Semināri un banketi

Mierpilna dabas klātbūtne rosina labas idejas

Viesu nama Svētku pils telpas ir piemērotas semināru, banketu, prezentāciju un citu korporatīvu pasākumu rīkošanai. Te ir 2 lielas zāles, neparasta sapulču telpa uz jumta, kā arī numuriņi nakšņošanai un plaša teritorija komandas saliedēšanas pasākumiem un atpūtai.

Pasākumu dalībnieki augstu vērtē gan mierpilno atmosfēru, gan Rīgas tuvumu, kas ļauj nezaudēt laiku, braucot uz pasākumu.

Darba dienās piedāvājam īrēt atsevišķi konferenču zāli vai banketu zāli, kā arī numuriņus nakšņošanai.

<

Banketu zāle

Pirmajā stāvā atrodas  banketu zāle, ko vienkārši iespējams pielāgot atbilstoši pasākuma apjomam. Tā ir 105 m2 liela ar 80 m2 priekštelpu, kurā atrodas sveču kamīns un bāra lete.

Deju zāle un jumta terase

Deju zāle ir 85 m2 plaša zāle, ko iespējams nodalīt vai arī savienot ar banketu zāli. Jumta namiņš ir lieliski piemērots prāta vētrām vai apaļā galda sarunām sastāvā līdz 10 cilvēkiem.

Neformālā atmosfēra un gleznainā ainava rosina uz sadarbību, palīdz rast jaunus risinājumus un idejas.

Aprīkojums

Līdzīgi kā birojā mūsu viesu namā ir WiFi, TV ekrāns, skaņas aparatūra un tāfele.

Nakšņošana

Pieejami 12 numuriņi, kuros atsevišķās gultās iespējams izguldīt līdz 40 dalībniekiem.

Ēdināšana

Jūsu izvēlei piedāvājam vairākus mūsu sadarbības partnerus, kas nodrošinās brokastis, pusdienas, vakariņas un kafijas pauzes.

Atpūta pie dabas

Viesu nama teritorijā atradīsiet peldvietu, trīs pirtis, no kurām viena ir uz ūdens, piknika galdus, plašu zaļo zonu, volejbola laukumu un laivas izbraucieniem pa Daugavu.  Video var apskatīties šeit.

Autostāvvieta

Jūsu rīcībā būs plaša bezmaksas autostāvvieta slēgtā teritorijā.

Ātra un ērta nokļūšana

Svētku pils atrodas pie Ķekavas – 20 minūšu attālumā no Rīgas centra. Ierasties iespējams arī ar sabiedrisko transportu.

Svētku pils rezervācija

Piesakiet savu biznesa semināru, banketu vai vienkārši apskatiet pieejamību pēc datumiem.