Blogs

Ko darīt maija un vasaras kāzu pāriem?

Ko darīt maija un vasaras kāzu pāriem?

Kāzu nozarei un svinību vietām tāpat kā visai pasākumu sfērai šobrīd ir jāsaskaras ar būtiskiem sarežģījumiem un izaicinājumiem. Daudz tiek runāts par to, ko un kā tagad darīt uzņēmumiem un pasākumu rīkotājiem, bet ne mazāk svarīgi ir atcerēties arī par visiem tiem, kas ir pasākuma plānotāja lomā – par visiem tiem, kam šie pasākumi bija domāti un plānoti.

Kur un kā nosvinēt ideālas kāzas?

Kur un kā nosvinēt ideālas kāzas?

Dienu, kad pāris viens otram saka "Jā" vārdu, mēdz dēvēt par skaistāko un romantiskāko dzīvē, tādēļ parasti, gatavojoties kāzām, vēlamies izdarīt visu, lai kāzu svinības patiešām izdotos prātā paliekošas vislabākajā nozīmē.

Kā plānot ēdienu svinībās un kāzās?

Kā plānot ēdienu svinībās un kāzās?

Vienalga, kādas svinības esat paredzējuši - kāzas, darba svētku balli, dzimšanas dienu, semināra neoficiālo daļu, ļoti svarīga pasākuma sastāvdaļa noteikti būs ēdiens.  Tā nav joka lieta, jo izsalkuši vai ar cienastu neapmierināti viesi būs īgni, kā arī, iespējams, pārlieku ātri iereibs.

Seminārs uz divām dienām – kā pavadīt vakaru?

Seminārs uz divām dienām – kā pavadīt vakaru?

Ja organizējat semināru ar nakšņošanu, rodas jautājums - kā pavadīt šīs divas dienas tā, lai visi dalībnieki būtu apmierināti un labi atpūtušies?

Kāzu stāsts  “Saņēmām vairāk nekā gaidījām”

Kāzu stāsts “Saņēmām vairāk nekā gaidījām”

Mūsu misija jau iekodēta nosaukumā – šī ir vieta, kur ikvienās svinībās justies kā sen izsapņotā pasakā. Esam gatavi piepildīt skaistākās viesu ieceres un padarīt ikkatru notikumu par tādu, kas paliks atmiņā vēl ilgi.

Kāzas ziemā? Izcili!

Kāzas ziemā? Izcili!

Par kāzu sezonu parasti dēvē vēlu pavasari un vasaru - tad lielākā daļa jauno pāru steidz stūrēt laulības ostā, zaļumu un ziedu ieskauti, jo kāzinieki allaž vairāk iecienījuši tieši silto laiku, lai laulātos dārzā vai pat pļavā un arī svinību saviesīgo daļu nereti pārceļ ārpus telpām.

Svētku Pils

Īpaši veidota vieta Daugavas krastā izciliem pasākumiem. Atbrauc un iemīlies...

Kontakti

Adrese: Attekas, Vimbukrogs,
Ķekavas novads
Telefons: +371 20102255
E-pasts: [email protected]

ĀTRA UN ĒRTA NOKĻŪŠANA

Svētku pils atrodas pie Ķekavas – 20 minūšu attālumā no Rīgas centra. Ierasties iespējams arī ar sabiedrisko transportu.