku uztraukumu par laikapstākļiem. Jūs jautāsiet – kā tad tā? Ziemā mēdz snigt, putināt, pat uznākt atkusnis, bet tieši par to varēsiet neuztraukties, jo svinības noteikti notiks iekštelpās, tādēļ nebūs jābaidās no pēkšņa lietus vai aukstuma, ja kāzas plānotas brīvā dabā. Nevajadzēs plānu B - jūs būsiet koncentrējušies uz kāzām siltumā un zem jumta! Turklāt aukstajā laikā lieliska vieta kāzu fotosesijai ir Botāniskais dārzs, kur iegriezties pa ceļam uz svinībām un izbaudīt eksotisku gaisotni.

Ja kāzas rīkosiet ziemā, tās var izvērsties daudz romantiskākas nekā vasarā. Aiz loga satumst daudz ātrāk, tāpēc svinību vietu var brīnišķīgi dekorēt ar lampiņām un svecēm, iegūstot īpašu svētku noskaņu, ko nereti vasarā nemaz nav iespējams atkārtot.

Vēl viens iemesls - uz jūsu kāzām atnāks visi! Ja vasarā var gadīties, ka daļa viesu ir ieplānojuši atvaļinājumu un dodas ceļojumā, bet vēl daļai pat jāizvēlas starp vairākām kāzām vienā dienā, ziemā ikviens priecāsies ierasties uz kārtīgu ballīti!

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par svinību norisi ziemā, būsim priecīgi uz tiem atbildēt, jo viesu nams "Svētku pils" ir allaž gatavs uzņemt viesus visa gada garumā.