Viesu nams

VIESU NAMS

SVĒTKU PILS

SVINĪBĀM PIE DAUGAVAS

VIESU NAMS SVINĪBĀM PIE DAUGAVAS

Kādā gleznainā vietā pie Daugavas – rokas stiepiena attālumā no Rīgas – slejas viesu nams. To rotā plašas banketu un deju zāles, omulīgas viesu istabas, maiga daba un majestātiskas upes klātbūtne – nav brīnums, ka to dēvē par Svētku pili!

Viesu nams Svētku pils ir īpaši radīta vieta pasākumiem, svinībām un kāzām, kur pārdomāta katra detaļa un nianse, lai katrs viesis justos īpašs un ikkatrs pasākums tiktu īstenots vislabākajā kvalitātē un uzmanībā.

SVĒTKU PILS - SVINĪBU UN PASĀKUMU VIETA PIE RĪGAS

Šī ir vieta, kur katras svinības – mazas vai lielas, iegūst pavisam īpašu noskaņu. Priecāsimies padarīt Jūsu svētkus neaizmirstamus!
Telpas kāzu rīkošanai

KĀZAS

Kāzas ir īpašs un aizkustinošs notikums ikviena dzīvē. Banketu zāle, deju zāle, viesu istabiņas, namiņš mičošanai uz jumta un plaša teritorija laulību ceremonijai – skaties, kur gribi, visapkārt viens vienīgs skaistums. Svētku pils nudien ir kā radīta kāzām.
Uzzināt vairāk
telpas semināriem

SEMINĀRI

Semināru un konferenču telpas ir nozīmīga vieta uzņēmumiem klientu un darbinieku pasākumiem. Semināru zāle, baketu zāle, jumta sapulču telpa, numuri nakšņošanai, inventārs prezentācijām un prāta vētrām. Tas viss – 15 minūšu braucienā no Rīgas centra.
Uzzināt vairāk
Viesu nams svinībām un banketiem

SVINĪBAS

Vienmēr labāk nosvinēt nekā nesvinēt. Dzimšanas dienas, vārda dienas, kāzu jubilejas un citas jubilejas ir pelnījušas, lai tās atzīmētu ar glanci. Viesu nams Svētku pils ir radīts svētkiem un svinībām. Lielas vai mazas – Svētku pilī ikkatras svinības atradīs piemērota lieluma telpas un atmosfēru.
Uzzināt vairāk
Viesu nami atpūta pie dabas

KORPORATĪVIE PASĀKUMI

Korporatīvie pasākumi ir tie notikumi, kad īpaši augstu tiek vērtēts profesionāls personāls, ērtas un plašas telpas, garšīgs ēdiens un atsaucīga attieksme no pasākuma norises vietas. Svētku pils kolektīvs palīdzēs realizēt Jūsu plānotā pasākuma vēlmes un radīt svētku noskaņu ik detaļā tā, lai Jūsu viesi to patiesi novērtētu.
Uzzināt vairāk

SVĒTKU PILS GALERIJA

SVĒTKU PILS REZERVĀCIJA

Aizpildiet mūsu pieteikuma formu, lai saņemtu īpašo piedāvājumu un izmaksas Jūsu pasākumam.

SVĒTKU PILS PRIEKŠROCĪBAS

Viesu nami, restorāni, viesnīcas, daba un pirtis ir neatņemama svētku un atpūtas pasākumu sastāvdaļa, tāpēc mēs esam apvienojuši šo visu vienā vietā – Svētku pilī, kur mīt gan elegance, mūsdienīgums, privātums, brīnišķīgi dabas skati Daugavas krastā, gan garda virtuve, par kuru rūpējas mūsu viesu nama šefpavārs ar savu lielisko komandu, rūpīgi pārdomājot ēdienkarti un pielāgojot to pasākuma tēmai ar izmeklētām ēdienu variācijām, kas spēj apmierināt gan prasīgus mūsdienīgu garšu ceinītājus, gan tos, kas dodas uz kāzām gardi paēst klasiskā manierē.
Viesu nami ir piemērots risinājums tiem viesiem, kas meklē privātu atmosfēru, lai visa teritorija būtu tikai viena pasākuma rīcībā, tādējādi nodrošinot īpašu gaisotni savam notikumam. Svētku pilī saviem viesiem piedāvājam 12 numuriņus. Lielākos  ģimenes pasākumos viesu nams spēj izmitināt līdz 64 viesiem, bet korporatīvajiem pasākumiem nodrošinām 42 atsevišķas gultas vietas.

Plašas telpas

Svētku pils telpās labi jutīsies līdz 90 viesiem, kurus ir iespējams izvietot pie apaļajiem
galdiem vai kantaina galdu izvietojuma un vieta pietiks arī plašām dejām un aktivitātēm. Āra terase ļaus Jums baudīt rīta kafiju ar skatu uz Daugavu.

Ērta nokļūšana

Viesu nams Svētku pils atrodas pie Ķekavas, kas ir tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra un 35 minūšu attālumā no lidostas Rīga. Pie mums var atbraukt, izmantojot dažādus piebraukšanas ceļus – pa sauszemi, pa gaisu vai ar motorlaivu, jo atrodamies pašā Daugavas krastā.

KLIENTU ATSAUKSMES

Kad kāzu dienas duna un emocijas ir mazliet pierimušas, vēlējos Jums pateikties par sapņu kāzu vietas īstenošanu! Liels paldies par skaisto vietu, profesionālo apkalpošanu un ekselento ēdienkarti! No viesiem dzirdam tikai vislabākās atsauksmes! Lai tikpat veiksmīga un laimes mirkļiem pārbagāta nākotnes darbība!
Bija pārdomāts pilnīgi viss, līdz pašiem sīkumiem! Burvīga vieta, serviss, personāls. Un ļoti garšīgi! Arī visi jūsu ieteikumi un padomi izrādījās ļoti lietderīgi. Mēs un mūsu viesi esam sajūsmā. Ļoti ceram kādreiz vēl atgriezties pie Jums jau kā viesi. Paldies Jums personīgi un visai Jūsu komandai!!!
Ir pagājis jau krietns laiciņš kopš mūsu kāzām Svētku Pilī, bet mēs vēljoprojām nepārtraukti gremdējamies atmiņās no pasakaina laikā, ko pavadījām pie jums. Mēs patiešām nevarētu vēlēties labākas 3 dienu kāzas, viss bija vienkārši ideāli, ēdiens, apkalpošana, istabiņas, visādu īpašu lūgumu pildīšana. mēs esam neizsakāmi pateicīgi!
Liels Jums paldies par patīkamo sadarbību, mums tiešām
viss ļoti patika, paldies šefpavāram un apkalpojošajam personālam, viss bija augstākajā līmenī, no viesiem dzirdam tikai labas atsauksmes, skaista vieta, ērtas guļvietas, mājīgi numuriņi, gards ēdiens, viss lieliski!