Kāzu Svinības

LAI PIEPILDĀS SAPNIS PAR SKAISTĀKO DIENU!

Svētku pils atrodas Daugavas krastā ar gleznainu skatu uz Doles muižas parku padarot Jūsu kāzu svinības par neizmirstamu.
Esot šeit, ir pagrūti aptvert, ka atrodamies tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.
Svētku pils ir radīta, apvienojot dabas skaistumu ar mūsdienu ērtībām, un jaunais pāris te jutīsies labi kopā ar saviem 50 – 70 kāzu viesiem. Šī ir vieta, kur piepildīt sapni par skaistāko dienu mūžā. Šī ir vieta, kur mirklis apstājas, lai vienmēr paliktu tavās atmiņās. To rotā plašas banketu un deju zāles ar mūsdienīgiem gaismas risinājumiem un mūzikas aprīkojumu, omulīgas viesu istabas, maiga daba un majestātiskas upes klātbūtne – nav brīnums, ka to dēvē par Svētku pili. Šeit ikvienas kāzu svinības – mazas vai lielas, iegūst pavisam īpašu noskaņu.
Izsmalcinātā Svētku pils padarīs Jūsu kāzu svinības par brīnišķīgu, mīlas pilnu pasaku.

Skatīt piedāvājumu

KĀZU PIEDĀVĀJUMS

Skatīt piedāvājumu

ĪPAŠAIS KĀZU PIEDĀVĀJUMS

 

Kāzu svinību zāle

Banketu zāle gaišos toņos ar maināmiem gaismu risinājumiem, ko iespējams pielāgot katra jaunā pāra kāzu krāsas tematikai un noskaņai. Svinību zāles ietilpība ir līdz 70 cilvēkiem, galdu risinājumi pielāgojami arī mazākam viesu skaitam, kā arī mums ir īpašs jaunā pāra un vedēju galds. Šajā zālē tiek klāts bagātīgs svētku galds. Svinību zāle izmantojama kopā ar priekštelpu, kurā atrodas bāra lete un sveču kamīns. Svinību zāle – 105 m2, priekštelpa – 80 m2.

Deju zāle

Deju zāle ir Svētku Pils otra zāle ar parketa grīdu, ko iespējams izmantot pirmajam valsim, dejām, muzikantiem vai dažādiem pārsteigumiem, jo tajā ir iespējams nokļūt nemanāmi. Deju zālē ir mūsdienīgi gaismas risinājumi, kas ļaus to pieskaņot ikviena pasākuma tematikai. Uz vietas pieejams arī mūzikas aprīkojums. Deju zāle ir vieta, kur aizvadīt savus svētkus līksmi līdz pat rīta gaismai, laižoties dejās un spēlēs. Deju zāle – 85 m2.

Āra terase

Āra terase ir savienota ar abām banketu zālēm. Tajā var baudīt vasaras nakts burvību un malkot brokastu kafiju. Terase var tikt izmantota kā papildinājums svinību zālei, gan arī kā atpūtas vieta nesteidzīgām sarunām.
Jumta terase – īpaša vieta uz jumta ar apaļu namiņu, kuru iespējams pielāgot katra pasākuma iecerēm – tā var būt īpaši iekārtota fototelpa, romantisks mičošanas namiņš, līgavas buduārs vai vīna telpa – ļaujiet vaļu savai fantāzijai.

Nakšņošana

Svētku Pils viesu namā ir 12 numuriņi, kuros iespējams izguldīt līdz pat 48 kāzu viesiem gultās, pieejamas arī matraču vietas un trīs kempinga mājiņas Daugavas krasta zonā. Kopumā pie mums iespējams izguldīt līdz 60 viesiem. Numuriņi ir veidoti iedvesmojoties no četrām dabas stihijām, kuru krāsu nianses var nojaust katra numura interjerā.
Pēc svētkiem nav nepieciešams steigties mājup – izbaudiet rītu, veroties uz gleznainu ainavu, dodoties peldē vai pirtiņā!

Pirts un Daugava

Atpūtas vietā 4 Saules ir plaša teritorija pie Daugavas, kuru iespējams izmantot dažādām aktivitātēm pasākuma laikā, kā arī piedāvājam iespēju otrā dienā izmantot kādu no mūsu pirtiņām, lai pagarinātu kāzu otrās dienas rītu mierīgā atmosfērā pie dabas. Pieejamas laivas, bērnu laukumiņš, grili un āra piknika galdi. Tā ir lieliska iespēja uzrīkot ballīti pie dabas tikai 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas. Burvīgā atmosfēra gan saliedēs darba kolektīvus, gan iepriecinās draugu kompānijas.

Ēdināšana

Svētku Pils piedāvā mūsu šefpavāra gatavotos ēdienus, kuri tiek īpaši izstrādāti katram pasākumam individuāli, vai tās būtu sagaidīšanas uzkodas, vairāku kārtu vakariņas, vai debešķīgs deserts un sātīgas brokastis – tas tiek izrunāts līdz vissīkākai detaļai ar Svētku pils šefpavāru.

Papildus iespējas

Svētku pils dārzā iespējams rīkot laulību ceremoniju, kā arī mums pretī ir Doles sala ar Daugavas muzeju – ar laivu tur iespējams nokļūt 10 minūtēs – tā ir lieliska vieta skaistām fotogrāfijām. Pieejama SUP dēļu noma. Netālu no mums atrodas Zirgu audzētava Dārziņi, kā arī piedāvājam laivas, volejbola laukumu, bērnu laukumu un piepūšamās atrakcijas, piknika vietas ar visiem nepieciešamajiem piederumiem. Piedāvājam arī bērnu tematiskās ballītes.

Ērta un ātra nokļūšana

Svētku Pils atrodas pie Ķekavas – 15 minūšu attālumā no Rīgas centra. Ir iespēja atbraukt arī ar sabiedrisko transportu.
Rīgā dzīvojošie bieži vien noilgojas pēc miera, ko baudīt kādā skaitā vietā pie dabas. Diemžēl ne vienmēr pietiek iespēju un laika, lai izbrauktu ārpus pilsētas, taču Svētku Pils novietojums ir perfekts risinājums aizņemtajiem. Atbraucot uz Svētku Pili, nemaz neticēsiet, ka pilsētas centrs ir tikai pārdesmit minūšu attālumā!

Piesakiet savu kāzu mirkli

Piesakiet savu kāzu pasākumu vai noskaidrojiet mūsu viesu nama pieejamību.