Svinību vieta

Katra jubileja ir īpaša, kad esam īstajā noskaņojumā

Sava kompānija un skaista vieta ir viss, kas vajadzīgs izcilām svinībām. Atkarībā no pasākuma vēriena varat rezervēt visu Svētku pili, atsevišķu zāli vai vienkārši kādu terasi vai pirtiņu Daugavas krastā. Jebkurā gadījumā šī būs brīnišķīga vieta, kur svinēt dzīvi un savu sapņu piepildījumu!
Jubileja, dzimšanas diena vai cita jums svarīga diena – tas ir labs iemesls svinībām. Piedāvājam arī bērnu ballītes, kurās mazie svinētāji varēs izpriecāties no visas sirds.
Svētku pils piemērota kā romantiskām svinībām divatā, tā arī lieliem banketiem radu un draugu kompānijā.

Skatīt piedāvājumu

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS

Skatīt piedāvājumu

MEISTARKLASE AR ŠEFPAVĀRU

Skatīt piedāvājumu

BĒRNU BALLĪTES PIEDĀVĀJUMS

Jubilejas

Katri svētki – jubileja, dzimšanas diena vai cita jums svarīga diena – ir labs iemesls svinībām. Labs iemesls, lai ar ģimeni un draugiem neaizmirstami pavadītu laiku.
Savām svinībām varat izmantot vienu vai abas banketu zāles. Lielākajai zālei (120 m2) ir priekštelpa ar bāra leti un sveču kamīnu. Mazākā (85 m2) – ērti nodalāma no pārējās Svētku pils, radot privātu gaisotni. Abu zāļu apgaismojumu var piemērot iecerētajai noskaņai. Tās var būt gaišas un svinīgas, nebēdnīgi krāsainas vai satumšinātas aizrautīgām dejām.

Bērnu ballītes

Bērnu ballītes Svētku pilī ir laipni gaidītas. Pasākumu var organizēt gan viesu nama telpās, gan ārā pie dabas. Krāsainas dekorācijas, piepūšamās atrakcijas, spēles, triki un konkursi, rotaļas zaļā pļavā vai peldvietā – jebkurā gadījumā jautrība sitīs augstu vilni. Ballītes tematika ir Jūsu brīva izvēle. Padari sava bērna svētkus neaizmirstamus!

Nelieli pasākumi

Lai pasākums būtu izdevies, pietiek arī ar pašiem tuvākajiem. No svētdienas līdz ceturtdienai varat izīrēt atsevišķas Svētku pils telpas. Katru zāli iekārtosim, lai tajā omulīgi justos vidēji mazas kompānijas.
Savukārt ja esat skaitā līdz 10, piemērotākā būs jumta terase ar namiņu. Tajā var izbaudīt arī romantiskas svinības divatā – vai tā būtu kāzu gadadiena, vai arī pasakaina satikšanās reize.

Nakšņošana

Svētku Pils viesu namā ir 12 numuriņi, kuros iespējams izguldīt līdz pat 48 viesiem gultās, pieejamas arī matraču vietas un trīs kempinga mājiņas Daugavas krasta zonā. Kopā pie mums iespējams izguldīt līdz 60 viesiem. Numuriņu interjeri veidoti, iedvesmojoties no četrām dabas stihijām. Uzminiet, kura stihija attēlota jūsu numuriņa dizainā!

Ēdināšana

Svētku Pils piedāvā mūsu šefpavāra gatavotos ēdienus, kuri tiek īpaši izstrādāti katram pasākumam individuāli, vai tās būtu sagaidīšanas uzkodas, vairāku kārtu vakariņas, vai debešķīgs deserts un sātīgas brokastis – tas tiek izrunāts līdz vissīkākai detaļai ar Svētku pils šefpavāru.

Pirts

Daugavas krastā atrodas Svētku pils pirtis – divas parastās un viena, kas novietota uz ūdens. Katra pirts ir arī kempinga namiņš, un tie ir kā radīti mazām kompānijām vai romantiskai laika pavadīšanai divatā. Pieejama laivu noma, SUP dēļi, volejbola, bērnu laukums un piknika vietas ar visu nepieciešamo aprīkojumu. Video par krasta zonu skatieties šeit.

Piesakiet savas svinības

Piesakiet savas svinības vai noskaidrojiet mūsu viesu nama pieejamību.