Atpūta pie Dabas

Lai vējš iepūš matos un saule izvilina smaidu

Viesu nams Svētku Pils atrodas Atpūtas vietā “4 Saules” un mūsu viesiem iespējams relaksēties pirtī, doties laivu braucienos, grillēt smaržīgus ēdienus un pavadīt laiku kopā pie dabas, baudot sauli, siltumu un vasaras smaržu.

Pirts

Svētku Pils viesiem ir pieejams trīs nelielas pirtiņas – divas Daugavas krastā un viena uz ūdens. Pirtis var izmantot pasākuma laikā vai arī nākamajā rītā. Tas ir lielisks veids, kā papildināt pasākumu ar relaksācijas brīdi vai pagarināt pozitīvas emocijas nākamajā dienā.

Laivu un SUP dēļu noma

Viesiem pieejami divi SUP dēļi un  trīs laivas, ar kurām var doties romantiskā izbraucienā pa Daugavu meklēt Mīlestības saliņu vai apskatīt Doles muižu, kā arī makšķerēt.

Volejbola laukums

Sportiskām aktivitātēm piedāvājam ļoti plašu zaļo zonu, kurā iespējams rīkot dažādas spēles un aktivitātes. Pieejams arī volejbola laukums.

Bērnu laukums

Bērni vienmēr ir mīļi gaidīti mūsu Atpūtas vietā un viesu namā Svētku Pils. Bērniem pieejams rotaļu laukumiņš un piepūšamā atrakcija bērniem vecumā līdz 6 gadiem.

Pikniks un ballītes

Pikniki un pasākumi pie dabas – viesiem pieejami grili ar grilēšanas piederumiem, piknika vietas, nojume un bērnu ballīšu noformējums. Piedāvājam arī bērnu tematiskās ballītes.

Ērta un ātra nokļūšana

Svētku Pils atrodas pie Ķekavas – 15 minūšu attālumā no Rīgas centra. Ir iespēja atbraukt arī ar sabiedrisko transportu.

Brauciet pie mums atpūsties

Piesakiet savu pasākumu vai noskaidrojiet mūsu viesu nama pieejamību.